Manchester United Fc

Wadon

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tarnów
Witam wszystkich Diabełków.

Wpisujcie się od kiedy lubicie, za co, wasz ulubiony piłkarz i inne rzeczy związane z MANU.

MAN U:
od: 1999
Za co: za wszystko
Ulubiony piłkarz: CRISTIANO RONALDO
Chwała Georgowi Bestowi [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] DODAWAJCIE ŚWIECZKI KU CHWALE BESTA
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
Uwielbiam ten team!!!
Wkurzylem sie po tej przegranej z Benfica <totalna porazka>, ale zawsze tak mam;p

Jestem z Manu od: 1999 (to byl piekny mecz)
Lubie ManU za: za to ze sa Czerwonymi Diablami;p
Ulubiny pilkarz: !!!ROONEY!!! lubie tez Ronaldo, ale w porownaniu do ROONEYA Cristiano gra jak panienka (delikatnie)

"SIMPLY THE BEST" [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Szkoda ze popadl w alkocholizm :/
 

Wadon

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tarnów
No szkoda może by coś wywalczył dla Manchesteru United ale chwała mu za to że wogóle grał.
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
już od dawna uwielbiam Manchester :] nie wiem dokładnie od kiedy

porażka z Benficą była straszna :/ Ronaldo i Ferdinand myślę że grali najsłabiej ! :/
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
moim zdaniem najlepiej zagral Smith. nie udzielal sie moze w akcjach ofensywnych ale swietnie przerywal akcje Benfici w srodku pola. nie dal se w kasze dmuchac. moze to jest przyszly KEANE?
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
moim zdaniem najlepiej zagral Smith. nie udzielal sie moze w akcjach ofensywnych ale swietnie przerywal akcje Benfici w srodku pola. nie dal se w kasze dmuchac. moze to jest przyszly KEANE?

Eeeeeeeeeee?? Ten sam mecz oglądałeś?? Smith jest średniakiem..nie jest godzien nosić koszulki Manchesteru..nie dorasta Keanowi do pięt <chociaż Irlandczyka nigdy nie lubiłem>...w ogóle cały środek pola MU to poza Scholesem jedna wielka porażka...a juz najlepszy jest Fletcher:p....Do tego Ronaldo, który zamiast grać dla drużyny kreuje sie na gwiazdę...:p...
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
Patrzac na kadre MU to trudno sie dziwic ze odpadli juz z pucharow. Niemaja zadnego wybitnego pilkarza!

Obrona to nieporozumienie jest zupelne,
pomoc beznadziejna, z pseudogwiazda cronaldo (jego jedynymi zaletami sa szybkosc oraz swietny dryblink na pelnym biegu ale TYLKO na pelnym biegu! Pozatym to slabe podania i dosrodkowania, latwo zabrac mu pilka gdy stoi w miejscu, slabe dosrodkowania i wogole gra na solo niewidzadz kolegow z zespolu)

atak to van nistelrooy, ktory ma najleprze lata juz za soba oraz rooney ktory jest bardzo dobrym pilkazem ale nigdy nieosiagnie poziomu Romaria, ronalda czy chodźby Schearera
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Patrzac na kadre MU to trudno sie dziwic ze odpadli juz z pucharow. Niemaja zadnego wybitnego pilkarza!

No wybitni piłkarze rodzą się raz na kilkanaście lat..więc trudno sie dziwić...Ja bym nie skreślał niektórych zawodników..Ronaldo..będzie grał jeszcze dobrze..musi zrozumieć tylko, że futbol to gra zespołowa..Rooney tez jest jeszcze młodziutki..jest bardzo dobry i wkrótce będzie nr w Anglii...i to tle pozytywów..reszta graczy to nieźli średniacy, którzy z każdym miesiącem się coraz bardziej wypalają (Giggs, Scholes, van Nistelrooy, van der Saar), przereklamowane gwiazdy przed 30 (Smith, Ferdinand, Silvestre) i prawdziwa marność (Fletcher, O'shea, Brown, Neville, Fortune)...

W tym klubie potrzebna jest rewolucja...zacząć trzeba od trenera..zostawić Ronaldo i Rooneya i pod nich budować całą drużynę...bo w takim składzie i formie w przyszłym sezonie mozemy Manchesteru w LM już nie zobaczyć....
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
witam ciebie diabelku :D

ManU: od nigdy nie nawidz ich
Real : 2000
za co real : za wszystko
za co manu: za cristiano ronaldo i za to ze sa na przed ostatnim miejscu z 6 pkt. tak jak ostatnia druzyna
ulubiony pilkarz: c.ronaldo, beckham, podolski, ballack , schweinsteiger, henry duzo ich jest :p
nie wiem kto to jest ten g. best :p
i wogole nie lubie manu i kocham real :p
to wszystko pozdro

ale najbardziej mnie rozmsmieszylo nie przejscie manu do fazy pucharowej loooool!!!!!!!! :) :bag: :D
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Man U bedzie i tak moim ulubionym klubem - nawet jezeli nie bedzie wygrywał w LM czy lidze. Kazdy ma swój ulubiony klub, chociaz czasami nie mozna powiedzieć dlaczego i tak sie uwielbia go... Ja tez tego wyjaśnic nie umiem - poprostu lubie Manchester i juz tak pozostanie. Oczywiście Ruud najlepszym napastnikiem świata :]
 

Wadon

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tarnów
No szkoda i ten mecz Nieudany z Evertonem 1-1 a powinno być 2-1 dla Man U gdyż powinien być karny dla Diabłów.
 

Wadon

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tarnów
Szkoda.
Man U zremisowało nie słusznie z Evertonem 1-1 gdyż sędzia powinien odgwizdać faul w polu karnym a na 100% na bramke Van Nisterlooy by ją zamienił.
 
R

robaldo

Guest
Witam!
Kibic od 1998r:^^
Ulubiony piłkarz--Cris Roo Vidic i Evra i ogólnie cały MANU!!!!
Kocham ten klub za to za JEST!!!!!!!!!
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Za ManU nie przepadam , ale trzeba przyznać , że w tym sezonie są niezwykle mocni .
A CR7, ma chyba życiową forme. Trzymam kciuki za wasze mistrzostwo Angli . W Arsenal nie wierze.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
jestem kibicem MU od 10 lat:) , najlepszy pikarz jaki pamietam to peter schmaichel :D yorke, ferdinand i ronaldo:)
juz drugi sezon wymiata i kak mu do piet nie dorasta
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
MU to mój ulubiony klub od czasu pamietnego finału LM z Bayernem.Jestem z opolksiego,sporo Ślązaków=sporo kibiców bajeroków :p.Ale Teddy zrobił swoje i mogłem sie cieszyć z pdwójnego zwycięstwa ^^

Lubię ten klub za syzyfową pracę - mozolnie w górę,po najlepsze nagrody.Ten sezon nie bedzie inny , potyczki z Arsenalem (buuuuuu) w lidze i męczarnie w LM :D.

Moim ulubionym zawodnikiem jest weteran na skrzydle - R.Giggs,respect man.Szkoda mi Parka,chłopak nie miał długo sznsy grać i rzeza w rezerwach :p.Gdyby mógł grać na środku ofensywnej pomocy to wypad Anderson,nie lubie tego gościa coś :p.Kibicuje też Naniemu,ma potencjał + nie jest aż taki cwaniakowaty ja C.Ronaldo :))

Wembelyyyyyyyyy,Wembelyyyyyyyyy
With the famous Man United and we're off to Wembelyyyyy...
 
Do góry