KiM JeStEŚ??

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Ja zawsze pisze "Kim jesteś i skąd masz mój nr?"

W zeszłym tyg. to miałam jazde, najpierw na mój stary kom ktoś mi puścił sygn. a że już nikt sie na tamten telefon nie odzywa to mnie trochę zdziwiło...ale nic, odpuściłam mu. a wieczorem na nowy kom.przychodzi znowu z jakiegoś innego numeru, "kim jesteś?" długo by pisać jeszcze o tym, ale skończyło się tak:

okazało się, że na mój stary kom.puszczał mi sygn. taki koleś (mój sąsiad)...mam domek na wsi...
spokoo
a na nowy kom.pisał jego kumpel (którego swoją drogą też znam) który miał się dowiedzieć kim jestem, ten mój sąsiad go prosił (bo on sam, jak go znam, to niesmiały jest, cholernie, ale swoją drogą to tacy mi się podobają:D:D )

dobra zagmatwane to troche, też sama się pogubiłam na początku

<lol> :] :mruga: :mruga: :mruga:
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
nie wiem czy ktoś to już napisał, ale ja zasze wysyłam teksta"

"kim jesteś? upublicznij swoje enigmatyczne personalia, oraz motyw, który odegrał kluczową rolę w kilkusekundowej okupacji mojej linii telefonicznej. odp. ;) "

przeważnie skutkuje ;) a jeśli nie, to dzwonie z zastrzeżonego...
 

OliFka

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
Hmmm... mnie zawsze denerwuja takie sms'y ale jak juz to poprostu pisze kim jesteś ale ten tekst z okupacja jest niezły (juz ktos go napisał wczesniej). Mam nadzieje, że nikt sie nie obrazi, jeżeli uzyje go raz czy dwa, zeby spławić jakiegoś namolnego człowieczka:p
A swoją drogą to przez takie własnie wysyłanie sms'ow mogą wyniknąc nawet niezłe numery:p:p
 

Aeredhela

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Miasto Radości!
HeYka!
Ja MaM Do WaS PyTaNkO!
PewNie czEsTo WqRzaJa Was jaKies NiezNaJOme NuMeRy, KtOre PuSzcZaJa StrZaLkI Nie PrzeDstAwiAJAc Sie... No I Co WtEdY RoBiCie?? MaCie MoZe jaKies SmIeszNe i FaJne smSY KtOrE WtEdY PiszEciE CzY PoPrOsTu odPowidaCie "KIM JESTES??"
No To PiSzCie :D
Nie - ja zawsze piszę - kim jesteś, jeżeli masz odwagę zakłócać mój spokój?
Zazwyczaj po pięciu (co najwyżej) minutach otrzymuję SMS zwrotny :p
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
ja albo pisze kim jestes i skad masz mój numer albo kompletnie ignoruje :p nie będe się przejmować tym że komuś się nudzi i puszcza cynki i nawet się :cenzura: nie przedstawi :]
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Rzadko do mnei ktos nieznajomy dzwoni lub cos a jesli juz tak sie zdarzy to wtedy cos w tym stylu :


" A Ty tak w ogole to jestes za czy przeciw wojnie w Iraku ? "
" Skoro juz mam Twoj numer to powiedz prosze co myslisz o globalnym ociepleniu ? "
idt . glupie glupoty
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
kurcze dobre te teksty :) ja zawsze pisze: "kim jestes marna istoto?" zawsze odpisuja...ale teraz czuje ze skorzystam tez z waszych pomyslow!! :)
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
ja mam sprawdzone, przetestowane teksty:

"Analizując Twoje wypowiedzi dochodzę do konkluzji iż twoje aforyzmy są mylne na niezbyt planowe selekcjonowanie twoich pryncypiów"


"Abstrahując elokwentnie od wszelakiej kompetencji zainicjujemy definitywnie intelektualną konwersacje"


"Abstrahując od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu jestem gotów pokusić się o stwierdzenie iż konfrontacja z tobą jest niezwykle interesująca"
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
... "zaraz poskarże się wujciowi Romanowi i jak sie nie przedstawisz to do konca zycia bedziesz musial chodzic w mundurku"
.... :D

nawrzucac lawto,gorzej jak sie okaze ze to ktos z rodziny,a potem np.przy wspolnym obiedzie u ciotki wygada,a my co? burak.... haahaa!!

E n j o y . . .
 

Attachments

  • heineken_pack.jpg
    heineken_pack.jpg
    196,4 KB · Wyświetleń: 44

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
"zaraz poskarże się wujciowi Romanowi i jak sie nie przedstawisz to do konca zycia bedziesz musial chodzic w mundurku"
tekst niezły

Boyan a co ty masz do Romana i mundurków? :D

nawrzucac lawto,gorzej jak sie okaze ze to ktos z rodziny,a potem np.przy wspolnym obiedzie u ciotki wygada,a my co? burak.... haahaa!!

no racja trochę siara by była
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
hmm no więc ja odpisuje tak :D Witaj wędrowcze!! Zdradź mi swoje imię albowiem tylko nie honorowy tchórz boi się wyjawić kim jest, a więc przedstaw się w tej właśnie chwili bądź stań do walki na śmierć i życie..
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Ja zawsze na samym początku pisze "kto ty?" potem pisze "czyj\czyja ty?" potem pisze "sms spam" Wkońcu jesli to nic niedaje to pisze " Najnowsze badania wykazuja że ten kto trzyma tel w prawej ręce i odbiera sms-y kciukiem maja mały iloraz inteligencji i sa uzależnieni od uprawiania sex-u" zwykle po tym sms-e sie odzywa a jesli nie to pisze żeby się odpie***lił i już
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Najnowsze badania wykazuja że ten kto trzyma tel w prawej ręce i odbiera sms-y kciukiem maja mały iloraz inteligencji i jest uzależniony od uprawiania sexu
hm... większość ludzi trzyma tela w prawej ręce i odbiera esy kciukiem, ciekawe czy wg. tych "badań" czeka nas pokolenie głupków i sexoholików :D :lol:
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Kurde fajne macie te teksty :) Ja piszę zwyczajnie: Z kim mam przyjemność?
 
B

blooz

Guest
najpierw wysylalam esa w tym wlasnie stylu kim jestes albo czego?? nikt nie odpowiadal i ciagle puszczal strzalki to ja bylam lepsza i czatowalam z komorka w dloni lapalam ktosia i komorke przystawialam do radia ktore podglosnilam na fuuula;] poznije ktos juz mi nie wysylal sygnalkow ;] chyba ze nie chce mi sie czatowac to sama puszczam temu czemus strzalki az sie zmeczy ;]
 
Do góry