Manchester United Fc

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Do zera się nie udało, ale finał jest nasz! :D

Szykujcie się, Katalończycy, znów będziemy triumfować w LM! Stawiam na wynik 2:1 dla ManU. ;]
 

Nariko

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Manchester
po 90 minutach 2:1 dla United!

edit: zmieniam zdanie 3:1 dla Manchesteru :p
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
2-2 i karne i wygra MU :p lub 3-2 dla MU :D lub ewentualnie :D 3-0 dla MU :D
 

Tamburynek

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
394
Punkty reakcji
7
Miasto
Małopolska
Jak widac ciezko obronic puchar LM obstawiałem 3:0 dla manchesteru a tu prosze..0:2 dla Barcy!
Fani ManU może za rok sie uda Pozdro.
Pozdro tez dla Kryski.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie udalo sie wielkiemu Milanowi, ktorego szczerze brakuje w LM i nie udalo sie Manchesterowi. Zabraklo wszystkiego, sily i agresji. Ale szczerze mowiac pilka nozna interesuje sie od ME w 1996 roku i nie przychodzi mi na mysl zadna druzyna, ktora ogralaby dzis Barce. Nie ma takiej obecnie. Wszystko im wyszlo.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Cudowny mecz :D
nigdy się tak nie cieszyłam :p
tak, że teraz pozostało nam świętować potrójną koronę :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Barca w tym sezonie cudownie grała może mieli tam kilka meczów nie takich ale reszta super :D
 

Nariko

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Manchester
ok zaczęła się liga, więc postanowiłam ruszyć trochę ten temat.
mamy za sobą juz 3 spotkania- z Birmingham, Burnley i Wigan. Dwa pierwsze wypadły kiepsko, ale jak widać suszarka Fergusona podziałała, bo ostatni mecz Diably zakończyły wynikiem aż 5:0. Wspaniały wystep Rooneya, debiut Owena, na który chyba wszyscy czekaliśmy i (moim zdaniem) jeden z lepszych meczy Bena Fostera.Z taką formą jaką Diabły pokazały w 2 połowie, ManUtd nie powinien mieć problemów ze zdobyciem 3 punktów w sobotnim meczu z Arsenalem:)
 
V

Voluke

Guest
Chyba się nie wpisywałem więc zacznę od tego
od: 2002
Za co: "za wszystko" - dokładnie tak, przede wszystkim za to że są.
Ulubiony piłkarz: CRISTIANO RONALDO
Georg Best [*]

Co od meczu z Burnley to nie oglądałem, chyba na szczęście bo by mnie krew zalała... a z meczu z Wiganem podobała mi się tylko 2 połowa :D
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Z Birmingham gra bez większych rewelacji ( no ale to dopiero 1 kolejka ) . Brawo dla Roo za bramkę . Nani momentami bardzo dobrze ale też bez rewelacji . Fletch chyba nasz najlepszy srodkowy pomocnik :)Fabio wedlug mnie powinien miec pierwszy sklad trzeba tez dac pograz De Laetowi ( nie wiem jak sie pisze :bag: ) .

Burnley - Pomoc w tym meczu to porażka . Anderson jeszcze usprawiedliwiony bo pierwszy raz chyba chlopak na skrzydle grał . Park strat więcej niz wszyscy pilkarze Burnley razem wzięci . Carrick ... bez Fletchera to on nic nie pogra . Zero walki do tego ten karny chyba najgorszy zawodnik meczu ( sory zapomniałem o Parku ) . Giggs z Evrą tego meczu sami nie wygrają a wygladalo na to ze tylko oni tego chcieli . Berba powinieni grac od poczatku bez iego wiele nie zdziałamy. Obrona srednio

Wigan - :D 100 i 101 bramka Roo :D wiekoszosc nszych akcji na skrzydlach konczyla sie na roznych . W srodku dobrze ( bo bez carricka :D )Vidic musi sie troche uspokoic , ale i on zagral dobrze mimo ze po kontuzji . Foster pare naprawde dobrych interwencji ( Kuszczak szukaj nowego klubu) . Berba jak zwykle dobrze i do tego bramka . Nani brawo za wolnego , ale modle sie zeby przestal sie tak cieszyc z goli :p Gibson ten to ma mlotek w nodze Kirkland sie prawie połamał przy tym strzale :D

No to czekamy na Arsenal :D Będzie ciężko mam nadzieję że Fabregas nie zagra :p skład na ten mecz wedlug mnie :p

Foster
Fabio Vidic Evans Evra

Valencia Fletcher Anderson Nani

Berba
Roo

A do tego Liverpool traci punkciki :D Ale oni przeciez i tak są "najlepsi" a nawet jak nie są to mają swoje "YNWA" .

Glory Glory Man United !!!
 
Do góry