KiM JeStEŚ??

Ann

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Kaczusia>troszki skrocilam,ale ogolnie txt super xD

Ja najpierw odpuszczam sygnaly. Jak sie ich nazbiera duzo to wtedy dopiero pisze "Who are you?" albo cos w stylu "No,fajnie sie gonguje,ale milo by bylo jakbys sie przedstawil".
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Oststnio jakis osobnik meczyl mnie sygnalkami do 2 w nocy....zastrzegl numer i puszczal. Myslalem ze mnie trafi. Ale w koncu mu / jej sie znudzilo :)

A na nieznajome sygnaly z numerem odpisuje krotko.. :Ktos Ty i skad masz moj numer...
A jesli dalej meczy sygnalami i nie odpisuje to staje sie bardziej brutalny ;)
 

John

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Golczewo
U mnie to zależy od humoru. Raz pisze Kim Jestes, a raz pisze jakis wulgarny tekst.
 

Iffona

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Konin
Ujawni swoje enigmatyczne personalia oraz powód dla którego okupujesz moja linie telefoniczna?? :D
Oj Kindzia to już napisała<wstyd>
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
"Chyba słońce Ci w łeb wali
A kosmici nr dali
Czy to nie przegięcie pały
Że Cię bawią te sygnały??!!"

Albo poprostu "Kim jesteś i skąd masz moj nr, odpisz!" :D :D :p

Jak ktos już to wczesniej napisal to sory, ale nie czytalam wszystkich postow :)
 

moniqa88

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
ja przeważnie piszę coś takiego:
podaj mi swoje enigmatyczne personalia
ludzie czesto odpowiadają na tego esa śmiesznymi odpowiedziami bo nie bardzo wiedza o co chodzi. jest z czego się pośmiać :)
 

agusia-alicja

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hehe to ja mam coś lepszego dla was.Kiedyś puszczałam kolerzance głuchego bo umówiłyśmy się że jej puszczę jak tylko zmienię sobie taryfę i będę miała nowy numer.Skubana konkretnie mnie zagieła tym sms-em,kamara mi opadła ,a potem śmiałam się do upadłego.



Nudzi Ci się kniaziu jak tak to zamiats puszczać głuche zwal sobie gruche, aż posiwieją ci jaja.



Dobre nie :D
 

mOniSia*16

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja zawsze piszę tak...Kim jesteś?Upublicznuj swoje enigmatyczne personalia oraz motyw jaki odegrał kluczową rolę w wielokrotnej kilku sekundowej okupcji mojej linii telefonicznej! :)
 

Beniaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ja piszę przeważnie jak większość: Kim jesteś, skąd masz mój nr odp albo porozdaje Twój nr wszystkim moim znajomym (a dużo ich jest!!!)
A jeżeli mam dobry humorek to pisze: Uwaga! Super konkurs!! Do wygrania wspaniałe nagrody!! Wystarczy że odpowiesz na trzy proste pytania: kim jesteś, skąd jesteś i skąd masz mój nr! Odp nagrody czekają:p
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
A ja zazwyczaj nie odpisuje bo szkod kasy....chyba ze ktos strasznie mnie dreczy a mi sie nudzi ale wtedy jest smiesznie (przynajmniej dla mnie) :D
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Proszę o wyjawienie swych enigmatycznych personaliów oraz motyw który odegrał kluczową rolę w kilkuminutowej okupacji mojej sieci. ;)

O kurcze był juz taki :( A ja się zagapiałam :( Przepraszam... Ale zazwyczaj to ja nawet nie odpuszczam ani nic nie piszę, nudzi im się ;]
 

marta912

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja czesto pisze kim jestes albo taki wierszyk:

"kim jesteś?? Podaj swoje personalia oraz powod, ktory odegral istotna role w kilkusekundowej okupacji mojej linii telefonicznej" hehe
 
C

*ChMuRkA*

Guest
ja kiedys miała w telefonie 43 ktosiów :D ale jakoś poznikały :D jeden był taki denerwujący nr a okazało się że to taki fajny chłopak ;) przez strzałki go poznałam :D i tera to normalnie dobry kolega :]
 
Do góry