generale

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Aplikuje na profil prawniczy do XII LO. Dowiedziałem się, że ostatnia osoba w ubiegłym roku miała 134p z rekrutacji. Ja uzyskałem 130. W e-omikron przeczytałem, że na chwile obecną kandyduje 277 osób, w tym 24 osoby mają ten profil w pierwszym priorytecie. Miejsc jest 34. Jak myślicie dostane się? Inne klasy humanistyczne mają znacznie mniejszą wymaganą ilość punktów.
Cholernie mi na niej zależy (nie chce się uczyć rozszerzonej filozofii, z jakimś starym piernikiem). Jak myślicie?
P.S. Trochę się zdenerwowałem, bo okazało się, że przejechałem się na rozprawce. Miałem prosty plan. Czysty schemat teza, 3 argumenty i jakaś gadka. Zdaje się, że pasowało jeszcze rozwinąć te !@#$% argumenty....
 

xgabb

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja uzyskałam 42 pkt z matematycznej części i 39 pkt z humanistycznej (niestety). Podanie złożyłam do liceum nr. II, I oraz X. Ogólnie z ocen i innych dodatków naliczyłam się 82 punktów. Myślicie, że mam szanse w LO I i LO II z 163 pkt??

PS. Czy Wy też otrzymaliście 0 pkt za streszczenie tekstu I, mimo tego, że poprawnie wybraliście tekst?
 

czopek

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wyniki podane. Sprawdzisz na stronie oke, jeśli masz hasło dostępu do OBIEGU.

Mam 159 pkt, jak myślicie o jakim liceum mogę spokojnie myśleć?
Z góry dzięki za wszystkie opinie.
Pozdrawiam.
 

Morphix

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam.Łącznie będę miał 164 punkty.Chciałbym się dowiedzieć czy dostanę się do VIII do klasy mat-fiz-inf.Trochę się boję bo do tej klasy jest już prawie 500 kandydatów na 64 miejsca.Chciałbym też wiedzieć czy jeżeli np. dostanę się do klasy humanistycznej w VIII to czy na pewno będzie możliwość przepisania się do mat-fiz-infa.Bo nie chciałbym później zostać na lodzie (czyt. w humanie).Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 

paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
weźcie ten egzamin byl jakis poj................mam 59 pkt;/ a z probnego spokojnie 78 było. Czy teraz jesli mam 133 pkt mam szanse dostac sie do X?
 

kometaxxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
mam w sumie 148 pkt :( chyba się już nie dostane na biol chema do IV :(

paulina94 myślę, że się dostaniesz ;)
 

natak

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
ja uzyskalem 41 z majcy i 45 z humana :D <jupi>
to identycznie jak ja :D i z ang 47 szkoda, że się nie liczy...
w sumie naliczyłam sobie 163pkt. i możliwe że jeszcze ze 2 przyjdą za wolontariat.

Mam 159 pkt, jak myślicie o jakim liceum mogę spokojnie myśleć?
Z góry dzięki za wszystkie opinie.
Pozdrawiam.
Może VII? np. na biol-chem w tamtym roku przyjmowali od 158, i coś koło 155 na humana.


Chciałbym też wiedzieć czy jeżeli np. dostanę się do klasy humanistycznej w VIII to czy na pewno będzie możliwość przepisania się do mat-fiz-infa.Bo nie chciałbym później zostać na lodzie (czyt. w humanie).Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Ludzie mówią, że bardzo łatwo jest się przepisać i w sumie nawet moja nauczycielka twierdziła, że jeśli zależy nam na jakiejś szkole to żebyśmy składali podania do wszystkich klas w LO bez względu na nasze 'upodobania' :)
 

blue_flower

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kurczę, ja sobie liczyłam więcej, a tym egzaminem zawaliłam :/
Mam 159/161 punktów, mam w ogóle szanse dostać się do Nowodworka? Pocieszałam się tym, że może większości test poszedł nienajlepiej,ale teraz to ja już nie wiem ;)
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
PS. Czy Wy też otrzymaliście 0 pkt za streszczenie tekstu I, mimo tego, że poprawnie wybraliście tekst?

ja tak, nawet wiem dlaczego: w tym streszczeniu dopuszczalne były tylko proste zdania, żadnej mowy nie/zależnej ... :)

mam tyle pkt ile się spodziewałam, łącznie będzie 146, no cóż, mogło być więcej, ale do X na pewno się dostanę ;)
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
mając 160pkt w VII będziesz na szczycie listy ;) myślę, że spokojnie do VIII byś się dostał ;)
 

machlo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
105
Punkty reakcji
1
Do 8 nie chcę iść,bo nie lubię na drugą zmianę chodzić poza tym szkoły nieznacznie różnią się poziomem,a do VII mam dwa kroki
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
raczej VII nie różni się poziomem od VI/ IV, ósemka wyżej jest, no ale to Twój wybór. mając tak blisko też bym nie narzekala ;)
może przy moim mega fuksie się spotkamy w szkole ;)
 

BlackCherry

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Okolice Kakowa
Masakra mam tylko 122 punkty, złożyłam na 1 wybór do X, myślicie że mam cień szansy żeby sie tam dostać i sie nie skompromitować ?
 
Do góry