Manchester United Fc

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
na pewno Alex nie wystawilby ich w meczu z taka druzyną :p ale z mlodziezy najbardziej podoba mi sie chyba postawa wellbecka:p

Moze by mu sie przypomnialo mecz z AV z poprzedniego sezonu jak Macheda strzela na 3-2 i by go wystawił :D Wellbecka dawno nie widziałem jak grał :p ale De Laet i Fabio to według mnie jeden z nich ma podstawe :D Jest jeszcze Rafael :) Widze ze w nastepnej kolejce Arsenal znowu w Manchesterze gra :D Nariko jaki wynik bedzie bo moze postawie cos na ten mecz ? :D

P.s Wolfsburg dostał 0:3 od Bayernu :D Oby tak grali w grupie LM ( mowie o Wolfsburgu) :D
 

Nariko

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Manchester
Moze by mu sie przypomnialo mecz z AV z poprzedniego sezonu jak Macheda strzela na 3-2 i by go wystawił :D Wellbecka dawno nie widziałem jak grał :p ale De Laet i Fabio to według mnie jeden z nich ma podstawe :D Jest jeszcze Rafael :) Widze ze w nastepnej kolejce Arsenal znowu w Manchesterze gra :D Nariko jaki wynik bedzie bo moze postawie cos na ten mecz ? :D

P.s Wolfsburg dostał 0:3 od Bayernu :D Oby tak grali w grupie LM ( mowie o Wolfsburgu) :D
haha nie wiem :) ale jak coś dam znać :p

Wellbeck jakoś kojarzy mi się z Rooneyem :p Macheda też dobry.
Rooney jest mistrzem :D
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
jakos mnie to nie dziwi :p ten sezon bedzie jego,w koncu bedzie mogl pograc w ataku a nie na skrzydlach :D

Ale SAF powiedział po meczu że Rooney powinien oddac nagrode Fletcherowi więc juz nic nie wiem kto byl najlepszy :D
Dla mnie graczem meczu Diaby :) Myśl nad tym wynikiem :D :p Temat o MU sie rozwija juz 5 stron :D
 

Nariko

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Manchester
Ale SAF powiedział po meczu że Rooney powinien oddac nagrode Fletcherowi więc juz nic nie wiem kto byl najlepszy :D
Dla mnie graczem meczu Diaby :) Myśl nad tym wynikiem :D :p Temat o MU sie rozwija juz 5 stron :D
w sumie to Fletch moze i byl w tym meczu troche lepszy :p odwalil kawal roboty. nie jestem obiektywna bo uwielbiam Roo i dla mnie zawsze gra swietnie :) a w sprawie wyniku pomysle i moze dam znac na PM ;)
PS. Musimy przegonic w postach temat o Barcy :p
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
w sumie to Fletch moze i byl w tym meczu troche lepszy :p odwalil kawal roboty. nie jestem obiektywna bo uwielbiam Roo i dla mnie zawsze gra swietnie :) a w sprawie wyniku pomysle i moze dam znac na PM ;)
PS. Musimy przegonic w postach temat o Barcy :p

Ja tak mam z Ferdinandem ( Rio wracaj !!! ) :D Z Fletchera sie robi drugi Keane tylko mniej brutalny :D Dzięki Tobie będe milionerem :D Gonimy Barce :D w dwójke może byc ciężko :D
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
ja tam mogę gonić, tyle że nie ma co pisać :p

Jak to nie ma ? :p Możesz napisac jaki sklad chciałbys zobaczyc z Tottenhamem :p Kto wedlug Ciebie najlepiej gral dzisiaj ( tylko nie pisz ze Diaby ) :p Jakie cele na ten sezon ? Mozeesz pisac wszystko o United :p

PS. Real ledwo wygrał z Deportivo :D Słabiutka maja obrone Roo i Berba by ich rozklepali :p Milan - Inter do przerwy 0:3 :D
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Własnie czytałem , że bijemy się z Barcą o Neuera :D Jak myślicie czy to dobry bramkarz dla United czy lepiej ktos bardziej doświadczony ? Niestety Edwin nie pogra juz zbyt dlugo :(
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Ja mam pytanie czy ktoś z was już kupował koszulkę Manchesteru United sezon 10/11 na allegro?
Jestem zainteresowany kupnem tej koszulki

http://allegro.pl/item1163666509_hit_koszulka_manchester_united_10_11_home_m.html

tylko, że w sklepie kosztuje ona 249 zł.
Koleś sprzedaje podróby ?
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Bardzo dobrą robotę zrobiła Chelsea wygrywając z The Citizens.Czerwone diabły tracą tylko 2 pkt do lokalnego rywala.Gdyby dziś Arsenal zremisował z City byłoby po równo .Ale nie ma się co martwić, myślę,że to United na końcu będzie się cieszyć z tytułu.

ferguson.jpg
 
Do góry