KiM JeStEŚ??

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
hihih ja tez zawsze sie montuje bo nie lubie jak niewiem kto do mnie dzwoni ;) Teraz juz bede wiedziała co napisac jak jakis nieznajomy numerek mi puści strzałke ;) ...hihih z Pana Tadeusza moze tez skozystam :rotfl: :D
 

Kruk_PL

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Madzia a czemu masz smutna minke przy nicku ?? .
a tak wogole jak wam sie podoba moja formulka ktiora wysylam do nieznajomych numerków ????? :D
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
"Kim jesteś i jak zdobyłeś mój numer? Zakładam, że jesteś mądrym człowiekiem, więc czekam na odpowiedź! Jeśli nie odpiszesz to uznam Cię za niezbyt miły żart!"
Zawsze działa;)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Kruk_PL mi sie podoba Twoj tekst ;) Napewno go użyję (jak zajdzie taka potrzeba) ;) Musiałbyś poczytać trochę moich pościków wtedy będziesz wszystko wiedział dlaczego mam smutną minke przy nicku :( Pozdrawiam :)
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
Dzwonisz sobie nie wiesz gdzie? Czy na więcej nie stać Cię? Chyba w łeb Ci wali, a kosmici numer dali. Czy to nie przegięcie pały, ze Cię bawią te sygnały?
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
niektórzy z was są ostrzy :>
Mnie też to strasznie denerwuje! ale piszę normalnie: skąd jesteś, znam cię?
perzeważnie nie odpisauje nic. I tak oto mam w temefonie zapisane numerki : Ktoś, ktoś2, ktoś3 ....i tak do ktoś7 :p
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Arina, tylko po co sobie ksiazke adresowa zawalac zbednymi numerkami?? Jak ktos nie potrafi sie przedstawic to zasluzyl sobie na to by go ostro potraktowac.
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
mloda102 napisał:
tylko po co sobie ksiazke adresowa zawalac zbednymi numerkami?? Jak ktos nie potrafi sie przedstawic to zasluzyl sobie na to by go ostro potraktowac.
Dokładnie w 100% się z tobą zgadzam mloda102
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Jesli mam humorek pisze to : " Kim jestes ? Upublicznij swoje enigmatyczne personalia oraz motyw jaki odegrał kluczowa role w wielokrotnej kilkusekundowej okupacji mojej lini telefonicznej" a jak nie mam humorka to pisze spier... i przestan pikac... lub poprostu dzwonie do tej osoby :p :]
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
:zly: ASTAROTH, BIAŁA DAMA i reszta daje wam pisemne ostrzeżenie Proszę Was bardzo nie nadużywajcie buziek/emotikonek [czytajcie regulami ok]
Pozro for all

co do tematu

to wyobraźcie sobie że kiedyś dzwonił do mnei chłopak i gadał tak jakbym to ja była operatorką SEXTELEFONU normalnie myślałam że spadne z krzesła natychmiast odłożyłam słuchawke i pomyslałam: debil, kretyn, wariat....bip bip bip :zdziwko: :zdegustowany:
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh szukam pomocy... pika do mnie jakis frajer... na koncie mam zamało floty by na niego tracic... a z netu nie moge do niego eska wysłac... heh pomoze mi ktos... pomeczyc go... :] :>
 
L

lenin

Guest
ja wychodze z zalozenia ze jak ktos ma do mnie jakas sprawe to zadzwoni albo esa napisze i sie przedstawi, a jak nie to niech :cenzura:!! co se bede zawracal glowe kims kto nie raczy sie nawet przedstawic :] :p
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
lenin, § 3.10 Zabrania się używania wulgaryzmów oraz słów ogólnie uważanych za obraźliwe.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kaczusiaaa Nie takie rzeczy sie robiło, podaj numer ;) zasypie mujej skrzynke smsami ;P
 
Do góry