KiM JeStEŚ??

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Ju kiedys Gwiazdeczka nam taka akcje zrobila i o pomoc prosila wiec mozemy i tobie sie przysluzyc Kaczusiaaa :D
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
lenin, Madziula, witam was nowicjusze bo chyba was pierwszy raz widze

ty LENIN uważaj bo my nie żartujemy trzy ostrzeżenia i cie nie ma :hyhy:


Kaczusiaaa napisał:
heh szukam pomocy... pika do mnie jakis frajer... na koncie mam zamało floty by na niego tracic... a z netu nie moge do niego eska wysłac... heh pomoze mi ktos... pomeczyc go...


droga kaczusiu nie wiem jak reszta forumowiczów/ek
ale ja po prostu bym nie zwracała uwagi
jeśli dana osoba byłaby WYJĄTKOWO NAMOLNA
to bym zadzwoniła i nagadała tej osobie nawet jakby sie okazala pomylka bo np koles dzwonil z tel swojego rodzica :hyhy:
mialam kiedys podobna sytuacje oddzwoniłam i odebrała żona gościa ale wpadka
z resztą dobrze MU TAK
a smsy nie do mnie to już normalna rzecz
że ktoś podaje jakikolwiek numer komuś tam /np namolnemu/ i potem ten ktos pisze dzwoni i sa wtedy bardzo śmieszne sytuacje
no oczywiście zdarzają się nieprzyjemne sytuacje ale cóż
zrobisz jak będziesz uważała

pozdro for all ;) ;)
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
no no he he ja zawsze pisze kim jestes itp albo wogole nie pisze.ale napewno skorzystam z waszych tekstow.2 mam wpisane juz w telefonie he he ale fajne sa jaa.

dzieki za pozdrowienia!
ja tez pozdrawiam i sciskam mocno :p
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
mloda102 napisał:
Ju kiedys Gwiazdeczka nam taka akcje zrobila i o pomoc prosila wiec mozemy i tobie sie przysluzyc Kaczusiaaa

stokrotka81 napisał:
droga kaczusiu nie wiem jak reszta forumowiczów/ek
ale ja po prostu bym nie zwracała uwagi
jeśli dana osoba byłaby WYJĄTKOWO NAMOLNA
to bym zadzwoniła i nagadała tej osobie nawet jakby sie okazala pomylka bo np koles dzwonil z tel swojego rodzica Hyhy
mialam kiedys podobna sytuacje oddzwoniłam i odebrała żona gościa ale wpadka
z resztą dobrze MU TAK
a smsy nie do mnie to już normalna rzecz
że ktoś podaje jakikolwiek numer komuś tam /np namolnemu/ i potem ten ktos pisze dzwoni i sa wtedy bardzo śmieszne sytuacje
no oczywiście zdarzają się nieprzyjemne sytuacje ale cóż
zrobisz jak będziesz uważała

heh no nr to moze na priv :] albo jak chcecie :] heh a co do tego ze mam ta osobe zje.... bac przez tel... heh problem w tym ze jak do niego dzwonie to on/ona nie odbiera... a jak ta osobe złapie to sie rozłacza... i jak mam to zrobic...?
heh jednynie jakis nieznany dla tej osoby nr by tutaj pomogł :]
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
stokrotka81 napisał:
ja po prostu bym nie zwracała uwagi
taaa! ja mam taki charakter, że dopóki nie dowiem się kto to był, to będę miała go zapisanegho w koórce. Ale już takie dzwonki mi puszczają od raku i się nie przyzbawają niektórzy, teraz już mi to obojętne... już przyzwyczajenie :)

Tylko był czas kiedy dzwonili i pisali do mnie jacyś ludzie, i mysleli, że jestem jajaś Agnieszka. Nawet jakiś stary facet. Nie wiem dlaczego. Możliwe, że ktoś mógł mieć przde mną taki numer? o_O"
 

PasQda

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
od mamy = P
ee no ja to pisam zazwyczaj " kto sie tam dobija ? ;/ przedstaw sie abo scalek juz nie puszczaj "
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
PasQda to do mnie ??? Wiesz to ejst taki kod. miedzy tymi nawiasami [] wpisujesz you i każda osoba która to oglada widzi swój nick... :p:p
 

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
Znam podobny tekst ktory sie juz tu pojawil ale ten co znam jest bardziej rozszerzony :
Dzwonisz sobie nie wiesz gdzie, wiec na wiecej nie stac Cie chyba słońce w łeb Ci wali a kosmici numer dali, napisz lepiej kto Ty taki bo zapisze debil jaki.
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja poprostu pisze Kim jesteś albo dzwonie do tej osoby i rozpoznaje ją po głosie :D Albo jeszcze pytam sie kumpli czy znają ten numer!!
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
heh i Likunia kam bek.... teskniliscie?:D:D:d ale zescie sie rozpisali w tym temacie...wielkie thx
Afeni, zaje*&^%$ text....wlasnie z niego skorzystalam! i podzialal hehe...inne innym razem wyprobuje...pa ;*
 

bierut

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Ja nie w temat ale jedno mnie ciekawi angelina2 i Ania-kg to pozdrowionka dla mnie ;)
 

Darth_Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Miasto
Alderan
No, jasne, że pytam: "Kim jesteś?", a jak już znam trochę odpowiedź, to pytam: "Skąd mnie znasz?", potem, wiedząc już, skąd mnie zna, pytam jaki ma problem. Bo zazwyczaj tak do mnie piszą nieznajomi z jakimś problemem. :p
 

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
A ja pisze zawsze taki tekst: Ja nie lubię anonima przedstaw się, bo gadki nie ma, jednak jeśli sie przedstawisz pewne maz, że się zabawisz;]
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
A co powiecie na taki tekst: "Podaj mi swoje enigmatyczne personalia oraz motyw, który odegrał kluczową rolę w kilkusekundowej okupacji mojej lini telefonicznej!? Albo daj sobie siana!"
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Kindzia napisał:
A co powiecie na taki tekst: "Podaj mi swoje enigmatyczne personalia oraz motyw, który odegrał kluczową rolę w kilkusekundowej okupacji mojej lini telefonicznej!? Albo daj sobie siana!"
[snapback]62021[/snapback]​

nie zauwazyłas czasem ze cosik podobnego wczesniej napisałam :> ?!
 
Do góry