Listonosz lub Kurier

Mikells

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
206
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Tutaj podajcie cytaty - co mówili wam Listonosze czy kurierzy o waszych przesyłkach.
 

michalws

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
479
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
mi listonosz raz powiedział, że go chyba bardzo polubiłem, bo miał dla mnie 3 polecone i kilka zwykłych :lol: :eek:k:
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Biskupiec
hehe mój listek to chyba z nikim nie gada przychodzi żuca paczki na ziemie albo wsadza do skrzynki jak są malutkie:p
 

Princessa_

~Just Me~
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
860
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sopocik
mój tylko gada że ostatnio słabiutko

i że chyba zmieni kurs że będę na początku a nie na końcu ":D
ale tu dawno temu .. jak była taka` fala` ..
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Mi kiedyś powiedział, że dzięki mnie ma przynajmniej pracę :p
ale to było kiedyś..teraz mam innego listonosza..beznadziejny jest, przychodzi jak mu się zechce <_<
 

Fun_Girl

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2007
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Białystok
Wcześniej miałam super listonoszke ;)
A teraz taki zgred, jak większy list to tylko żeby odebrać na poczcie głównej. ;(
 

Tola

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nieba .. :)
Ja nie mam narazie problemu z listonoszem nawet z nim nie rozmawiam ,ale kiedys jak go zobaczyłam podeszłam do niego ( szczerze to sie obawiałam ,ze jak zapytam czy cos do mnie jest i bedzie duzo to jakis nie miły komentarz bedzie ,bo różni ludzie są ) ,a on mi wyjmuje 6 paczek ,ale nic nie powiedział wiec jest good ;)
 

agulicious

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2007
Posty
391
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Ulanów
Moj listonosz zawsze jeździ- codziennie takim niebieskim maluszkiem :p:p

kiedyś było z 10 mopert i powiedział"Dużo czytania będzie" ;)

Wszystko przynosi, duże koperty i paczuszki dla maluszka :):)
 

m_a_r_y_s_k_a

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
;) Mieszkam w bloku, więc jak się pewnie domyślacie - moja skrzynka jest niewielka... Zatem jakiś miesiąc temu listonosz przyniósł mi 10 paczek na 3 pietro (bo tam właśnie pomieszkuję) i powiedział: "Nie chciało się zmieścić"... Później uśmiechnął się podobnie do tej buźki -> :sexy: Myślałam, że spalę się ze wstydu...... Następnego dnia znów przyniósł mi na górę (troszeczkę mniej paczek) mówiąc: "To wszystko" :lol:
 

15iskierka15

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
369
Punkty reakcji
0
Miasto
podkarpacie
Ja mam młodego listonosza.. ogólnie jest ok ;)
głównie zostaje na kawkę z siostrzyczką to przynajmniej ma powód do przyjścia (raz przyniósł paczki dzień wcześniej o 17 bo stwierdził, że jeszczego tego dnia nie było i tak jakoś smutno :p) Heh ale zawsze jak mnie widzi to twierdzi że go dręczę ;)
 

wrozka_zebuszka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
szczecin
kurier, jak przytargał mi paczkę z jarocińskiego ośrodka kultury (plakaty miałam rozwieszać), ciągle mnie wypytywał 'a jest pani muzykiem??' moje przeczenia nic nie pomogły, ale pan kurier ciągle o to pytał i dodawał: 'a ja jestem, ale widzi pani, widzi, bo ja na poczccie pracuję i takie życie, ale jestem muzykiem, pani może słyszała, będę sławny ja wiem to, wiem', poszedł sobie dopiero jak matka wyleciała, czy coś się stało.. ale widzicie, takie życie ;)
 

Mikells

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
206
Punkty reakcji
0
Wiek
38
kurier, jak przytargał mi paczkę z jarocińskiego ośrodka kultury (plakaty miałam rozwieszać), ciągle mnie wypytywał 'a jest pani muzykiem??' moje przeczenia nic nie pomogły, ale pan kurier ciągle o to pytał i dodawał: 'a ja jestem, ale widzi pani, widzi, bo ja na poczccie pracuję i takie życie, ale jestem muzykiem, pani może słyszała, będę sławny ja wiem to, wiem', poszedł sobie dopiero jak matka wyleciała, czy coś się stało.. ale widzicie, takie życie ;)
hahaha dobre dobre :D:D:D
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Ja mam ogólnie cool listonosza, wsadza do skrzynki jak się zmieści, jak nie to przynosi do domku (czasami otwieram mu nawet w piżamie :D , wiadomo w wakacje o 12 to trochę wcześnie :p)
alen nic nie mówi, że za dużo :D
raz jak poszedł na urlop (na szczęscie tlko 1 tydzień) to była taka nie fajna pani listonoszka, ze dzwoniła i rzucała mi paczki na ziemię :/
 

izusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Kiedyś listek podjeżdża swoim samochodzikiem pod mój dom, to idę do niego. Na dachu auta ułożył sobie stos moich paczek i jedna (z Yves Rocher) mu spadła. No to mi ją podał. Coś tam było poleconym więc musiałam podpisać. Listek daje mi wszystkie paczki i mówi:
- Tylko tyle dzisiaj do ciebie.

A paczek było aż 16 :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Bożena_85

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
prawie Rybnik ;)
ja mieszkam w bloku ale mój listonosz wszysko pakuje do tej małej skrzynki na listy, nawet wczoraj miałam jeden list poleconym ( nagroda) wiec musiał wejść na 3 piętro z nią, wiec troche sie zdziwiłam że w skrzynce zostawił 2 wielkie koperty dla mnie..mógł je przecież też wziąść skoro i tak szedł do mnie...trosze dziwne to <_<
 
Do góry