KiM JeStEŚ??

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
HeYka!
Ja MaM Do WaS PyTaNkO!
PewNie czEsTo WqRzaJa Was jaKies NiezNaJOme NuMeRy, KtOre PuSzcZaJa StrZaLkI Nie PrzeDstAwiAJAc Sie... No I Co WtEdY RoBiCie?? MaCie MoZe jaKies SmIeszNe i FaJne smSY KtOrE WtEdY PiszEciE CzY PoPrOsTu odPowidaCie "KIM JESTES??"
No To PiSzCie :D
 

Czarna-owieczkA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bdg.
Samotono istoto na rozdrozu zycia wobec trudnych zyciowych wyborow jak brzmi twoje imie?? :hyhy:
 
A

Anonymous

Guest
:D :rotfl: :zly: :) :( :| ;) :/ :] :p :zalamany: :znudzony: :niepewny: :hyhy: :wstyd: :D :rotfl: :zdziwko: :dezorientacja: :zdegustowany: :zawstydzony: :looka:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
sieja napisał:
Ja zawsze, albo prawie zawsze piszę ,,Kim jestes i skąd masz mój numer??Odpisz albo spie*rdalaj! 90% odpisuje hehe Wesoly pozdroffka
Ja robie to samo co sieja
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
Ja ZaWszE PiszE KiM JesTes - OdP ALbO Ci ZapChaM skRzyNke SmsAmI z NeTa i Teaz ZaWszE OdPisuJa... :D HeHe Ale ChodziLo Mi O TaKie Cos JaK napIsaLa Czarna-owieczkA, DzieKi :* :D SuPeR texT ;)
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
Czarna-owieczkA napisał:
Samotono istoto na rozdrozu zycia wobec trudnych zyciowych wyborow jak brzmi twoje imie??
Mam nadzieję że nie pogniewasz się jak czasem skorzystam z tego tekstu?? :hyhy:
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Może coś takiego:

"nie chciałbym wprawić cię w zakłopotanie ale donkiszoteria twojej anonimowości wkońcu zdradzi Cię, a paradoksalność sytuacji doprowadzi do zakończenia sygnalizowania twojego istnienia"

idze pościemniać jakimiś neologizmami :D :D :D
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Ostatnio dosc czesto mi sie to zdarzalo i poprostu zlewam to az w koncu ta osoba sama do mnie pisze albo znudzi jej sie ta zabawa . Po co mam marnowac kase inteligentna osoba sama powinnam napisac kim a nie czekac na Bog wie co
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Jak ktos pusci mi strzalke to tez puszczam, tak w sumie mozna bez konca ale teraz chyba zaczne sms-y pisac bo te 2 teksty czarnej owieczki i angela to normalnie zwalily mnie z nog :rotfl: dobre dobre niezle taka osobka by sie zdziwila jakby takiego mesaga dostala
Pozdrawiam :D
 

Czarna-owieczkA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bdg.
hihihihi... jeszcze czasami pisalam.. kim jestews czlowieczku? mam nadzieje ze fascynującą i interesującą osobą ktora koniecznie musze poznac:> czy pozwolisz mi na to? :D:hyhy:
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
u mnie zalezy od humorku ... :) :D heh czesto jak mam zly hmuorek to poprostu jest to olbo debilko/ debilu sie przedstaw albo spier***** :) ale zazwyczaj pisze "czesc slonko....ja tez cie bardzo kocham ... ehmm a tak wogole to kim jestes :D ? "
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
jestem małą istotką, mieszkającą w Twoim telefonie... właśnie swoim kciukiem robisz mi dobrze, a po twojej minie widać, że jesteś z tego bardzo zadowolony/a

Hehe to jest zawsze moja odpowiedź na pytanie kim jesteś :hyhy:

A tak na marginesie to jeśli ktos puszcza strzałkę to po prostu wchodze na neta i przesyłam cała księgę Pana Tadeusza i mam spokój :hyhy: więcej strzałek nie ma ;)

Reakcja powoduje kontreakcję i jeśli takie kim jesteś padnie - to sygnałki się poleją ;)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
ooo deemmm nie wpadlabym na to zeby wyslac komus Pana Tadeusza :rotfl:
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
mloda102 napisał:
ooo deemmm nie wpadlabym na to zeby wyslac komus Pana Tadeusza
hehehe ja tez nie !! :D ale to dobre jest :D
A Czarna Owieczko masz mistrza za to:
Czarna-owieczkA napisał:
Samotono istoto na rozdrozu zycia wobec trudnych zyciowych wyborow jak brzmi twoje imie??
już sobie w telefonie zapisalam :p :hyhy: :rotfl:

hehehe
Pozdro :D
 
K

KaMa

Guest
zależy od mojego humorku ale zazwyczaj pisze ''kim jesteś i skąd masz mój numer?!''
 

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
hehe fajne sposoby a ja mam jeden fajny tekst i chyba bedzie z ich najlepszy :rotfl: a brzmi tak:

"Zadam Ci jedno łatwe niewymagajace dłuższej analizy: kim jestes i troche trudniejsze z kąd masz moj nr" ten tekst kilka osob normalnie zamurowal i wogole jush niepuszczali :D :) :p :p i jak wam sie podoba ????? to działa a co do pana tadeusza to niewiem czy takie dobre jak mnie jakas osoba wkurza i niechce odpisac kim jest to wysylam jej z sieci sms-y o tresci: "sms spam" wysylam ze 100 dziennie i takiej osobie nudzi sie puszczani strzalek :D:D co wy sadzicie o moim sposobie :D i moim tekscie :D:D :hyhy: :hyhy:
 
Do góry