Koleżanka z klasy

Status
Zamknięty.

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Dopiero za 4 lata będę mógł pracować. A Piotrek pewnie teraz już do niej poleciał :D
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Poza tym, masz moje zdjęcie w profilu, wyglądam jak kobieta?

Sorka synuś ojczulek się pomylił xD

Dopiero za 4 lata będę mógł pracować

Jak podałeś prawidłowy wiek to za 3 lata. To rób coś dla starszych. Ja kopie rowy i inne gówna robię na działce (domek budujemy). Jakieś marne grosze dostaje, ale na gitarę uzbierałem ;P Chyba czasem wyciągniesz jakieś 30 złotych na bilety w tą i we wtą.
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Dopiero za 4 lata będę mógł pracować.
Żuć palenie będziesz miał na bilet :D . Fajki ponoć teraz diablo drogie. A co do samego faktu posiadania dziewczyny na odległość, mój brachola spotykał się z dziewczyną z innego miasta, dzisiaj mają dwójkę dzieci i GPS na palcu :p . Jeszcze lepszy przykład, moi starsi wychowywali się i mieszkali za młodu na przeciwnych krańcach Polski. Sam nie wiem jakim cudem chodzę po tym świecie :D . Także jak widać odległość może stanowić pewną przeszkodę, ale z całą pewnością da się ją obejść

A Piotrek pewnie teraz już do niej poleciał :D
Przynajmniej powinien, ale sądząc z jego poprzednich wypowiedzi wcale nie byłbym taki pewien. Powiem tak, uwierze jak zobaczę (tzn. jak przeczytam :D ).
 

_piotrek_

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Garwolin
Nie znajdzie sobie na pewno nikogo, bo u nas w klasie jest tylko jedna para, a reszta nie ma partnera xD
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Heh, ja nie palę :D Spróbowałem raz i tyle. Ale nie ważne. Kasy nie mam, zaraz idę spać.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
_piotrek_ tu już nie chodzi o to, że ona se kogoś znajdzie tylko o to, że ty nikogo nie znajdziesz jak będziesz stale to odwlekał. Albo się weźmiesz w garść albo powiedz jej papa. Po co pytałeś się na tym forum o rady skoro ich nie słuchasz?
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
No jak chcesz ale nie pisz podczas roku szkolnego na forum jak ją poderwać czy coś takiego. Nie żal się też jak nie wyjdzie bo wszyscy ci tutaj radzili, żebyś uderzał w wakacje. A większość już bardziej doświadczona jest niż ty.
 

_piotrek_

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Garwolin
Bo to nie chodziło o wakacje tylko o rok szkolny :D

Moja wina, że ja taki tchórz w tych sprawach?? :] Już w czwartej klasie coś planowałem, ale wiadomo co ^_^ Zobaczycie jak przyjdzie rok szkolny to ją zaobserwuję i będę pisał na forum, a jak wy mi powiecie, że to coś znaczy to się do niej zabiorę (wtedy też bym się do niej zabrał, ale z małą odwagą) :]
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Nie znajdzie sobie na pewno nikogo, bo u nas w klasie jest tylko jedna para, a reszta nie ma partnera xD
Niech chwilę pomyślę. Standardowo klasa ma około 30 osób. Licząc pół na pół, mamy 15 na 15, dwójke zabieramy bo już są parą, zostaje czternaście na czternaście, minus ty to nam daje 13 osobową konkurencję. Nie wiem jak ty się na to zapatrujesz ale jak dla mnie sporo. I fakt że w klasie są jeszcze inne dziewczyny to też żadne zabezpieczenie, bo nigdzie nie jest napisane że jeden chłopak ma się interesować jedną dziewczyną. Nie wiem jakie tam u was są dokładnie proporcję ale to nie jest aż takie ważne. Dopóki w okolicy będą kolesie którzy będą się kręcić przy dziewczynie która ci się podoba zawsze istnieje ryzyko że któryś z nich zrobi ten jeden krok którego ty się boisz. Tak więc chcesz to czekaj, ja ci nie wróg, ale jeszcze będziesz żałował że nie posłuchałeś naszych porad. Poza tym tu już nie chodzi nawet o czas tylko o to żeby podejść. To jest najstarszy w świecie strach który kolego musisz opanować.

_piotrek_ tu już nie chodzi o to, że ona se kogoś znajdzie tylko o to, że ty nikogo nie znajdziesz jak będziesz stale to odwlekał. Albo się weźmiesz w garść albo powiedz jej papa. Po co pytałeś się na tym forum o rady skoro ich nie słuchasz?
Powiem to raz jeszcze: Święte słowa :D
 

Talvisota

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Finlandia
Odpuść. "nie bierz dupy z swojej grupy"

masz całkowitą rację!


:mruga: daj sobie spokój. Poczekaj na lepszą dziewczynę, bo skoro niunia chodzi do Twojej klasy, to inni ludzie mogą się z Ciebie naśmiewać. Skoro masz jedenaście lat, powinienieś troszkę poczekać... Podrosnąć. To nie jest miłość, to tylko marne zauroczenie. Podoba Ci się lalka i tyle... Będziesz miał na przykład 16 lat i wtedy będziesz mógł sobie dziunie podrywać, ale nie w wieku 11 lat. :lol:
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ten temat ma już 7 stron, a dotyczy tylko 11-latka i jego rozterek miłosnych. Kto kupi popcorn?
 

_piotrek_

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Garwolin
Dobra, już na 3 stronie chyba dziękowałem za odpowiedzi, no to dziękuję jeszcze raz :D W celu dalszych osiągnięć bardzo mi pomogliście :) Może, ja rzeczywiście jestem za mały i dlatego się tak boję. Jakbym miał te 14 lat to pewnie bez wahania bym ją poderwał :] Jak się w niej nie od uroczę to jak będę starszy może i coś z tego będzie.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Jakbyś miał te 14 lat to byś miał takie same problemy, tylko zgaduję, że zanim byś się zdecydował ona by miała już chłopaka. Teraz nie szaleje tak z chłopakami więc masz szanse którą marnujesz po prostu.

Jeśli uważasz, że po wakacjach będzie Ci łatwiej to jesteś w błędzie. W roku szkolnym będziesz miał dla niej mniej czasu, czyli mniejsza szansa, że się w Tobie zakocha.

Jak chcesz łatwo znaleźć miłość to wejdź na czat z nickiem piotruś_11 i napisz, że masz 11 lat i szukasz dziewczyny. Odrazu dostaniesz kilkanaście próśb o spotkanie ;D
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Ten temat ma już 7 stron, a dotyczy tylko 11-latka i jego rozterek miłosnych. Kto kupi popcorn?
Calutkie siedem stron, racja się ludzie rozkręcili. Przeważnie dzieciak był przeganiany w około 3 albo 4 postach i temat zamknięty :D . Zauważ jednak że połowa tego tematu "Zboczyła" na prywatne... hmm... wspomnienia innych forumowiczów :D . No ale nie da się urkyć padł nam tutaj nowy rekord :D .
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
To aluzja do mnie? :p Jak połowa tematu? Chyba tylko kilka postów. Chociaż może ogarnęła mnie fala wyznań i nie pamiętam ile postów napisałem nie na ten temat :p
7 stron w 3 dni nieźle ;D Oby tak dalej ;P
 

_piotrek_

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Garwolin
Proponuję założenie tematu pt. ,,Wyznania każdego, a szczególnie iwansa" czy coś w tym stylu xD

Iwans, czat tylko od lat 16 xD
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Nie ma dla młodszych? ;P Ja tam przebywam na czacie dla lesbijek. Tak łatwo wyciągnąć fajne fotki, że szok ;D
Jak założę taki temat to za dużo osób go przeczyta ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry