Kiedy zaczeliście klasyk, oral, anal ?

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
no ja wiem
ja juz dwa tygodnie czekam na mojego Miska
i cos o tym wie, ale juz ledwo wytrzymuje

dzis nareszcie sie spotkamy :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
edis zniknęla z forum na jaks czas, wiec wszystko wskazuje na to, ze bardzo dobrze sie bawila i nie miala czasu postow pisac :lol:
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
No ciekawe co ją tak zajęło- pewnie tira poszła myć?! :D
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
dzieki Bogu sa myjnie
a fakt zajeta bylam
wyjechalismy z Miskiem za granice to sie nam zeszlo troszke
ale teraz juz jestem i posty moge pisac
:D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
co do tematu, po odpowiednim czasie! to ty powinnas wiedziec czy juz czas, jesli powiem ci ze po slubie, to zrobisz to dopiero po slubie bo jakis frajer na forum ci tak doradzil?
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
a kiedy Ci sie podoba. ja nie moglam wytrzymac na widok obecnego prawie meza i On zreszta tez i rzucilismy sie na siebie po 2 tygodniach spotykania i dalej jest Nam ze soba :cenzura: a nawet lepiej bo znamy sie lepiej i wiemy co lubimy, np bicie cyckiem :lol:
ale to bylo daaaaawno i fajnie tak sobie przypomniec jak to bylo jakie to nerwy i podniecenie przed kazdym spotkaniem... :D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
hmmm, bicie cyckiem?? Mozesz nam to zgescic:D Masz racje, fajnie zrobic sobie taka retrospekcje poczatkow tego calego balaganu...:)
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
hmmm, bicie cyckiem?? Mozesz nam to zgescic:D Masz racje, fajnie zrobic sobie taka retrospekcje poczatkow tego calego balaganu...:)
o biciu cyckiem to najwiecej mozna przeczytac "jakie piersi podobaja sie facetom"
milej lektury :lol:
a jeszcze lepiej powspominac z ukochana osoba :lol: My zawsze sie spieramy kto kogo zdobyl :lol:
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Mam 20 lat,moj chlopak 22.
Jestesmy razem 2,5 miesiaca.Bardzo sie kochamy.Ostatnio zeszlismy na temat sexu i On powiedzial ,ze chcialby to ze mna robic...no nie ukrywam,ze ja rowniez bym tego chciala ale nie chce popelnic bledu nie wiem czy nie za krotko jestesmy razem....doradzcie cos.


Musisz być sama na to gotowa,bo bez tego ani rusz :p Co by się stało,gdybys podczas nocy poslubnej zauważyła,ze on ''Śiśka'' nie ma ?? :lol:
 

zla_zakonnica

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z piekla rodem ;P
Oralny po 6 miesiacach tak wogole to w piatek ostatni ;) ahh jak o tym pomysle :p :rumieniec:
Waginalny dopiero planujemy chcielibysmy w sylwestra ale nie wiadomo czy sie uda
 

katrina_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
hee a nam sie nie spieszylo...bylismy blisko ale w łóżku wylądowaliśmy po 2 latach i bylooo :cenzura:i... i jestesmy ze soba do dzis...jest pieknie:) :p :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
oralny - gdzieś około tygodnia :bag: po pijaku,zdarza sie :)
potem byla przerwa,teraz znowu zaczelismy - jestesmy razem prawie 3 m-ce :)
waginalny-nie wiem,on by juz chcial,ale ja chyba nie jestem gotowa :) zobaczymy
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
ja miałam 17 a on 20 zrobiliśmy to jak jeszcze ze soba nie chodzilismy ale znalismy sie już z rok był to mój pierwszy raz zaraz po tym zaczeliśmy chodzić ze soba nadal jesteśmy razem i jestem szczęśliwa :zakochany:
 

ams84

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Pytanie kieruję do osób, które już rozpoczęły współżycie i uważają, że odbyło się to za wcześnie/późno lub w sam raz, jak i do tych, co mają ten pierszy raz przed sobą i zastanawiają się, kiedy ten moment powinien nastąpić.

Czy uważacie, że wiek powinien decydować o tym, czy to już pora na podjęcie współżycia seksualnego, czy raczej nie ma to nic do rzeczy. W ostatnim czasie co raz częściej słyszy się o nieletnich mamach, młodych babciach. Czy uważacie, że warto czekać z "pierwszym razem" do określonego momentu (np.pełnoletności), czy powinna liczyć się tylko miłość. Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Każdy ma swój rozum i wie co robi (nie którym sie tylko wydaje że wiedzą ale nie o tym tu mowa).
Myśle,że wiek odgrywa tu jakąś role być może nie najważniejszą ale ważną.
Każdy powinien rozpocząć współżycie gdy będzie tego pewien na 100% ,nie wtedy kiedy będzie mieć wątpliwości.
Nie za namową. Wtedy gdy WIE że chce.
Osobiście uważam,że mogłam z tym poczekać...ale co było to minęło (a było to x lat temu :D ).
Cieszem siem że jest jak jest , doświadczeń nigdy żałować nie będe.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hmm dobre pytanie...
Ale chyba nie można też jednoznacznie odpowiedzieć...
Ja mam to jeszcze przed sobą, bo myślę, że nie mam się po co spieszyć!
Dla mnie cnota jest powodem do dumy i chce "ją oddać" temu jedynemu ;)

Myślę,że wiek też powinien mieć mieć znaczenie, bo takie małoletnie 14nastki chcą mieć pierwszy raz za sobą z ciekawości, albo dlatego, że koleżanki są bardziej doświadczone i chcą im niby dorównać, albo też chcą dać "dowód miłości" partnerowi...totalna głupota :/ Nie są jeszcze gotowe do współżycia i to też może się odbić na ich zdrowiu w przyszłości <_<
Miłość można okazywać w różny sposób, nie koniecznie współżyjąc (tym bardziej w tak młodym wieku...)
Warto poczekać, żeby potem nie żałować ;)

Np. moja kuzynka miała w tym roku 23 lata i wyszła za mąż jako dziewica. Przyszły mąż szanował jej decyzję, chociaż próbował ją delikatnie przekonać, że warto wcześniej rozpocząć (noo tak typowy facet :D ).
Ja sobie tak myśle, że też bym tak chciała noo, ale nie wiem czy wytrzymam hehe :D :sexy:
 
Do góry