Koleżanka z klasy

Status
Zamknięty.

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
_piotrek_ zamiast tu siedzieć poszedłbyś jej poszukać i z nią pogadać! też bym chciała poznać koniec tej historii :lol:
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Przez te 2-3 dni pozapraszaj ją na lody czy coś takiego, jak wrócisz zaproś ją jeszcze gdzieś i dopiero za drugim razem po powrocie na jakimś romantycznym spacerze albo czymś takim spytaj ją o to.
 

_piotrek_

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Garwolin
Jeszcze nigdy żadnej koleżanki nigdzie nie zapraszałem i dlatego ta nieśmiałość. Kolega też mnie namawiał niedawno xD Ale ja się jakoś boję, bo jak się nawet zgodzi to tematu możemy nie mieć do rozmowy potem... Hej, Iwans tak namawiasz a z twoją dziewczyną to jak było?? :p
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Z tą teraz? ;D Pierwszy raz ją spotkałem na imprezie. Rok później zaczęliśmy gadać przez gg (tak tak wiem co powiecie :p). No i jakoś się zaczęło. Odrazu namiętny pocałunek :D Szkoda, że mieszka na Mazurach rzadziej się widujemy ale jakoś idzie.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Z tą teraz? ;D Pierwszy raz ją spotkałem na imprezie. Rok później zaczęliśmy gadać przez gg (tak tak wiem co powiecie :p). No i jakoś się zaczęło. Odrazu namiętny pocałunek :D Szkoda, że mieszka na Mazurach rzadziej się widujemy ale jakoś idzie.


Co powiemy ? bo nie wiem ? :D
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Na tamtej imprezie byłem ostro wcięty. Po prostu cześć i nic więcej. Rok później zacząłem z nią gadać na gg, ona akurat miała problem, pocieszyłem ją. Takie tam. Się potem okazało, że lubimy rozmawiać na podobne tematy (głównie sex ;P) No i tak się "zakochaliśmy" w sobie przez gg. Teraz próbujemy się jak najczęściej widywać.
 

_piotrek_

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Garwolin
O jejku... Są na tym świecie zboczeni ludzie :D Jak sobie przypomnę twoje poprzednie posty o wacusiu to mi się śmiać chce :lol:
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
O jejku... Są na tym świecie zboczeni ludzie :D Jak sobie przypomnę twoje poprzednie posty o wacusiu to mi się śmiać chce :lol:

Faktycznie iwans jest jakiś trochę taki zboczony xD :lol: I chyba bardzo zaangażował się w Twoją historię xD
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Jak ktoś rozmawia o seksie to zboczony jest? :p Że lubię rozmawiać o kamasutrze i takich tam to zboczony? :p
Jeszcze przelecisz nie jedną laskę ;P A tak poza tym co będziesz robił z tą laską? Oprócz całowania i chodzenia za rączkę i na lody?? :p
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Jak ktoś rozmawia o seksie to zboczony jest? :p Że lubię rozmawiać o kamasutrze i takich tam to zboczony? :p
Jeszcze przelecisz nie jedną laskę ;P A tak poza tym co będziesz robił z tą laską? Oprócz całowania i chodzenia za rączkę i na lody?? :p


Ty nadmiernie nawiązujesz do seksu :D Zawsze to co piszesz ma jakiś taki podtekst seksualny xD
Po za tym Twoje przeżycia 'erotyczne' z dzieciństwa są bardzo ciekawe xD

A co mają robić oprócz całowania ,chodzenia za rączkę i na 'lody' to jeszcze dzieci :] Mogą sobie co najwyżej porozmawiać na jakieś ciekawe tematy (nie wiem jakie dla nich są ciekawe) :p
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
No właśnie nie wiem, dlatego to troszkę nudne mi się wydaje. Chociaż całowanie się może zabić tą nudę ale nie na zawsze ;P
Moje przeżycia z dzieciństwa już dawno mineły. A podteksty seksualne moje zdania mają gdy nie wiem co innego napisać albo się nudzę ;P a te 'lody' to miałem na myśli normalne zimne lody a nie te co myślisz ;P
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ja już wyrastam z dzieciństwa na szczęście :D A co dziewczyny to mogą mieć tylko osoby od 14 lat?? xDD

Dla mnie dzieci to ci, którzy chcą na siłę być dorośli. Chłopczyku, masz jeszcze czas na chodzenie z dziewczyną i pocałunki. Nie mówię, że mi się NIE podobali chłopcy z klasy, ale to wszystko było kolega- koleżanka. Też się zdarzały "chodzenia", ale to się składało na "cześć", "cześć", nawet za rękę nie szliśmy. Po prostu- chodzenie na niby. Dla szpanu, żeby pokazać, że już nie jest się dzieckiem.

Dlatego właśnie napisałam, że teraz dzieci szybciej dorastają.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Jedna rada dla Ciebie Piotrek. Jeżeli cały czas będziesz rozpamiętywał o tym co było kiedyś, a potem myślami będziesz przechodził do tego jak może być wam razem dobrze w przyszłości to nie starczy ci myśli na teraźniejszość.
Co masz do pikniku ;D? Przyjemnie było ;)
A ty Iwans zboczeńcu jeden, myślisz, że jesteś kozak :D? Nie wiesz co zrobił mój kolega ;D To było takie głupie, że aż mi się nie chce mówić :D
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
Kurcze no, ale nie. Bo zobacz. Jak się jej zapytam czy będziemy razem i np. jak się zgodzi to te 2-3 razem pobędziemy i wyjadę. Dopiero co jesteśmy razem a mnie już nie ma. I wtedy może ze mną zerwać. A tak jak się z nią bardziej poznam i zaprzyjaźnię to jak wyjadę nic się nie stanie. Do 20 sierpnia na pewno jej nie spytam bo sam widzisz.

A ile wtedy miałeś lat co do niej zarywałeś??

no to właśnie dobrze. nie pytaj o nic, pozapraszaj ją gdzieś, a potem wyjedź. niech zatęskni za tobą.

Jeszcze nigdy żadnej koleżanki nigdzie nie zapraszałem i dlatego ta nieśmiałość. Kolega też mnie namawiał niedawno xD Ale ja się jakoś boję, bo jak się nawet zgodzi to tematu możemy nie mieć do rozmowy potem... Hej, Iwans tak namawiasz a z twoją dziewczyną to jak było?? :p

hmm kolega cię namawiał, ciekawe na co. zapraszał cię na lody? :D

Jedna rada dla Ciebie Piotrek. Jeżeli cały czas będziesz rozpamiętywał o tym co było kiedyś, a potem myślami będziesz przechodził do tego jak może być wam razem dobrze w przyszłości to nie starczy ci myśli na teraźniejszość.
Co masz do pikniku ;D? Przyjemnie było ;)
A ty Iwans zboczeńcu jeden, myślisz, że jesteś kozak :D? Nie wiesz co zrobił mój kolega ;D To było takie głupie, że aż mi się nie chce mówić :D

opowiedz opowiedz, chętnie poczytamy. ale nie sądzę, żeby twój kolega przebił iwansa :)
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Rebeliant pochlebiasz mi ;)
_piotrek_ zobaczymy jak Ci na niej zależy ;D Odpowiedz na kilka pytań:

1. Czy byś dalej chciał z nią "chodzić" gdybyś się dowiedział, że ma penisa? (dziewczyny z reguły mają coś innego)
2. Gdyby miała jakiś wypadek odwiedzałbyś ją w szpitalu?
3. Gdyby przez ten wypadek jeździła na wózku byś się z nią pokazywał publicznie czy byś ją zostawił jak starą szmatę (za przeproszeniem)
4. Gdyby się okazało, że to twoja kuzynka dalej byś chciał z nią być mimo tego co powie na to rodzina?
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
No więc... Mój kolega, który jest ode mnie o 5 lat starszy, ospermił(delikatnie mówiąc :D) rękę, a potem przywitał się nią z dziewczyną.
Kolejna akcja: Nasikał do butelki i dał jednej dziewczynie do napicia się o_O
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Z tą butelką to stary numer. Jak ja pisałem, że dałem upust mojemu podnieceniu w klasie przy wszystkich to wszyscy to widzieli. Mój wytrysk także. Ręce miałem całe brudne, w coś musiałem wytrzeć więc wybrałem plecak kumpla. Dostało mi się po ryju za to. Acha jeszcze jeden numer mi się przypomniał. 1 gimnazjum, plastyka. Rękę mam wyjętą z rękawa tak jak to mają ci ze złamanymi kończynami ;P no i trzepie se konia, tak że nikt nie widzi. 3 dni później moi rodzice dostają wezwanie do szkoły. Jak wracają okazuje się, że nauczycielka (ta od plastyki) widziała mnie jak se grzebałem w majtkach xDxD Najlepszy to był mój starszy: "Idziemy do pokoju zwalić pilota?" ja odrazu zajarzyłem o co biega. "Co?"-----"Nie wiesz o co mi chodzi?" ----- "Nie" ---------- "Idź do pokoju". To było mocne ;D A mogłem się zgodzić na to "walenie pilota". Kiedyś rzucałem w ludzi moją kupą z okna. Ach to były czasy. Się nie dziwię, że moja starsza ma teraz problemy z nerwami mimo, że nic nie robię już teraz. Wstydzę się swojej przeszłości :p
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Właśnie widać, jak się wstydzisz, skoro piszesz o tym na forum. :D Poprawiłeś mi humor, bajkopisarzu. :D :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry