paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
Karoppp masz szanse dostać się do wszystkich 3 szkół. Chociaz nie wiem jak z X ja mam 133 pkt i boje sie czy sie dostane tam

aha. moja kolezanka ma 123 pkt. Myslicie ze powinna się łudzić, że dostanie się do IV na mat fiz? Moim zdaniem nie ma szans, a ona się tak nastawia
 

Karoppp

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
A do jakiej klasy się wybierasz? I nie wiem jak z XIII ... może wiesz coś o tej szkole .. bo ja nic. Ewentualnie orientujesz się na co bym mógł ją zmienić ( żeby była na dobrym poziomie)
 

retroo

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
jakoś tak przeglądam, jakie dokumenty są potrzebne do potwierdzenia woli nauki i wszędzie pojawia się karta informacyjna.
co to jest ? gdzie to można dostać ?
 

paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
do X na wos pol ang. O XIII słyszałam jedynie wady same, chociaż nie wiem jaka jest prawda. Ponoć ludzie do bani, nie mówiąc o nauczycielach. Ja złożyłam jeszcze do XV i nie wiem jak tam jest,chodzi tam moja siostra i jest w sumie zadowolona, ale to jedynie dlatego, że klasa jej się udała. W sumie XIII jest dość dobrą szkołą, porównywalną z XV.
 

daniel94

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kraków
nie idź na mat-chem-infa bo urośnie z Ciebie chemik kwantowy. oni podobno są bardziej nawiedzeni niż informatycy :D na UJcie gość który tego uczy często mylony jest z woźnym :D :D


a tak na poważnie to cudowny ten profil jest :zakochany:
hmm...zawsze chciałem być mylony z woźnym <3 ^^
a co do informatyków to nie wszyscy są nawiedzeni (chyba Oo)
wiem, że mat-fiz-inf byłby praktyczniejszy i może mi się przydać na maturze, ale mam do niego 5 pkt mniej i przynajmniej narazie, wolę chemie niż fize (może przez to, że mam super nauczycielke tego przedmiotu, a z fizyki jestem totalny ciemniak^^).
zobaczę jak się dostanę, zmądrzeje, to będę się najwyżej przepisywał :p
 

Karoppp

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
A do jakiej klasy się wybierasz? I nie wiem jak z XIII ... może wiesz coś o tej szkole .. bo ja nic. Ewentualnie orientujesz się na co bym mógł ją zmienić ( żeby była na dobrym poziomie)
 

paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
Kubełek idź gdzie ci się wydaje lepiej, aczkolwiek uważam, że jesteś zbyt dobrym uczniem na IV ;)

pol wos ang do X. Mam nadzieje ze się tam dostanę ze 133 pkt. XIII ma dużo zalet, ale słyszałam też wiele wad na jej temat: ludzie do bani, nie wspminając o nauczycielach. Ale może to tylko poglądy pojedynczych osób. Porównywalną szkołą jest jeszcze XV.
 

Karoppp

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Aha. To już teraz nie wiem a Ty jakie masz jeszcze szkoły ? X, XV i .. ?



Właśnie zależy mi też żeby byli jacyś fajni ludzie ... już w gimnazjum trafiłem na niezbyt fajną klasę. Słyszałem właśnie też że w XX jest dość fajnie:D
 

aaanonim

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Myślicie, że mając 156 pkt dostanę się na humana do II, gdzie na 32 miejsca jest 21 osób z pierwszego piorytetu?
 

Viva United

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
yO HO !
Wiecie ktos może czy 141 pkt! wystarczy , aby dostać sie do X LO do klasy I ( matematyczno - geograficzna ) ?? :p
 

Le Cygne

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Kirie Eleison... Mam tylko 158 punktów... Raczej nie mogę liczyć na to, żeby się dostać do Nowodworka? (klasyk, human) D: PORAŻKA
 

Karoppp

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
A mam pytanko ... czy jakbym np. dostał się do X albo XIII (wszystko jedno) to czy mogę się przepisać od razu do całkiem innej sql? Np. do VII?
 

paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
jeżeli składałeś tam podanie to tak. Ewentualne zmiany dot. szkół można robić bodajze do 25 czerwca. A do jakiej szkoły się dostaniemy dowiemy się 30. Więc jeśli nie składałes tam podania to raczej nie ma takiej opcji
 

Karoppp

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Aha. A jeszcze jedno ... czy ma jakiś wpływ to że dajesz na pierwszy wybór jakąś szkołę .. czy masz jakieś większe szanse. Pytam się bo na omikronie jest napisane ile osób jest z pierwszego priorytetu i się zastanawiam po co.. :D
 
Do góry