Koniec świata 2012

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Co jest??????????
Przecież koniec świata juz był...
W dniu w którym PO doszło do władzy...

Fakt.... Spowolniono SKUTKI lecz... w efekcie końcowym - będzie to... jak by Apokalipsa...

bo... patrząc na DEBIL-LANDIĘ (czyt.Polskę) zza zachodniej granicy to... własnie... ma się wrażenie że potop juz tam był...
Finansowy, emocjonalny, duchowy... ale był :)

KONIEC ŚWIATA w KRAJU NA .... KOŃCU ŚWIATA... Dobre... He,he

Ludzie nie mający ZAJĘCIA końca świata szukają. Są przy tym tak DOKSZTAŁCENI że... nie widzą tego, że... ich końcem ŚWIATA jest Polski Kredyt Mieszkaniowy :037: :037: :037: :037: :037: :037:

Kredyt skończy się... w dniu końca ŚWIATA... bo, z tego co mi wiadomo... świat się kończy kiedy żywot staje! No cóż...
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Każdy by chciał przewidzieć jakieś znaczące zjawisko ale zazwyczaj się to nie udaje. Koniec świata był już kilka razy i zmian nie widać, oczywiście poza ruganiem domorosłego jasnowidza, który podał jakiś - według niego, konkret co do daty.
Świadkowie Jehowy też strzelali tymi datami co parę lat i czekali zniecierpliwieni czy się uda, za każdym razem pudło. Jasnowidze dalej kombinowali a "naukowcy" im wtórowali, posiłkując się swoimi wyliczeniami - efekt jak u świadków jehowy, same pomyłki.
Kolejny rok i od nowa, oby się im to znudziło.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Następny rok ma na końcu trzynastkę...
Trzynastka wróży nieszczęście, więc nie koniec swiata, który jest końcem wszystkich kłopotów z ociepleniem atmosfery Ziemi włącznie.
 

vekjt

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Koniec świata zbliża się wielkimi krokami. Zbliża się - mimo tego, że szef rosyjskiego rządu Dmitrij Miedwiediew kategorycznie oświadczył, iż nadchodzącego nieubłaganie końca świata "nie będzie". Ja tam mu nie wierzę. Pewnie będzie. To jego przemówienie mogło mieć związek z tym, że przezorni Rosjanie zaczęli ostatnio produkować specjalne zestawy, dzięki którym łatwiej przyjdzie im przeżyć apokalipsę (
). W zestawach tych zabraknąć nie mogło rzecz jasna butelek wysokoprocentowego alkoholu, bo prawdziwym końcem świata byłby dopiero jego brak.

www.gadu-gadu.pl:
W Symferopolu na Ukrainie prowadzone są kursy przetrwania apokalipsy, a pewien organizator imprezy masowej na Łotwie starał się (bezskutecznie) uzyskać ubezpieczenie na wypadek końca świata, nadejścia Cthulhu i uprowadzenia przez kosmitów.
Zdaje się więc, że wschód jakiś taki bardziej przezorny, ale tak całkiem poważnie - ten pomysł Łotysza z ubezpieczeniem na apokalipsę, nadejście Cthulhu i bliskie spotkania trzeciego stopnia wydaje się całkiem niegłupi! Może za parę lat nasi lepiej "rozwinięci cywilizacyjnie" eurokraci z zachodu przypomną go sobie i zaadaptują do naszych warunków, stanowiąc przymus wprowadzenia takich właśnie ubezpieczeń przez wszystkie państwa członkowskie naszej szlachetnej unii politycznej? No bo kto będzie się zamartwiał ziemską walką o wolność podczas aresztu na obcym statku kosmicznym... albo gdy rozbrzmiewać będzie zew Wielkiego Przedwiecznego z głębin Pacyfiku?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
A tak poważnie to trzeba już zacząc odliczanie.Myślałam też, aby wcześniej wyprawić urodziny,bo 24-tego już nie będzie co wyprawiać :109:
 
M

MacaN

Guest
vekjt- piszesz serio czy se jaja robisz ? o_O

Ja na 21 grudnia mam już konkretne plany związane z końcem świata :D

Btw. Jakby ktoś był zainteresowany schronem na 21 grudnia, to jestem wstanie zapewnić takowy za jedyne 100 zł. od osoby :p Pomieszczę 100 osób, więc śmiało pisać :tongue:
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Mam nadzieję że koniec świata będzie dopiero pod koniec tego dnia naszego czasu bo zapowiada się dobra impreza!
Gdyby koniec świata miał nadejść z powietrza to muszę sobie załatwić miejsca w pierwszym rzędzie, żeby mieć co wspominać? :D
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
a ja nie wierzę ;) już tyle razy miał być i jakoś nic z tego nie wyszło ;)
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
Żyjący p.n.e. Majowie niewątpliwie wierzyli w rozwój inteligencji człowieczej i stwierdzili, że ich potomkowie będą potrafili dopisać sobie dalszy ciąg kalendarza... Ale nie przewidzieli pojawienia się Amerykanów :)
Dlatego zamiast 22 grudnia nastąpi koniec świata niestety...
 

Iron Duke

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
1 231
Punkty reakcji
41
Miasto
z naszej Galaktyki
Koniec świata? Jaki fajny mem.
I jak skutecznie się rozprzestrzenia. :D


basik1,

maleńka poprawka - Majowie stworzyli cywilizację w naszej erze:
  • Okres wczesnoklasyczny (250–400 n.e.) charakteryzowało powstawanie miast (m.in. Tikal oraz Uaxactún) spełniających funkcje sakralno-administracyjne, z monumentalnymi zespołami architektonicznymi.
  • W okresie średnioklasycznym (400–700) wystąpiły lokalne kryzysy polityczne, w konsekwencji których w okresie późnoklasycznym (700–900) rozwinęły się style regionalne w architekturze i sztuce, a cywilizacja Majów osiągnęła swe apogeum. Pod koniec tego okresu w rejonie centrum doszło do załamania rozwoju cywilizacyjnego i opustoszenia miast.
  • W okresie poklasycznym wczesnym (900–1200) pn. część Jukatanu znalazła się pod silnym wpływem kultury Tolteków ze środkowego Meksyku; najważniejszym miastem regionu pn. stało się Chichén Itzá; ok. 1200 utraciło ono supremację na rzecz Mayapán.
  • Okres poklasyczny średni (1200–1450), trwający do upadku Mayapán, był okresem dekadencji i tarć politycznych między zwaśnionymi rodami arystokracji, władającymi licznymi, stosunkowo niewielkimi państewkami.
  • Okres poklasyczny późny zakończył się wraz z podbojem hiszpańskim w XVI w., ale ostatnie niepodległe miasto-państwo Majów – Tayasal na jeziorze Petén Itzá w Gwatemali – zostało zdobyte dopiero w 1697 r.
 
M

MacaN

Guest
Majowie żyją to dziś, tylko, że w rezerwatach, bo za*rańce z europy zachodniej ( Hiszpaania, Potrugalia ) Ich wysiedlili i zdobyli ich ziemie. ( Anglicy i żabojady nie lepsi, oni się pozbyli indian :) )

BTW. Dziś próbny koniec świata :D A ja nadal apeluję :Jak ktoś chce się ukryć, to ja służę pomocą - dysponuję bunkrami i ukryję każdą osobę za drobną opłatą :p ( W USA miałbym pewnie już kasę na wyjazd na Karaiby :D, dlaczego Polacy to tacy racjonaliści ?? ;( )

A tak ww ogóle, to słyszał ktoś wypowiedź premiera Rosji nt. ufo ? :
 

khalisi

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nadejdzie kiedyś mrozna i wietrzna noc 10 minut przed północą ziemia się zatrzęsie co będzie znakiem dla ludzi aby się przygotowali bowiem po tej nocy nastąpi trzy dni mroku w którym to zginie 2/3 ludzkości, ale Ci którzy uwierzą, przygotują swój dom tzn zgromadzą świece i wodę święconą, zrobią mały ołtarz z Krucyfiksem, pokropią wodą drzwi i okna wodą święconą nie będą wychodzić z domu ani wyglądać przez okna które też trzeba zabezpieczyć, zasłonić i będą praktykować modlitwę, czuć w sercu pokorę Ci ocaleją. Nie mówię że nastąpi to 21.12.2012 nie wiadomo kiedy to nastąpi ale może wtedy gdy te 2/3 ludzi będą stanowić ludzie zli????
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
basik1,

maleńka poprawka - Majowie stworzyli cywilizację w naszej erze:

A dlaczego nie skopiowałeś tego:

"Majowie byli twórcami wysoko rozwiniętej cywilizacji, której początki sięgają okresu preklasycznego późnego (400 p.n.e.–250 n.e.), wg chronologii przyjętej dla kultur Mezoameryki."

A ja ponadto się postarałam i skopiowałam jeszcze to:

"Początki

Początki osadnictwa Majów w regionie zamieszkiwanym przez nich do dziś datuje się na okolice XXX wieku p.n.e., jednak podstawy późniejszej kultury Majów są widoczne dopiero u Olmeków. To oni właśnie mniej więcej w XVI wieku p.n.e. stworzyli wysoce rozwiniętą kulturę duchową i materialną."
 
M

MacaN

Guest
Nadejdzie kiedyś mrozna i wietrzna noc 10 minut przed północą ziemia się zatrzęsie co będzie znakiem dla ludzi aby się przygotowali bowiem po tej nocy nastąpi trzy dni mroku w którym to zginie 2/3 ludzkości, ale Ci którzy uwierzą, przygotują swój dom tzn zgromadzą świece i wodę święconą, zrobią mały ołtarz z Krucyfiksem, pokropią wodą drzwi i okna wodą święconą nie będą wychodzić z domu ani wyglądać przez okna które też trzeba zabezpieczyć, zasłonić i będą praktykować modlitwę, czuć w sercu pokorę Ci ocaleją. Nie mówię że nastąpi to 21.12.2012 nie wiadomo kiedy to nastąpi ale może wtedy gdy te 2/3 ludzi będą stanowić ludzie zli????

Co za różnica, jacy ludzie ? co dzień giną i tacy i tacy.

Opis jak wybuch wulkanu, pasuje mi do Yellowstone, ale my byśmy trzęsienia nie odczuli.

Mrok może być zabójczy przez pył wulkaniczny, jak i przez mróz. Ja mam zgomadzone ze 20 metrów drzewa, to będzie mi ciepło :D Bać się mogą mieszkańcy miast :p

Hehe :) Swoją drogą, to jakby faktycznie trzęsienie było o 23.50 21 grudnia, to nieźle by ludzie srali ze strachu :D ( zakładając, że znaliby to, co nam napisałaś )
 

khalisi

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ale nie mówię że to będzie 21 aczkolwiek to by było ciekawie :) i nie chodzi mi o zjawiska przyrodnicze takie jak wybuch wulkanu ale o kare Boską :) która kiedyś nastąpi tzn karę zesłaną na świat który podąża ku złemu. Jeśli jednak ludzie zaczną postępować coraz lepiej, zaczną się nawracać może to wcale nie nastąpić wszystko zależy od ludzi. A o trzech dniach mroku i tym co wyżej napisałam to mówiła Matka Boska Łucji w Fatimie w 1917 roku.
Poza tym masz racje z tym że ludzie w miastach mają gorzej :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
9macan5 - Co ty tobisz arkę Noego?? Mój ojciec po Fukushimie zorganizował zapasy wody i konserw w piwnicy więc przy zagładzie się tam na pewno ukryje (nie zapominając o będącym tam winie :021: ).
Dzisiaj przeczytałem o możliwościach końca świata uwaga.. w CKMie! Pisali że jaki by ten koniec świata nie był (z wyjątkiem uderzenia asteroidy) to bezpieczna będzie Europa południowa i Afryka, więc nic tylko sp***rzać na wakacje do Egiptu :)
 
M

MacaN

Guest
i nie chodzi mi o zjawiska przyrodnicze takie jak wybuch wulkanu ale o kare Boską która kiedyś nastąpi tzn karę zesłaną na świat który podąża ku złemu. Jeśli jednak ludzie zaczną postępować coraz lepiej, zaczną się nawracać może to wcale nie nastąpić wszystko zależy od ludzi. A o trzech dniach mroku i tym co wyżej napisałam to mówiła Matka Boska Łucji w Fatimie w 1917 ro

Błagam Cię... Karę boską ? Nie żyjemy w średniowieczu, nie przyjdzie tak o sobie mrok i nie pozjada ludzi :D

9macan5 - Co ty tobisz arkę Noego??

Nie, duży dom to dużo drzewa, na zimę tyle właśnie schodzi ;)

Dzisiaj przeczytałem o możliwościach końca świata uwaga.. w CKMie! Pisali że jaki by ten koniec świata nie był (z wyjątkiem uderzenia asteroidy) to bezpieczna będzie Europa południowa i Afryka, więc nic tylko sp***rzać na wakacje do Egiptu

Czytałem tą samą teorię na WP... W sumie, to Polska byłaby bezpieczna. Ani tu tsunami nie dojdzie, mnie tornada nie dopadną, trzęsienie ziemi też mi nie grozi, no co najwyżej mogą się wulkany w sudetach odnowić ( ale na to nic nie wskazuje ). Po prostu bajka :) Żaden egipt nie potrzebny :p
 

khalisi

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Tak, dokładnie o karę Boską, coś takiego jak potop za czasów Noego. Mrok sam w sobie ludzi nie pozjada :p to są słowa Matki Boskiej, które wypowiedziała podczas objawienia i jest to sprawa indywidualna wierzyć w słowa świętych czy nie. :)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Nadejdzie kiedyś mrozna i wietrzna noc 10 minut przed północą ziemia się zatrzęsie co będzie znakiem dla ludzi aby się przygotowali bowiem po tej nocy nastąpi trzy dni mroku w którym to zginie 2/3 ludzkości, ale Ci którzy uwierzą, przygotują swój dom tzn zgromadzą świece i wodę święconą, zrobią mały ołtarz z Krucyfiksem, pokropią wodą drzwi i okna wodą święconą nie będą wychodzić z domu ani wyglądać przez okna które też trzeba zabezpieczyć, zasłonić i będą praktykować modlitwę, czuć w sercu pokorę Ci ocaleją. Nie mówię że nastąpi to 21.12.2012 nie wiadomo kiedy to nastąpi ale może wtedy gdy te 2/3 ludzi będą stanowić ludzie zli????
Ludzie są źli w 4/3 a nic się nie dzieje.

Arka Macana nadal przyjmuje, bo jak ma teoria kary boskiej rosnąć w siłę to daję 150 zł i chcę pierwszy lub drugi rząd.

Tak, dokładnie o karę Boską, coś takiego jak potop za czasów Noego. Mrok sam w sobie ludzi nie pozjada to są słowa Matki Boskiej, które wypowiedziała podczas objawienia i jest to sprawa indywidualna wierzyć w słowa świętych czy nie.
Wierzący wierzy a nie wierzący i innowiercy - analogicznie, nie wierzą.
 
M

MacaN

Guest
Tak, dokładnie o karę Boską, coś takiego jak potop za czasów Noego. Mrok sam w sobie ludzi nie pozjada to są słowa Matki Boskiej, które wypowiedziała podczas objawienia i jest to sprawa indywidualna wierzyć w słowa świętych czy nie.

Albo czy wierzysz w schizofrenię hehe :D

Potop to także zjawisko atmosferyczne. Skąd niby ten deszcz spadł ??

Skąd ma się mrok wziąć ?? Tak po prostu zgaśnie słońce ? Trochę racjonalizmu.

Ludzie są źli w 4/3 a nic się nie dzieje.

w 4/3 to może nie, w 3/4 możliwe :p

Arka Macana nadal przyjmuje, bo jak ma teoria kary boskiej rosnąć w siłę to daję 150 zł i chcę pierwszy lub drugi rząd.

W sztolni i bunkrze nie ma rzędów, chyba, że chcesz miejsce najbliżej przodka / ściany. Ja bym jednak proponował gdzieś w środku, bo cieplej :)

Tak a propos, to niektóre miejscowości w Turcji i Włoszech wykorzystały to, że niby południe Europy ma być bezpieczne i mają zarąbiste oblężenie teraz :D
 
Do góry