Kupno mieszkania Warszawa

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ja idę na pewno, ostatni dzień otwarty przegapiłam, a chcę sobie to wszystko na "żywo" zobaczyć.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
hyperfine napisał:
Dokładnie to 14tego września.
A dokładnie gdzie trzeba się kierować i na którą godzinę?
hyperfine napisał:
Myślicie4 , że jak umówię się indywidualnie, będę mógł zobaczyć tyle samo co Ci na dniach otwartych?
Dzwoniłem tam dzisiaj i się dowiedziałem, że w połowie września ma być dzień otwarty jeśli jesteś jeszcze zainteresowany.
Dowiedziałeś się jeszcze czegoś ciekawego podczas tej rozmowy? Czemu informacja o dniu otwartym jest dostępna jedynie telefonicznie? No i jakie jest zainteresowanie?

monaBETHA napisał:
Ja idę na pewno, ostatni dzień otwarty przegapiłam, a chcę sobie to wszystko na "żywo" zobaczyć.
Może dojść do historycznego spotkania forumowiczów i za pewno nawet się nie poznacie pośród tych gołych mieszkań ;)
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
No idziesz na Ostrobramską, tam gdzie jest budowa :D A co do godziny to ja się wybieram jakoś po południu.
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
hyperfine napisał:
No idziesz na Ostrobramską, tam gdzie jest budowa :D A co do godziny to ja się wybieram jakoś po południu.
Dni otwarte są od 10 do 15 więc uważaj z tym po południu żebyś zdążył:p
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Mam duże oczekiwania co do tego dnia otwartego, mam nadzieję, że coś się z ceny uda jeszcze wynegocjować :)
 

mrmyers

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio przeprowadziłem się do Warszawy i zacząłem remontować mieszkanie. Ale tanio nie jest. Chociaż remont na pewno wyniósł mnie mniej niż kupno. Teraz remontuję łazienkę. Może mi doradzicie, które płytki wybrać - dekordia.pl
?
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Specjalna oferta od developera JW Construction. Wyprzedaż mieszkań dwu-pokojowych na inwestycji Lewandów Park, na dniach otwartych, w najbliższy weekend, pod hasłem "Ostatnich 20 mieszkań za 220tys. zł na 20-lecie JWC. Co ważne osiedle wybudowane, z gotowymi mieszkaniami! Pierwszy krok? Rejestracja na stronie naszeosiedla.pl
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Trzeba przyznać, że promocja godna uwagi :) Widzę, że co raz ten developer ma takie fajne okazje.
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Warto w tym roku kupować mieszkania, bo od następnego zmieniają się przepisy, co do udzielania kredytów mieszkaniowych przez banki.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Też myślę, że warto bo teraz są ciekawe oferty i promocje na mieszkania wykończone pod klucz, tak jak na przykład na wspomnianej inwestycji w Lewandowie
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
apra napisał:
Też myślę, że warto bo teraz są ciekawe oferty i promocje na mieszkania wykończone pod klucz, tak jak na przykład na wspomnianej inwestycji w Lewandowie
Nie tylko na osiedlu Lewandów ale i na Zielonej Dolinie są bardzo dobre ceny mieszkań. Wyprzedaż 15 mieszkań prawdopodobnie w najniższej cenie w Warszawie.
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
aifoza napisał:
Też myślę, że warto bo teraz są ciekawe oferty i promocje na mieszkania wykończone pod klucz, tak jak na przykład na wspomnianej inwestycji w Lewandowie
Nie tylko na osiedlu Lewandów ale i na Zielonej Dolinie są bardzo dobre ceny mieszkań. Wyprzedaż 15 mieszkań prawdopodobnie w najniższej cenie w Warszawie.
A w jakich cenach konkretnie jeśli moge spytać? Teraz w ten weekend?
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Ciekawa informacja odnośnie jednej z bardziej prestizowych inwestycji tego developera. www.wyborcza.biz/biznes/1,100969,14720215.html
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja musze powiedzieć ze bardzo fajnym deweloperem i inwestycje które własnei oni proponują to w Warszawie Shiraz Trio. To co na pewno ich wyróznia to dobra lokalizacja (w pobliżu galerie handlowe, sklepy, świetna komunikacja z Centrum, ścieżka rowerowa tuż pod osiedlem, w pobliżu Fort Bema z najpiękniejszym placem zabaw dla dzieci w Warszawie, parkiem linowym i fantastycznymi terenami spacerowymi. Jak mieszkać, to tylko tutaj.) Ciekawa architektura, ładne rozkłady mieszkań, większość mieszkań ma okno w aneksie kuchennym , co daje możliwość wyodrębnienia osobnej kuchni dla osób, które lubią takie rozwiązania.Warto naprawde sie na nich zdecydować.
 
Do góry