Manchester United Fc

V

Voluke

Guest
oglądał ktoś Chelsea - Burnley?
jak dla mnie Burnley nie istniało na boisku, nie wiem jak mogliśmy z nimi przegrać :/
 

Nariko

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Manchester
oglądał ktoś Chelsea - Burnley?
jak dla mnie Burnley nie istniało na boisku, nie wiem jak mogliśmy z nimi przegrać :/
ja oglądałam.
od poczatku bylo wiadomo, ze Chelsea wygra, Burnley jest słabą drużyną. przegraliśmy bo United grali fatalnie. Dawno nie widziałam tak beznadziejnego meczu w ich wykonaniu.
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
ja oglądałam.
od poczatku bylo wiadomo, ze Chelsea wygra, Burnley jest słabą drużyną. przegraliśmy bo United grali fatalnie. Dawno nie widziałam tak beznadziejnego meczu w ich wykonaniu.

W tym meczu tylko Evra i Giggs grali reszta spacerowała po boisku ;/ Wiadomo czy gra Fabregas dzis ?
 
V

Voluke

Guest
nie gra, przynajmniej tak podają na livesports
do dupy, ja chce Berbe zobaczyć w 2 połowie...

2:1 jak w zeszłym sezonie
tylko, że tym razem wygra United :p
cholera muszę Ci pogratulować :p
przed następnym meczem podasz mi wynik i pójdę wytypować :D
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
2:1 jak w zeszłym sezonie
tylko, że tym razem wygra United :p

Jak będe jakies mecze obstawiał to Cię spytam o wynik :p



Mam dośc Carricka na pare meczy ...
Nie mam pojecia czemu Berba nie grał
Trzeba sie uspokoic bo dawno sie tak nie denerwowałem :p

"Niech żyje sędzia nam! Sto lat, sto, lat, niech żyje, żyje nam liniowy... " :D

Glory Glory Man United !!!
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
jak wrażenia po meczu?
jak dla mnie wspaniałe spotkanie, arsenal grał świetną pilke. :)

Wrażenia nienajlepsze :/ Carrick mnie wkur*** jak moja nauczycielka od matmy . Fletch prze kozak :D Teraz to ja nic madrego nie napisze xD
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
to prawda, szczescie nam sprzyjało. niektórzy pewnie powiedzą ze wygrana niezasłużona i powinien być remis, ale te błędy almunii i diabyego- karygodne :p więc tak- wygrali lepsi:p

E tam niezasluzona :p Szkoda ze Berba nie strzelil na koniec :( . Diaby i Lucas gole kolejki :D

P.s. Roo sie cieszy po bramkach jak kiedys RVN :D

Robben 2 bramy w debiucie ... trzeba bylo kupowac :)
 
V

Voluke

Guest
A co myślicie o ustawieniu Giggsa za Rooneyem? bo mi nie odpowiada on na tej pozycji...
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Nie mam pojecia jak mozna w takiej sytuacji samoboja strzelic :D Boruc by to obronil :) :p
Przy karnym od razu kamera na Eduardo była :D Nie lubie Arszawina ... Rozwalil Holandie w Euro teraz nam bramke strzela jedyna dobra rzecz jaka zrobil to 4 gole z liverpoolem :p


"A co myślicie o ustawieniu Giggsa za Rooneyem? bo mi nie odpowiada on na tej pozycji... "

Porażka w ogóle Giggs powinien grac cos w stylu Owena wchodzi na ostatnie 15 minut i dobija przeciwnika :D Berba i Roo w ataku i gramy 4-4-2 bo 4-5-1 nie dla nas . Gdzie jest Anderson ja sie pytam ? Nie ma roznicy czy Carrick jest na boisku czy go nie ma bo on i tak nie gra . Fletcher :D MOTM :D Chyba powinieni byc karny jak wszedl Arschavinowi ale w to nie wnikajmy :D
 

Nariko

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Manchester
mnie tez niezbyt odpowiadało takie ustawienie giggsa, ale nie bylo najgorzej. myslalam ze rooney zagra standardowo z berbą.
swoją drogą, gigss jak dla mnie nie nadaje się już żeby grać więcej niż 60 min- mimo wszystko.
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
mnie tez niezbyt odpowiadało takie ustawienie giggsa, ale nie bylo najgorzej. myslalam ze rooney zagra standardowo z berbą.
swoją drogą, gigss jak dla mnie nie nadaje się już żeby grać więcej niż 60 min- mimo wszystko.

No starośc nie radosc ... :p Giggs duzo strat dzisiaj :/ Jak juz mowimy o starym Giggsie to gdzie jest mlody Wellbeck , Macheda , Fabio czy De Laet ? :p
 

Nariko

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Manchester
No starośc nie radosc ... :p Giggs duzo strat dzisiaj :/ Jak juz mowimy o starym Giggsie to gdzie jest mlody Wellbeck , Macheda , Fabio czy De Laet ? :p
na pewno Alex nie wystawilby ich w meczu z taka druzyną :p ale z mlodziezy najbardziej podoba mi sie chyba postawa wellbecka:p
 
Do góry