Kupno mieszkania Warszawa

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
kometon napisał:
Też myślę, że warto bo teraz są ciekawe oferty i promocje na mieszkania wykończone pod klucz, tak jak na przykład na wspomnianej inwestycji w Lewandowie
Nie tylko na osiedlu Lewandów ale i na Zielonej Dolinie są bardzo dobre ceny mieszkań. Wyprzedaż 15 mieszkań prawdopodobnie w najniższej cenie w Warszawie.
A w jakich cenach konkretnie jeśli moge spytać? Teraz w ten weekend?



Na os. Lewandów Park mieszkania były po 220 tys. Teraz jest promocja rok bez czynszu, wszystkie szczegóły można znaleźć na ich stronce :)
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
ja bym się skusił na mieszkano w Piano House na powiślu - inwestycja wygląda całkiem nieźle, no a dzielnica mówi sama za siebie
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Rok bez czynszu, bardzo fajna opcja szczególnie na początek, gdzie mamy sporo wydatków, chociażby z urządzeniem mieszkania.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
kometon napisał:
Rok bez czynszu, bardzo fajna opcja szczególnie na początek, gdzie mamy sporo wydatków, chociażby z urządzeniem mieszkania.
kometon napisał:
Rok bez czynszu, bardzo fajna opcja szczególnie na początek, gdzie mamy sporo wydatków, chociażby z urządzeniem mieszkania.
Nie kusiłabym sie tak od razu na to, bo pewnie wszelkie inne prace za które tutaj powinien odpowiadać zarządca nieruchomosci bedzie odpowiadać kazdy z Was. Ja jednak nie skusiłabym sie na to. Dobry deweloper nie proponuje czegoś takiego.
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
Nie sugeruj się linią metra przy wyborze mieszkania. Metro wiecznie rano jest zapchane, po pracy też, a jeszcze jak się zepsuje… Ja mogę ci polecić mieszkania w Wawrze (no, może wspomnieć o nich). Właśnie powstaje II etap inwestycji Arasu, osiedle Stoczniowców. Znajomy oglądał to osiedle „na żywo” i mówi o nim w samych superlatywach. Kusząca jest perspektywa ogródka i dwóch miejsc parkingowych, i komórki lokatorskiej – w cenie mieszkania, bez dopłat. No i to prawie Gocław jest, do centrum kilka kilometrów ledwie. Fajna sprawa.
 
B

bajderman

Guest
Radzę zainteresować się nieruchomościami poza miastem - np. w Radzyminie macie jeszcze 2 wolne mieszkania z III etapu Akacjowej Alei. Ponad 4 tysiące za rynek pierwotny + opcja skorzystania z MDM. Warszawa jest jednak droga, z pracą to nie jest to co kiedyś, i nie sądzę, aby sytuacja prędko się zmieniła. Coraz więcej mieszkańców ucieka poza stolicę.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Czasami i w mieście można trafić na dobre okazje, teraz deweloperzy co raz mają w ofercie ciekawe mieszkania. Słyszałam, że powstaje w Warszawie osiedle z myślą o młodych :) Ale jeszcze nie znam szczegółów :)
 
B

bajderman

Guest
Ale co z tego? I tak ceny będą kosmiczne, takie są prawa rynku. I teraz porównaj sobie jakie są ceny metra mieszkania w Akacjowej Alei, a jakie w Warszawie, przy nieruchomościach o podobnych standardzie. To przepaść, tylko pytanie czy warto w tą przepaść wchodzić? Moim zdaniem absolutnie nie.
 

Kamila86

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wrocław
A myśleliście o programie "Mieszkanie dla Młodych"? Moja siostra dzięki temu mam swoje wlasne M. Ja niestety nie spelniam warunkow dofinansowania, ale może Wam się uda. sprawdzcie na mieszkaniedlamlodych.com
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Kupno mieszkania? Tylko poza miastem. Stolica jest bardzo droga, niby pracy jest dużo, ale patrząc na sens...
Radzymin daje spokój, tańsze mieszkania, ogólnie - inne realia. Oczywiście to kwestia gustu, oczekiwań, ale ja aktualnie nie widzę sensu życia w stolicy.
Praca to tak, ale mieszkać lepiej poza miastem.
 
B

bajderman

Guest
No i właśnie o tym pisałem. Wybór lokalizacji poza miastem był jedną z naszych lepszych decyzji w ostatnich latach.
Mieszkanie oczywiście było dużo tańsze, jest ładniejsze, lokalizacja jest lepsza i co śmieszne - dojazd zajmuje mniej czasu.
Raczej zainteresowanie mieszkaniem w stolicy będzie tylko coraz mniejsze, bo kto niby miałby się nim interesować, skoro nie jest to opłacalne?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Akacjowa Aleja nie ma już wolnych mieszkać z III etapu, pozostał już jedynie etap IV.
Tutaj ceny podobne - ten sam styl nieruchomości, świetnie przygotowane. W okolicy zalew, las, dobry dojazd do Wawy.
Ludzie uciekają ze stolicy nieprzypadkowo. Jednak Warszawa nie daje specjalnych warunków do życia.
 
B

bajderman

Guest
Mieszkania z IV etapu można rezerwować - cena bardzo podobna, dzwoniłem z pytaniem.
Podejrzewam, że kolejne mieszkania będą znikały tak samo szybko jak III etap.
Warszawa jest coraz droższa i inaczej już nie będzie. Ludzi nie stać na mieszkanie w stolicy.
 

Aliali

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Kupno mieszkania w stolicy niestety wciąż jest drogie :( Warszawa jest jednym z droższych miast w Polsce.
 
K

Kruszyna24

Guest
[SIZE=12pt]Niedawno sfinalizowaliśmy transakcję z deweloperem Dynamic Development na zakup willi w Lesznowoli i tę okolicę mogę polecić. Zielono, przyjaźnie, bezpiecznie, i w sumie niedaleko S7, z dojazdem do Wawy też nie ma tu problemu. Wille można sobie obejrzeć na stronie -[/SIZE][SIZE=12pt]zielonapolana.pl. Jeszcze do końca sierpnia mieli fajną promocją – duży segment w cenie małego, być może teraz ruszą z jakąś inną akcją promocyjną. Pozdrawiam! [/SIZE]
 

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
moja przyjaciółka kupiła właśnie swoje M na międzyborskiej 11. Jest zachwycona a ja... trochę jej zazdroszczę;) wiadomo zobowiązanie na długi czas ale za takie mieszkanko to bym wiele dała. Widne i przestronne. Niedługo parapetówka więc trochę stestujemy to lokum ;)
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wyślij konkretne zapytanie to ci pewnie napiszą. Sprzedaż IV etapu zaczęła się już wcześniej. Z tego co pamiętam to nawet rok temu można było rezerwowac nieruchomości.
Tylko nie wiem na jakich warunków. Pewnie chodziło o jakąś większą przedpłatę.
 
B

bajderman

Guest
My już mamy mieszkanie - wszystko bardziej informacyjnie. Swoją drogą ciekawe jak długo będą sprzedawali ten IV etap. Przy trzecim nieruchomości rozeszły się w zaskakująco szybkim tempie. W zasadzie zniknęły. Tylko 2 ostatnie mieszkania na koniec zostały, ale przy obniżonej cenie to również szybko poleciało.
 
Do góry