Listonosz lub Kurier

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
ja też niestety nie soptkałam się z kurierem, jednak mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości tak się stanie :D
 
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
a place, where i can hide.
Mieszkam w bloku, więc skrzynkę mam raczej niewielką, ale listonosz(w zasadzie to to listonoszka jest ;)) i tak najczęściej próbuje upchać w niej jak najwięcej, że potem mam problemy z wyciąganiem.
Jako, że zgubiłam kluczyk od skrzynki nie zmieściło jej się dzisiaj wszystko (o ironio przesyłki do mnie tak, a rachunki i pocztówki nie) zresztą miała awizo, to podeszła i na dzień dobry z tekstem do mnie:

- No, jakaś Karolina fajne życzenia Ci z wakacji przesyła. Ale napisała trochę jakby była haju.

Fajnie wiedzieć, że listonoszka czyta sobie moją pocztę Oo
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
Mam bardzo miłego listonosza, zawsze "dzień dobry" i w ogóle super facet :) pogada czasem! ostatnio gdy miał urlop jeździł taki inny wrr....głupek ,nawet "dzień dobry" nie mówił ani nic <_<
 
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
608
Punkty reakcji
10
Wiek
30
Do mnie wczoraj tak to do ciebei tyle paczek przychodzi :D bardzo mily :)) Czesto przchodiz do nas na kawe kolega mojej taty i mamy ;))
 

anetao20

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
227
Punkty reakcji
0
Mój listonosz tez zawsze jest codziennie teraz przychodzi juz mniej paczek ale wczesniej jak przychodziło więcej to mówił że albo go bardzo lubie i chce żeby mnie odiwedzał (marzenie ;) )albo chce mu zycie utrudnic bo i tak ma juz ciężka torbę.
Ale tak ogólnie jest w porządku ,jak przyniósł mi 2 paczuszkę dla maluszka musiałam mu obiecac że to ostatnia no bo przyznacie że do lekkich przesyłek nie należy ;)
 

kasena

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
494
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
a ch ci do trgo
mój jest na tyle złośliwy że pomimo ze mam taką rure na wieksze listy to i tak wieksze kopert składa na 6 i wpycha do tego małego otworku i nie wazne ze jest tam długopis itp 5 mi w ten sposób złamał ;(
 

e-Kamil

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Sydney :)
hehe ja to mam SUPER listonosza!!

jeden listonosz to mój sąsiad :)
a drugi to mąż mojej siostry, ale nie chodzi u nas

hehe ogólnie to spox
 

Amica

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Miasto
z Kątowni. toć
ja ma normalnie taką fajną babke ;) zawsze duzo paczek do domu mi przychodz ale ona ma wolne i jest taki facet starszy z lekksza i glupi.wciska wszysko na hama do skrzynki ze sam ostatnio nie umial wycignac paczek :/
 

Theak

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
270
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z bajki :P
a ja mam daremną listonoszke, czasami nawet się jej niechce iść do mnie (mieszkam w ostatnim domu na ulicy) to zostawia listy u sąsiada, wkurza mnie to nieludzko tym bardziej że już zdażyło się że dostałem otwarty list grrrrr
 

Iwonciaaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
932
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnowskie Góry
Ja mojej nie widuje, wszyscy są w pracy, ja w szkole to zostawia listy na wycieraczce:D <lol> Mój starszy stwierdził żeby jej wiaderko zostawiać Xd
 

Kala&Majka

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
A ja to mam takich sztywnych :( . Nawet nie reagują na mojego krwiożerczego psa :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mój listonosz tylko wkłada do skrzynki albo na płot jak jest duże. Jedno mi przemokło ostatnio od tego :/
A często po prostu daje karteczkę żeby na poczcie odebrać.
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Będzin Ksawera ;*
Mieszkam w bloku czyli skrzynki malutkie. Mój listonosz, kiedyś przyniósł do moich rodziców polecony,. A w skrzynce zostawił pełno paczek...i mi się potem dzrzwiczki zacinały. A mieszkam na parterze, to nie mógł przynieśc?
 

memeklew13

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
355
Punkty reakcji
1
Mój listonosz się śmieje ze mnie ż e tak duzo nieraz przychodzi ze nie moze uniesc co ja robie ze tyle tego mam
 

kraglutka

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja mam listonoszke, bardzo mila pani tak kolo 40stki, za to kurier.... :p cuuuuudo :D
 

snajper1s

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Sochaczew
Mój listonosz jest zaje.... Ciśnie na swoim rowerku z moimi paczkami :p.
Raz to mało co sie nie przewrócił bo miał do mnie ok. 10 paczek i każdy z niego pompe cisnął.
Ale tak ogólnie to jest spoko. Ale teraz chyba chory jest bo go od 2tyg. nie ma a nikt inny nie przychodzi co sie w tym kraju porobiło :D :) :p :lol: :sexy:
_______________________________________

Nareszcie listonosz wrócił...
Wszedł na górę (4 piętro) zdyszany i mówi:
"Nie zmieściło się w skrzynce" - Zaczął się śmiać i poszedł :) =D
 

noirdiamant

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej :D
ja dopiero zaczynam. Póki co, tylko kilka rzeczy (w dużych odległościach czasowych) przysłali. Na razie moja opinia na temat "jaśnie pana listonosza" jest beznadziejna <_< . niby dopiero 3 miesiące robi, ale szczerze mówiąc to BURAK. Bez obrazy, mam naprawdę dobry kontakt z ludźmi, ale on się tak po chamsku zachowuje...szkoda gadać. Poprzednicy byli naprawdę mili - i pogadają i pośmieją się. A ten to się wydziera jak się o coś spytasz itd. :zly:

Wolę nie myśleć, co to by było, gdybym dostawała tyle paczek, co Wy :p
 
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
a ja nie wiem mojego listonosza jeszcze nigdy na oczy nie widziałam ale co się dziwić jak roznosi listy dopiero jak mu się nazbiera, czyli przeciętnie mam cały czas skrzynkę pustą a co dwa tygodnie nagle pełen stos listów :/ żenada
 

noirdiamant

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
a ja nie wiem mojego listonosza jeszcze nigdy na oczy nie widziałam ale co się dziwić jak roznosi listy dopiero jak mu się nazbiera, czyli przeciętnie mam cały czas skrzynkę pustą a co dwa tygodnie nagle pełen stos listów :/ żenada

taa, i pewnie tak jak to robią: wszystko na chama upchane do skrzynki (znaczy się pogniecione), albo rozrzucone na wycieraczce? <_<
 

megakasia

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie! Jeśli chodzi o kontakt z listonoszami, o sposób załatwiania spraw, o dogadywanie się itd., to też mialam kilka sytuacji, o których nawet niewarto pisać, bo tylko się człowiek wścieka, zaczęłam korzystać z usług kurierskich i polecam wszystkim WrocLink :eek:k: , obsługują głównie Wrocław i okolice, ale dogadacie sę z nimi w każdej sprawie, pozdrawiam
 
Do góry