Kupno mieszkania Warszawa

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
crypt napisał:
Te dwa pierwsze pod koniec roku, ten biały pewnie zaczną już w 2014 a kiedy skończą to nie wiadomo narazie.
Pierwsza moja myśli, kupisz tam mieszkanie i ciągle będzie zamieszanie nowa budowa, te hałasy, będzie się kurzyło, ale w sumie z drugiej strony jeśli kogoś interesuje rynek pierwotny to tak na prawdę trzeba liczyć się z tym, że kazde nowe osiedla się rozbudowują i wszędzie będzie tak samo więc pierwsza swoja myśl cofam:p
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
monaBETHA: a ile masz pieniędzy tak w ogóle żeby przeznaczyć na kupno mieszkania, bo to chyba jest najważniejsze?
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
jeśli ktoś chce kupić tanio i od sprawdzonego dewelopera warto się przejść na dni otwarte do jwc, często je organizują i dają na nich spore rabaty, ostatnio słyszałem, że m2 mają nawet od 5300 chyba więc cena jak najbardziej konkurencyjna
 

Ami788

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jesli myslisz o Woli to proponuję tylko i wyłącznie dewelopera Home Invest :) Zobacz sobie realizacje nowego osiedla na Woli, ktore nazywa sie Wola Prestige. Wszystko jest ogrodzone, blisko sklepy i parki, no i łatwo dojechać do centrum. Nie moge sie doczekac jak wreszcie zrobia druga linie metra, wtedy bede smigac z domku raz dwa :) Wszystko mozna znalezc na ich stronie, ceny, plany mieszkan i informacje o okolicy :)
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
Dla mnie zbyt niska cena tak jak ktoś z was pisze że od 5300 jest troche podejrzana, no sory każdy chce zarobić, albo ta oferta poprostu obejmuje najgorzej położone mieszkanie w całym bloku bo jest taka szansa
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Wiesz jedno mieszkanie mogą dać w takiej cenie, bardziej ważne jest to jaka jest średnia cena za mieszkanie w budynku.
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
crypt napisał:
Wiesz jedno mieszkanie mogą dać w takiej cenie, bardziej ważne jest to jaka jest średnia cena za mieszkanie w budynku.
Ale zazwyczaj podaja że ceny zaczynaja się od ... i podaja ta najniższą kwotę,
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
crypt napisał:
monaBETHA: a ile masz pieniędzy tak w ogóle żeby przeznaczyć na kupno mieszkania, bo to chyba jest najważniejsze?
max 400000 i chciałabym w tym jeszcze urządzić.
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
Czyli musisz szukac mieszkania w granicy 6000 tys za metr, w zależności jeszcze od tego jaki metraż Cię interesuje
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
crypt napisał:
Czyli za samo mieszkanie max z 320 tysięcy? ;)
Chyba tak by wyszło :) Chociaż mogę się obyć bez włoskich marmurów w kuchni :)

Ernesst napisał:
Czyli musisz szukac mieszkania w granicy 6000 tys za metr, w zależności jeszcze od tego jaki metraż Cię interesuje
Cudownie było by mieć 100 metrów kwadratowych taras i miejsce parkingowe :D ale zadowolę się dwoma pokojami i mieszkaniem 40-50 m2.
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
monaBETHA napisał:
Czyli za samo mieszkanie max z 320 tysięcy? ;)
Chyba tak by wyszło :) Chociaż mogę się obyć bez włoskich marmurów w kuchni :)


Ernesst napisał:
Czyli musisz szukac mieszkania w granicy 6000 tys za metr, w zależności jeszcze od tego jaki metraż Cię interesuje
Cudownie było by mieć 100 metrów kwadratowych taras i miejsce parkingowe :D ale zadowolę się dwoma pokojami i mieszkaniem 40-50 m2.
Wiesz, mozna wziąśc kredyt na nie wiadomo ile i mieszkac w pałacach, ale czy to ma sens?
 
C

charlotte1991

Guest
Ja znalazłam fajne mieszkanie od dewelopera. Mieszkam w nim już 8 miesięcy i nie żałuję tej inwstycji:) Wszędzie mam blisko, budynek nowy, zadbany, dzieci mają plac zabaw przed domem i ogromny park:)
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
charlotte1991 napisał:
Ja znalazłam fajne mieszkanie od dewelopera. Mieszkam w nim już 8 miesięcy i nie żałuję tej inwstycji:) Wszędzie mam blisko, budynek nowy, zadbany, dzieci mają plac zabaw przed domem i ogromny park:)
A gdzie kupiłaś to mieszkanie, jesli można wiedzieć?
 
Do góry