Klubowicze

godiveau

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
94
Miasto
grudziądz
moja wiedza na temat subkultur powiększa się z dnia na dzień xp
klubowa.
jak dla mnie rzadna to subkultura, w klubach puszczają róźne gatunki muzyki.
jakby był rock klub w katowicach to bym szczęśliwa była. a nie ma.
 

IceTape

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mazury
Po co bezsensownie piszecie apropo klubowiczów ja jestem jednym z nich. A typu teksty "jazdaaaa" itp dawno już przeminęły albo są na wiejskich potupajach co do dragów to nie bądźcie śmieszni bo każda subkultura lub inaczej to określając zażywa co chce. Znam dużo klubowiczów i 95% z nich spróbowało może tego kiedyś raz ale za to 60% nigdy tak jak ja. Więc nie wysuwajcie pochopnych wniosków jeśli nigdy nie uczestniliście w takiej imprezie. A co do muzyki techno to jest jeden z wielu gatunków muzyki klubowej ja np bardziej preferuje house i wszystkiego jego odmiany bo nie lubię sztucznego uderzenia. Ale nie dość, że jestem fanem muzyki klubowej to lubię również posłuchać reggae, hh oraz pop i rock. Ale to też zależy co każdy ma swój gust i niech nie ocenia reszty społeczeństwa po wyczynie mp. jednej osoby, którą widział.
 

naimad007

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Arnhem
to tv wypromowalo klubowiczow jako dziwki i narkomanow bo niedosc ze zadko sa jakies relacje itp to mowa w nich tylko o tym ze "zlapano kilku bawiacych sie na wnoszeniu narkotykow na teren impr" a ze te tysiace klubowiczow w tym miejscu sie dobrze bawilo to nikt nie wspomnial. Wk.u.rwia mnie takie podejscie neiktorych ludzi :/

Jestem klubowiczem Slucham muzyki klubowej i Jestem DUMNY z tego
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Klubowicze...zalezy gdzie...u mnie sa tacy ze kto nie wejdzie na parkiet to przez kazdego zostaje kilka razy zmierzony i obgadany... :/
Ja ide bawie sie w swoim gronie i nie interesuje mnie to kto jest i co robi...
 

IceTape

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mazury
to tv wypromowalo klubowiczow jako dziwki i narkomanow bo niedosc ze zadko sa jakies relacje itp to mowa w nich tylko o tym ze "zlapano kilku bawiacych sie na wnoszeniu narkotykow na teren impr"
Dokładnie nie myśli się o tych tysiącach co się bawią tylko o tych kilku osobach,które psują reputacje reszcie trochę to bez sensu ale nic się nie poradzi na takie odłamki społeczeństwa. Szczerze to aż mi wstyd :bag: za takich ludzi.
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
e tam zdania nie zmienie muzyka do kitu uszy puchną puste :cenzura: i nadęci pakrzy
a czasy jazdyyyyyy nie minęły są póki istnieje techno
hmm no wiesz ice tape słuchanie np. techno a następnie ostrego to hipokryzja.
miłego samopoczucia życze z takim podejściem do muzyki żaden z ciebie słuchacz rapu.
 

naimad007

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Arnhem
ice tape widze ze na ten temat sie zgadzamy :eek:k:

a ty mariuszyo czego sluchasz??

a te okrzyki jazdaaa itp to juz naszczescie przeszle czasy wixa

a w klubach zadko juz gra sie techno teraz kroluje house trance :eek:k: kocham house :D
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
ja głownie niemieckiego rapu czyli:
fler
b-tight
sido
mok
alpa gun
frauenarzt
greckoe
olli banjo
prinz pi
deso dogg
tony-d
g-hot
king orgasmus one i wielu innych
z polskiego paluch gural ostr
był czas że nawet lubiłem techno ale ten czas na szczęscie przeminął
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
nie rozumiem ludzi ktorzy nie poznali dobrze muzyki klubowej i na kazda taka mowia "techno" mimo ze jest duzo wiecej gatunkow. pozatym kojarzy im sie to z durnymi okrzykami "jaaaazddaaa" itp.
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
ja róznicy nie widze i ładuje ich do jednego worka techno trance czy inny badziew ta sama społecznosc tego słucha.
jednym słowem wszyscy do gazu:)
oczywiscie to był niesmaczny żart za który przepraszam ale nie mogłem się opanować.
 

IceTape

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mazury
mariuszyo dla mnie tak samo hh to jedno wielkie g*** chociaż lubię od czasu do czasu czegoś łyknąć. Ale nie wypowiadaj się na temat tej "subkultury" w taki sposób bo ja niestety cały czas jest w gronie hh wszyscy moi znajomi tego słuchają i mogę wiele nie miłych rzeczy na ten temat powiedzieć.

naimad007 oczywiści only House(vocal, trance, latino) o raz trance ;) Tak trzymać ;)
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
dawaj śmiało na temat hh?niemiłe rzeczy?
jak to się mówi?na każdego znajdzie się haka można bluzgac po każdej subkulturze
zwłaszcza tej techno bo jest bez wyrazu muzyka bez przyszłosci i przesłania dla młodych ludzi stfu
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
ja róznicy nie widze i ładuje ich do jednego worka techno trance czy inny badziew
to się nazywa ciemnota! Cóż większość ludzi woli poprostu skrytykować coś bez jakiegokolwiek sprawdzania czy spróbowania, bo to i łatwiejsze i inteligencji nie wymaga

zwłaszcza tej techno bo jest bez wyrazu muzyka bez przyszłosci i przesłania dla młodych ludzi stfu
muzyka bez przyszłości? lol a jaka to jest muzyka "z przyszłością"??!!
I co to jest "stfu" ? :lol: :lol: :lol:
 

IceTape

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mazury
Dla niego niby hh jest przyszłością blanty itp. co? a zacznijmy od tego nie ma subkultury "techno" to jest gatunek muzyki klubowej najpierw dowiedz sie coś na ten temat i dopiero pisz. Bo zauważyłem, że usłyszałeś coś tam od kogoś i sam siebie poniżasz tutaj przy wszystkich swoją wiedzą na temat muzyki klubowej a po 2. Jeśli miał bym coś do hh to bym to powiedział i założył oddzielny temat ale nie mam więc nie krytykuje wszędzie są minusy i plusy ale ty tylko u siebie widzisz plusy a u innych minusy najpierw spójrz na siebie i resztę swoich i potem oceniaj innych :)
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
eh czekałem na większą krytykę z waszej strony ok
wiem mój błąd nie dałem cudzysłów do słowa subkultura bo faktycznie nie ma nic wspólnego
a trance house itd to są pokrewne brzmienia
yoggi akurat to spróbowałem i wiem co nieco o waszej muzyce
ok troszkę przesadziłem ale i tak uważam że osoby słuchające tej muzyki są płytkie
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
a trance house itd to są pokrewne brzmienia
yoggi akurat to spróbowałem i wiem co nieco o waszej muzyce
Ta. Powyższe 2 zdania są bardzo rozbieżne. Do tego zaliczanie trance'u i house'u do techno jest totalną porażką. Więc jeśli gó...o wiesz to się nie zaprzeczaj chociaż temu.

ok troszkę przesadziłem ale i tak uważam że osoby słuchające tej muzyki są płytkie
Jak zwykle brak argumentów, dowodów czy czegokolwiek. No ale jak się czegoś nie ma to jak tu o tym napisać nie?

Nadal chciałbym się dowiedzieć co to jest "stfu".
I czym się objawia muzyka "z przyszłością".
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
stfu znaczy stfu
ah jednak wiedziałem że wy w głowie nie macie nic magic gladiator już mi grozi to ten typek który lubi tablety nosi ładne dresiki
i bije tylko dlatego że ktos się na niego spojrzał omg upewniłem się w paru kwestiach
muzyka bez przyszłosci oznacza tyle ze niedługo nikt nie bedzie pamiętał ze taka muzyka jak techno istniała
jak to brak argumentów?znam wiele osób sluchajacych techno i wiem że są płytcy oczywiscie generalizuje teraz znajdą się przyjazni ludzie
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
czlowieku tablety nigdy niemialem w ustach, dresow nie nosze. poprostu denerwuje mnie twoj brak tolerancji! wszystko co ty robisz i sluchasz jest swietne a inna muzyka jest do bani. zeby wszyscy mysleli tak jak ty to... ehh szkoda gadac
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
no ja niby nie tolerancyjny?przecież to ty mi groziłeś
no moze ja tylko mam własne zdanie poparte licznymi wydarzeniami i doświadczeniem po prostu nie ufam wam
i nie pobił bym nikogo tylko z racji jakiej muzyki słucha ale ty mi groziłes pokazałeś tylko jak wy działacie.
 
Do góry