Listonosz lub Kurier

R

rokiczaaa1

Guest
'Moja' listo-łaskawie-(przy)noszka jeździ co drugi dzień i tylko jeżeli jej sie akurat chce
czyli wychodzi jakoś raz w tygodniu...
czasem częściej... :/
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Mój listonosz to taki wygodnicki wielki pan...
Ze względu na sporą odległość między domami jeździ samochodem...
I co ciekawsze nie toleruję skrzynek na listy i jeszcze się nie zdarzyło aby jakiś list pofatygował się i do skrzynki wrzucił...
Ale to jeszcze nic! On nawet z samochodu nie wysiada a siedzi w nim i trąbi aż ktoś wyjdzie do niego po listy!
A jak nikt nie wyjdzie do tego pana to odjeżdża a listy na drugi dzień przywozi... :mruga:
 

NaNa11

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
97
Punkty reakcji
0
Miasto
^^Leżajsk city^^
U mnie jeżdzą 2 listonosze, raz jeden raz drugi. Jeżdzą jakimś motorem. Jak jest dużo listów to idzie do domu albo zostawia u babci albo pcha do skrzynki, ale to raczej rzadziej. Ostatnio jak było dużo listów to tylko mamie powiedział, że większa skrzynka by się przydała. Nie narzekam :)
 

Buśak

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
259
Punkty reakcji
0
Ojej. Ale wy macie problemy z tymi listonoszami. Moja listonoszka nie jest ani świetna ani najgorsza. Robi co ma robić. Przychodzi daje paczki i idzie :p... ale psy jej chyba nie lubią. Bo zawsze na nią szczekają :bag: .hahaha :p
Czasami coś wepchnie do skrzynki, ale ogólnie dzwoni i daje mi je do ręki. Jakby mi rzuciła na ziemię..to bym zrobiłą jej piekło. :D <_< no bo co to ma znaczyć ? :p
 

Juliab4

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Poznań
Ja też mam młodego już o 10 jest coś w skrzynce :p Zawsze uśmiechnięty :)
 

Greenhorn_PL

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
NS
u mnie listonosz przyjezdza autem, a ma ich chyba 3 no i kurde ani mu sie nie chce wylezć z auta tylko musze podchodzic i wogle xD
 

Juliab4

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Poznań
Ten mój chodzi pieszo i on chyba wcześnie wstaje skoro o 10 albo parę minut po już mam przesyłki xD
Chodzi z klatki do klatki i chyba ta robota mu się podoba skoro taki uśmiechnięty :D
 

Greenhorn_PL

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
NS
kazdemu by sie podobala, bo nie trzeba zapierdzielac :p ale niektorzy i tak se ollewaja, moj np. nie przynosi wogole ulotek tylko jak ma jakas przesylke, albo list to dopiero wtedy
 

KaroOoleczka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2008
Posty
434
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Turaszz xDD
Moja mama zawsze odbiera przesyłki a jak mi je przynosi to jest cała czerwona ze wstydu przed listonoszem

Kiedyś nazamawiałam 46 zdjęć z canona przyszło mi 46 zdjęc każde w innej kopercie moja mama powiedziała;

Karolina coś ty tego tyle nazamawiała wstyd mi przynosisz przed listonoszem
A co powiedział
Powiedział : ,, Pracuję tu już 8 lat a nigdy nie zdarzyło mi się przynieść tyle listów do jednej osoby, czuje się jakbym dla jakiejś gwiazdy pracował... mogę prosić o autograf?? (naprawdę wziął autograf xDD ale od mamy to nie fair od emnie powinien wziąć !!!

Za drugim razem jakieś próbki i gadzety mi przyszły to powiedział tak...
Radze kupić nową skrzynkę

Za trzecim razem powiedzial
Naprawdę radze ją kupić...

Za następnym razem
To kupią państwo tą nową skrzynkę czy nie??

I znowu za następnym
To jeszcze tej pojemniejszej skrzynki nie ma

I znowu
O to ja chyba państwu prezent sprawie

itd cały czas z tą skrzynką a mama chce mnie zabić bo to ona zawsze odbiera xDD


Taki spoko ziom obiecuje sobię że usiądę i będe czekać pod domem nie lepiej pod skrzynką na pczte żeby choć raz odebrać i dać mu swój autograf to w końcu te wszystkie listy to do mnie sa hehe fajny gostek xDD
 

pelutka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
a u mnie we wsi :p jest aż 4 listonoszy ( a moze i wiecej), bo to duża gmina , a jest tylko jeden urząd pocztowy.
wszyscy sa bardzo mili, nie burzą się, ale i tak najbardziej lubię jedengo listonosza (pan Kaziu xD aj loff ju:* xD ), zawsze bardzo mily, usmiechniety, mozna sobie z nim pogadac :D
a co do kurierow, to akurat nie mam z nimi prawie w ogole stycznosci, za to nie lubi goscia ktory rozwozi paczki z Avonu...grrr I'll kill you!!! :zly:
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
u mnie listonosz fajny jest ^^
wchodzi do domu, nie pukając ale to nic ;p
kiedyś pytał co ja tak dużo dostaję i co dostaję to moja mówi, że darmowe duperele ;p a on, że to dziwne, że tyle dostaje i nic nie płacę ^^
kiedyś jak nowy listonosz był to mówił, że do jeszcze nigdy tylu paczek na raz nie przyniósł do jednego domu.
a kurier, jak kiedyś dostałam dwie ogromne paczki w pudełkach jak po avonie, jak moja mama pytała czy on oszalał, że tyle przyniósł, a on: 'no wie pani... edukacja kosztuje ^^'.
oczywiście było za free ;]
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Zauważyłem, że u mnie ostatnio zbyt czesto zmieniani sa listonosze. Ciekawe czemu. Czyzby to zalezało od ilosci otrzymywanych do mnie paczek ?
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Będzin Ksawera ;*
To mój listek ostatnio cały czas coś gada o odszkodowaniu xD
Że niby ja mam mu odszkodowanie zapłacić bo on już młody nie jest xD
Ale ogólnie fajny facet ;]
 

Incorrect

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Mój listonosz to straszny gbur :D Jak przynosi mi polecone, to nic nie mówi, tylko pokazuje paluchem żeby podpisać. Ale lepiej niech nic nie gada, niż by miał narzekać :p
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Kurierzy:
DPD - zawsze pyta o dowód, a gdy chce mu pokazać to nawet nie patrzy... Ogólnie taka 'ciota'.
GLS - młody koleś, zawsze z nim trochę pogadam ;]
TNT - prawie zawsze mówi, że ciężko jest tutaj trafić
OPEK - wszystko robi bardzo wolno, od wchodzenia po schodach po szukanie mojego nazwiska
UPS - spoko koleś, ma dużo roboty, więc wszystko szybko załatwia
Kolporter Express - nic nie gada...
DHL - "Proszę podpis.. dziękuję"
VIVA Express- raz przyjechał taksówką i pytał się dlaczego nie podałem numeru telefonu..
Siódemka - szybko i sprawnie załatwia przekazanie paczki
Pocztex - dawno nie było, więc nie pamiętam
PAF - miła, krótka rozmowa :)
Inpost - "podpis .. dziękuję"

A z listonoszką też można pogadać..
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
a mój jak przychodzi to zawsze mówi cześć Maryśka a mam na imie Magda xD
i sie smieje ze znów gdzieś pisałam ;p
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
Kurierzy:
DPD - zawsze pyta o dowód, a gdy chce mu pokazać to nawet nie patrzy... Ogólnie taka 'ciota'.
GLS - młody koleś, zawsze z nim trochę pogadam ;]
TNT - prawie zawsze mówi, że ciężko jest tutaj trafić
OPEK - wszystko robi bardzo wolno, od wchodzenia po schodach po szukanie mojego nazwiska
UPS - spoko koleś, ma dużo roboty, więc wszystko szybko załatwia
Kolporter Express - nic nie gada...
DHL - "Proszę podpis.. dziękuję"
VIVA Express- raz przyjechał taksówką i pytał się dlaczego nie podałem numeru telefonu..
Siódemka - szybko i sprawnie załatwia przekazanie paczki
Pocztex - dawno nie było, więc nie pamiętam
PAF - miła, krótka rozmowa :)
Inpost - "podpis .. dziękuję"

A z listonoszką też można pogadać..


nazbierało sie xdd

u mnie nic nie mówi
 
Do góry