Kolczyki w różnych częściach ciała

B

blooz

Guest
lepiej nie wyciagac po co sie silowac :D kurde to przeciez boli takie wbijanie na sile kolczyka. Moncia a ty z jakiego metalu masz kolczyka? ze stali czy z tytanu?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Nie wiem własnie czy to stal chirurgiczna czy tytan .... mówił mi ten koles co mi przebijał ale nie pamietam ....
E tam ja musiałam wyciągnac kolczyk , bo szłam do kosicoła do komuni bo ide w tym roku do Bierzmowania i muszem chodzic :]
 
B

blooz

Guest
Nie wiem własnie czy to stal chirurgiczna czy tytan .... mówił mi ten koles co mi przebijał ale nie pamietam ....
E tam ja musiałam wyciągnac kolczyk , bo szłam do kosicoła do komuni bo ide w tym roku do Bierzmowania i muszem chodzic :]

heh to powodzenia;] zawsze mozna zalozyc retainera ponoc nic nie widac ;]
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A jak wyciągłam ten kolczyk to tak sie dziwnie czułam , tak jakos pusto , lepiej mi z kolczykiem :D:D
I tak jeszcze z dwa razy czy raz wyciagne go :p:p
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Jak bys mogla to opisz mi jak wyglada taki zabieg :D i czy mozna normalnie oddychac z takim spuchnietym jezykiem? i czym sie go przebija?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
No to było tak koles kazał mi usiąsc na fotelu i zamknąc oczka .... :D:D
Ale wczsniej paczałam co wyciaga , igłe szczypce i oczywiscie kolczyk a na rekach miał rekawiczki :D:D
Poxniej kazął mi oczy zamknąc ja już zamierzał pzrebijac no i jezyk wystawic , on ten jezyk chycił w jakie małe szczypce i wziął igłe i przebił , powiedział chwilek i wziął kolczyk i włożył kolczy....
Mi troszk spuchł ale w gadania czy odychaniu mi nie pzreszkadzało .... Godzine gadał mi zebym nic nie jadła , a poźniej pzrez ydzien czy dwa zebym nic z nabiałem nie jadłam ( ale i tak na drugi dzien lody jadłam :p ) Wogole jak przyjechałam do domu to juz jadłam :D:D Choc miałam z tym troche trudnosci ale bywa :]
Juz na drugi dzien gadałam jak najęta :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A ja poszłam nic nie wiedząc , dopiero się tam dowiedziałam o wszytkim , nie ma co sie bać :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja płaciłam 100zł w studniu RECTUM ... tam tez tatarze robią :D:D To jest w sumie popularne studnio wiec tam poszłam :D
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
A jest jakieś studio w Katowicach bądź okolicy? bo do katowic nie mam daleko a wiem tylko o studio w krakowie a tam jest jednak kawalek.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Lovemartunia jest w Katowicach i okolicy :
Katowice ul. Stawowa3
Katowice Al. Korfantego 1A/2
Chorzów ul. Jagiellońska 6
Bytom ul. Dworcowa 5


Sa to Studia RECTUM a stronka to www.tatuaze.slask.pl
 

evil_lady

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rybnik
Hehe a ja troszku wypeniałam :bag: siedziałam na fotelu juz ale zrezygnowałam :p hehe Lama ze mnie i tyle :p
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
pępek, język, nos to są chyba najbardziej tandetne miejsca do przekłucia (;


ja bym chciała zrobić tragusa, oraz lip ringa po lewej stronie.

dla niewtajemniczonych
tragus - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...-Tragus_bar.jpg
lip ringa - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...et_piercing.jpg {tyle, że bym chciała po lewej stronie i kulkę xD

btw. chciałabym, ale chyba nie zrobię - z racji, ze komuś (; by się to nie spodobało, a po drugie jestem uczulona {tak wiem, istnieją specjalne kolczyki, ale mimo to bym się bała, że dostanę zapalenia}
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Mi nie podobają sie kolczyki w "nietypowych miejscach'
Na pewno nie przekułabym sobie języka, brwi czy nosa
No może pępek, ale nie, raczej nie
Mam przekłute tylko uszy, ale i tak nie chodzę w kolczykach bo nie lubię, zakładam bardzo, bardzo rzadko
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
A ja jestem szczęśliwa bo mój facet zaakceptował że chcę zrobić sobie kolczyka w języczku :p nie będę musiała robić czegoś wbrew niemu, jupi :p teraz tylko się boje jak wyobrażę sobie to krzesło i te igły aaaaaaaaa, masakra :( powiedzcie mi czy są jakies takie najmniejsze kolczyki do języka? gdzie moge na necie obejrzeć coś takiego?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
esencja sama jestes tandetna , jesli Ci sie nie podoba to ni piesz , albo pisze ze nie podoba się a nie tandetne :/
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ratanku! kolezanka dzis powiedziala mi ze jej znajomej sparalizowalo pol twarzy od kolczyka w jezyku :/ ze tam jest najwiecej nerwow? czy to moze byc prawda?
 
Do góry