KiM JeStEŚ??

pestka1329

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
Skądś..
Kim jestes?? Upublicznij swoje enigmatyczne personalia oraz motyw jaki odegrał kluczową rolę w podjęciu decyzji o (wielokrotnej) okupacji mojej lini telefonicznej!!!
 

Sztefi_xDD

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
Kielce. ;]
ja zazwyczaj nic pierwsza nie pisze. ;PP czekam az sie ten nieznajomy odezwie. ;P hehe. a jak nie cfhce sie odezwac to trudno sie mowi. ;P a jak juz mnie b. wkurza, to pisze prosto z mostu, zeby spier.dalał i tyle. :D
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
zazwyczaj piszę "kim jesteś"
a jak ta druga osoba głupio odpiszę rozdaje znajomym ten numer...
zależy też od mojego humoru. nieraz napisałam najpierw "spierda*aj" i zazwyczaj okazywał się to chłopak, na którym mi zależało ;D
 

damiano14

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
kątownia
KIm jesteś? Udostepnij swoje enigmatyczne personalia i motyw który odegrał decydującą rolę w kilkusekundowej okupacji mojej lini telefonicznej !! :D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Kiedyś próbowałem napisać coś innego, niż "kim jesteś?"... no wiecie... jakiś mały bajer itp.
bigsmilevi9.gif
Natomiast teraz coraz częściej tak piszę, bo ostatnio okazało się, że nadawcą był chłopak, więc się pilnuje.
bigsmilevi9.gif
szczerbatypm9.gif
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
W tel mam takie coś:
"Serdecznie cie witam. Sory ze pytam czy my sie nzmay, lubimy, kochamy? Kim jesteś nie wiem lecz chyba sie dowiem wiec poswiec te grosze i przedstaw sie proszę!Odp. "​
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
'cos ty?' albo 'czego dusza pragnie?' :p a jak juz bardzo wnerw jestem to 'wez sie odwal człowieku czy czym tam jesteś'
i po tajemniczych wielbicielach ;]
 

emilia0

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Dzwonisz sobie czy wiesz gdzie? Czy na więcej nie stać Cię? Czy słoneczko w łeb Ci wali a idioci numer dali? Czy to nie przegięcie pały, że Cie bawią te sygnały?


Oczywiście Ja takiego typu sms-y i tego sms-a nie wysyłam do "ludków". Znalazłam ten sms, więc postanowiłam go tutaj umieścić.
 

buziaczek_18

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Wrocka
Zastrzezonych nie odbieram,na syg. odpuszczam tym samym czyli syg. albo eska "Z kim mam przyjemnosc"

"Dzwonisz sobie nie wiesz gdzie,czy na esa nie stac Cie? Chyba slonce w leb Ci wali,a kosmici nr dali. Przedstaw sie lub odwal sie!"
 

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
ja zazwyczaj nic pierwsza nie pisze. ;PP czekam az sie ten nieznajomy odezwie. ;P hehe. a jak nie cfhce sie odezwac to trudno sie mowi. ;P a jak juz mnie b. wkurza, to pisze prosto z mostu, zeby spier.dalał i tyle. :D


a ja wogóle nie dopowiadam. Nie odpuszczam ani sygnałów, a sms rzadko...


popieram najlepiej nic nie robic nie puszczac strzalek ani sms na nieznajome nr... jak ktos ma jakas sprawe albo cos to niech sam pisze albo co... :D hehe
 

boniwinter

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn
nie odpisuje po prostu

btw. nienawidze jak ktos tak pisze jak Ty....dzieci neo :zly:
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
ja też nic nie robie gdy ktoś nieznajomy puszcza strzałki, widocznie chce być anonimowy jeżeli nic nie napisze nie przedstawi się :p po co mam sobie zawracać głowe tym kimś :D
 

imzadi

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ustroń
Kim jesteś? Podaj swoje enigmatyczne personalia i motyw, który odegrał kluczową rolę w kilku sekundowej okupacji mojej linii telefonicznej!
... mucha nie siada :p :)
chociaż to jest dobre jak sie ma dobry humor i chce się pisać... jeśli tak nie jest to niezawodne jest proste pytanie: "CZEGO?!"
 
Do góry