KiM JeStEŚ??

cabernet

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
heh ja zwykle pisze kim jesteś i skąd masz mój nr ale kiedyś wyslalam esa o tresci "kim jesteś? upublicznij swoje enigmatyczne personalia, oraz motyw, który odegrał kluczową rolę w kilkusekundowej okupacji mojej linii telefonicznej." :D ale był zonk bo tą osobą był koleś, który się we mnie zakochał i napisał, że jest tajemniczym wielbicielem. Musiałam popytać wśród ludzi i się wydało :D
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
kim jesteś? upublicznij swoje enigmatyczne personalia, oraz motyw, który odegrał kluczową rolę w kilkusekundowej okupacji mojej linii telefonicznej.
o.. to kiedyś też tak się zaczeło, ze ktos do mnie puscił sygnał..a ja co mam w zwyczaju..odpuściłem również i po czym dostałem smsa z podobną trescią jak ten twój :D (ktoś bawił się w losowe wybieranie numerów tel ).. no i tak się zaczeło smsowanie ( oo to juz chyba z rok trwa :lol: )..czasami mozna poznać w ten sposób całkiem spoko ludziska :eek:k:
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Ja zawsze piszę:

"Dziękujemy za aktywację usługi InfoSmS. Za chwilę z Twojego konta zostanie pobrana suma w wysokości 9.91 zł. Usługa obowiązuje tydzień. Jeśli chcesz zrezygnować, wykręć numer pod którym aktywowałeś usługę i czekaj na zgłoszenie się operatora. Koszt połączenia wg. stawki operatora Twojej sieci. ******" ( i tutaj, w miejscu * nazwa sieci z której puścili mi sygnał :p 90 % panikuje o w przeciągu minuty oddzwania do mnie :) Oczywiście na początku podaję sie za operatora, póki nie zdradzą mi swoich danych :p Wiadomość długa na 3 Esy ale fajnie jest słyszeć głos przerażonych osób które próbując zrobić dowcip same stają się jego ofiarami :D BB)
 

jaca^20^

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gdańsk
Mam nadzieję że nie pogniewasz się jak czasem skorzystam z tego tekstu?? :hyhy:

hehe dobry tekst :D

Ja zawsze piszę:

"Dziękujemy za aktywację usługi InfoSmS. Za chwilę z Twojego konta zostanie pobrana suma w wysokości 9.91 zł. Usługa obowiązuje tydzień. Jeśli chcesz zrezygnować, wykręć numer pod którym aktywowałeś usługę i czekaj na zgłoszenie się operatora. Koszt połączenia wg. stawki operatora Twojej sieci. ******" ( i tutaj, w miejscu * nazwa sieci z której puścili mi sygnał :p 90 % panikuje o w przeciągu minuty oddzwania do mnie :) Oczywiście na początku podaję sie za operatora, póki nie zdradzą mi swoich danych :p Wiadomość długa na 3 Esy ale fajnie jest słyszeć głos przerażonych osób które próbując zrobić dowcip same stają się jego ofiarami :D BB)



ale ten jeszcze laepszy :D
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
"Kim jesteś, upublicznij swoje enigmatyczne personalia oraz motyw jaki odegrał kluczową rolę w wielkokrotnej, kilkusekundowej okupacji mojej lini telefonicznej. :D" - to chyba tak brzmi dokładniej, ale ktoś to pisał już. :p

Teraz już nie piszę, ale kiedyś to to pisałam. :p
 

Nixon

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Waldenburg
Ja pisze kim jestes i z kad masz moj nr tel. Jesli nic nie pomaga to sobie robie z niego jaja :) biore wydzwaniam do niego i zaczynam po nim jezdzic albo poprostu pytam sie czy to zenek albo ktos i mam z kolesia polew :D
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
hehe wy to macie pomysly :lol:
Ja zwyczajnie pisze kim jestes i skad masz moj nr? jak sie odezwie to spoko, jak nie to nara i juz :p
 

Ala1607

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja też zazwyczaj pisze: Kim jesteś? lub Kto ty?, ale następnym razem wyśle któregoś z waszych :)
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Ja pytam z kim mam przyjemność(w wyjątkowych okolicznościach, czyli jak mi nudno), a w okolicznościach normalnych, ignoruję, bo wiem, że jak ktoś potrzebuje czegoś ważnego to zadzwoni.
 

Catrine Rose

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Niebiańskie Piekło...
Jeżeli ktoś puści strząłkę to pisze:
"Witam. Mam nadzieję ze zdajesz sobie sprawę z tego że utrudniasz pracę firmie Travel Corporation? Jeżeli nadal będzie się to powtarzać to zostanie wniesione oskarżenie do sądu na podstawie kodeksu karnego punkt 187 paragraf 18. Z poważaniem Judyta Ostrowska."
Przeważnie już nie puszczają strzałek :D Hyhyhy... :p
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Masz 4 minuty i 21 sekund na przedstawienie się jeśli tego nie zrobisz lub zrobisz to po upływie czasu, dzwonie do operatora o zablokowanie połączeń z twojego numeru do mnie. . . . czas ucieka. < to jest nieważne że nie można zadzwonić i prosić o zablokowanie rozmów z tego i tego numeru ale społeczeństwo o tym nie wie xD >Zresztą...mój numer komórki ma tylko moja dziewczyna i rodzice a oni go nikomu nie dadzą, stosowałem ten trick jak miałem wcześniejszy numer.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nom fajny sposób :)
Ja mam swój sprawdzony aczkolwiek bardo wurgalny :p
Pisze do danej osoby takim textem ,że jej sie już nie chce do mnei odzywać a ja mam spokój - cel osiągnięty :]
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Niezłe te wasze teksty :eek:k: :lol: . Teraz już będe wiedział gdzie wejść jak ktos puści mi strzałkę.
 

magdek

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
167
Punkty reakcji
0
Miasto
domek =)
Ja miałam taka sytuacje: koleznka nie zapisała mojego nr telefonu, ja o tym nie wiedzialam i puszczalam jej sygnaly. Pewnoego dnia ktos puszcza sygnal, po chwili sms kim jestes. Ja zgłupiałam bo pierwszy raz taki nr widze i nigdy do tego kogos nie pisalam ani nic. Wiec odpowiadam czlowiekiem. Pozniej zaczela sie jakas gadka ze ma odpowiedziec itd. I co chwila ktos puszcza sygnala mi, dobrze ze mialam naklejke na telu to widzialam wczesniej ze ktos bedzie sie odzywal. I zaczelam lapac. Po kilku godzinakch dzwoni znow jakis nr i sie pyta kim jestem :D. Nie chcialam za bardzo powiedziec. Ale w kazdym razie skonczylo sie to tak: kolezanka chciala sie dowiedziec kim ja jestem i puszczala sygnaly :D Eh zagmatwane to jest :D
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Ja odpuszczam sygnał i wtedy najczęściej tajemnicza istota sama coś pisze :)
Jeśli ktoś mnie naprawdę wku**** bo robi sobie jaja to udaję że się pomylił i napisał nie do Charlotty ale do jakiegoś dyrektora, biznesmena czy do początkującej pani psycholog która chce porozmawiać z nim o jego problemie :D :D :D Lub po prostu piszę że się pomylił i napisał do innej dorosłej osoby :)
 

Suza

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Canada
Ojj, niektórzy mają niezłe pomysły! ;)
U mnie najczęściej to tylko "Przepraszam, kim jesteś i skąd masz mój numer? :)", zakładając, że chce mi się odpisywac ;)
 
Do góry