Kenorw

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
45 z majcy, 46 z humana, łącznie z ocenami 174pkt. Trochę mniej niż się spodziewałem, ale nie mam powodów do narzekań. Połowa mojej szkoły cierpi na depresję poegzaminową, a ja się nie przejmuję więc chyba jest OK. Teraz myślę jeszcze tylko nad jednym: VIII vs. IV, zmieniać czy nie zmieniać (podanie już złożone do VIII)?
 

kraciasta panna

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
132
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Ludzie mam 162 punkty, dostanę się na geo-mat-ang w VIII? Strasznie mi zależy! Czy na 2 miejsce dać ang-geo-wos i potem się przepisać, czy nie warto na takie ryzyko iść? Ja się muszę tam dostać, bo inaczej czeka mnie XIII, a ona ma gorszy poziom :( A mam 2 laureatów w klasie, tragedia!
 

natalka606

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Myślę że się do 8 bez problemu dostaniesz i twoim miejscu nie składała bym do innych klas bo potem możesz tam zostać.
A czy ktoś składa papiery do 2 LO ? A jeżeli tak to ile macie punktów w sumie? Bo ja będę miała 165p i nie wiem czy tam złożyć czy nie.
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
Serce podpowiada mi IV, ale rodzicom takie argumenty nie wystarczają ; /

masz nieciekawą sytuację... zawsze możesz w ostatni dzień możliwości dokonania zmian sam się przepisać, a potem co będzie to będzie, ale niczego nie będziesz żałował.
 

Morphix

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Myślę że się do 8 bez problemu dostaniesz i twoim miejscu nie składała bym do innych klas bo potem możesz tam zostać.
A czy ktoś składa papiery do 2 LO ? A jeżeli tak to ile macie punktów w sumie? Bo ja będę miała 165p i nie wiem czy tam złożyć czy nie.

Ludzie mówią, że bardzo łatwo jest się przepisać i w sumie nawet moja nauczycielka twierdziła, że jeśli zależy nam na jakiejś szkole to żebyśmy składali podania do wszystkich klas w LO bez względu na nasze 'upodobania' :)

Ja już nie mam pojęcia co zrobić :( .Chodzi ktoś do VIII i przepisywał się?(ew. słyszał o takim przypadku).Będę miał 164 pkt i nie wiem czy wystarczy to do klasy mat-fiz-inf.
 

Czekolada_01

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ile punktów należało mieć do VI na Mat - Inf ? I czy była II rekrutacja na ten profil w VI LO ? Od ilu punktów na profil mat - inf przyjmują do : XXVII , XIII , XX ? Błagam o odpowiedź....
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
teraz nikt nie może Ci powiedzieć czy będzie druga rekrutacja na ten profil, ale w sumie nie liczyłabym na to - jest zbyt oblegany.
 

Madziaxd

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Z humana 45pkt, z mat-przyr 37, z angielskiego 50 ;)
Z ocenami itd mam razem 159pkt. Złożyłam do VI na biol-chem.. Tyle że jest tam 300 kandydatów, z tego 62 pierwszego priorytetu i 4 laureatów!! ;/ Jak myślicie, jakie mam szanse? Ktoś z was jeszcze tam składał podanie?
 

kloptak

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Kurde, ale zawaliłem ten egzamin :( 136 albo 139 będę miał, zależy czy mat-geo czy mat fiz... Chyba ciężko będzie do tych klas do VII albo do IV???
 

natak

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
czy ktoś z was kojarzy jaki był próg w tamtym roku na mat-fiz do VII? to bardzo ważne!!
 

jakto60010

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Mam łącznie 142 punkty , myślicie , ze mam szanse do X na humana ? Jakie inne szkoły mnie przyjmą ?
 

daniel94

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kraków
Ja już nie mam pojęcia co zrobić :( .Chodzi ktoś do VIII i przepisywał się?(ew. słyszał o takim przypadku).Będę miał 164 pkt i nie wiem czy wystarczy to do klasy mat-fiz-inf.
podobno nie robią problemów z przenosinami ( odpowiedzi na moje pytanie 3raidera - ucznia VIII, strona ok. 66 ^^). sam się wybieram do VIII do mat-chem-infa i mi wychodzi 167 pkt :D osoby które mają powyżej 160 pkt mogą raczej spokojnie myśleć o tej szkole xD
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
podobno nie robią problemów z przenosinami ( odpowiedzi na moje pytanie 3raidera - VIII, strona ok. 66 ^^). sam się wybieram do VIII do mat-chem-infa i mi wychodzi 167 pkt :D osoby które mają powyżej 160 pkt mogą raczej spokojnie myśleć o tej xD

nie idź na mat-chem-infa bo urośnie z Ciebie chemik kwantowy. oni podobno są bardziej nawiedzeni niż informatycy :D na UJcie gość który tego uczy często mylony jest z woźnym :D :D


a tak na poważnie to cudowny ten profil jest :zakochany:
 

imaxus

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam 163 pkt + 8 w szkołach z DSD(dyplom z niemieckiego, łacznie 171 pkt)czyli I, II, V, VI, VIII. Chce iść do II lub I, ale nie wiem czy sie dostane bo będę miał zachowanie poprawne(3), i tu moje pytanie, czy z poprawnym zachowaniem i ta ilością pkt się dostane?? Jeśli nie to które z LO, najlepiej z tych wyżej wymienionych jest najlepsze?
 
Do góry