MickySu

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Aha. A jeszcze jedno ... czy ma jakiś wpływ to że dajesz na pierwszy wybór jakąś .. czy masz jakieś większe szanse. Pytam się bo na omikronie jest napisane ile osób jest z pierwszego priorytetu i się zastanawiam po co.. :D
rekrutacja do danej klasy odbywa się chyba najpierw w obrębie osób z pierwszego priorytetu a dopiero później innych kandydatów.
 

Karoppp

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
To jak np jest miejsc 35 w klasie i jest 20 osób z pierwszego priorytetu to się dostaje te 20 osób na 100 %? Trochę by było bez sensu
 

paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
tez mi sie tak wydaje. Pierwszeństwo mają osoby z pierwszego prioprytetu, pozniej odbywa sie rekrutacja pozostałych

własnie i tu zaczynają się schody, no ale jezeli te osoby mają ponad próg punktowy ilosc punktów to chyba rzeczywiscie tak jest
 

Karoppp

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
heh ... to np gdyby była taka sytuacja 20 osób z pierwszego ... to by mogłaby się dostać osoba z 50 pkt. Śmieszne ... ale skoro tak jest :D Ja się cieszę.
 

P3pe

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
No witam.
Jak myślicie, jest możliwość dostania się do X, lub IV w Krakowie ze 143 pkt? Profil mat - fiz, mat - geo?
 

Karoppp

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
A wiecie czy w X jest dobry poziom nauczania przedmiotów ścisłych? :D Bo ja bym chciał na mat - inf - fiz :D

No witam.
Jak myślicie, jest możliwość dostania się do X, lub IV w Krakowie ze 143 pkt? Profil mat - fiz, mat - geo?
Raczej powinieneś dostać się bez problemu
 

evans

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A nie wie ktoś jaki był w tamtym roku próg do VI na humana? Czy z ok 145 punktami są szanse ?
 

paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
a jakie prfile do X? bo ja wos ang pol ;P
evans wiesz co nie wiem jaki byl próg, ale wydaje mi się, że może ci trcohe zabraknąć, ale znawczynią nie jestem ;D
 

evans

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
34
paulina94 myslisz że dużo może zabraknąć? A w drugiej rekrutacji są szanse? ^^
 

paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
ponoć mają przyjmować od 145 pkt. tak mi zreszta powiedziala kolezanka ktora wybiera sie do VI. więc szanse jakies masz;)
 
Do góry