Kiedy zaczeliście klasyk, oral, anal ?

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Tylko ze jak tak sobie mysle, co by sie stalo, gdyby na powiedzmy kilka tygodni po rozpoczeciu jakiejkolwiek formy seksu nasz zwiazek sie rozpadl (bo po jedynie trzech miesiacach to prawdopodobienstwo jest spore...), to ja bym sie chyba zalamala...Cale szczescie, ze tak sie nie stalo :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
powiem tak, jezeli nie zdecydowalabym sie na sam seks waginalny i bylabym z ta osoba krotko to wtedy bym sie jeszcze nie zabila :)
dla mnie najwieksza wartosc- jezeli chodzio zblizenie dwojaga ludzi ma seks waginalny
 

machu

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Mam 16 lat i pierwszy raz miałem dzisiaj po 8 miesiącach chodzenia z moją dziewczyną:)
 

emulov

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
że znowu ?
my tez na poczatku z dziewczyna myslelismy ze poltora roku (ze wzgledu na młody wiek [16]) to spokojnie poczekamy. ale wyszlo tak jak wyszło ze po 8,5 miesiącach :) :D
 

Toffee

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta
Mam 20 lat,moj chlopak 22.
Jestesmy razem 2,5 miesiaca.Bardzo sie kochamy.Ostatnio zeszlismy na temat sexu i On powiedzial ,ze chcialby to ze mna robic...no nie ukrywam,ze ja rowniez bym tego chciala ale nie chce popelnic bledu nie wiem czy nie za krotko jestesmy razem....doradzcie cos.
 

Wolf of Desert

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wolfenstein ==> Wilcza obok Gliwic
:p
Jak bardzo kocha to poczeka. Ja bym poczekał jak by chciała moja dziewczyna, ale różni są faceci. Ja też jestem na podobnym etapie co Ty, ale nie planujemy jeszcze, bo jesteśmy za młodzi, ale pokusa istnieje. :D Lepiej jak by sie wypowiedziała na ten temat moja dziewczyna, ona sie na tych sprawach zna. :p :eek:k:
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Toffee musisz być tego na 100% pewna, że tego chcesz. Jeśli uznasz, że jeszcze za krótko się znacie, to jeśli chłopak naprawdę Cię kocha, to nie będzie robił żadnych problemów.
Wolf of Desert to ja jestem za młoda, nie Ty :p
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
Kiedy sie poznalismy ja mialam 19 lat a moj chlopak 22... Zobilismy to po 4 tygodniach bycia ze soba, byl moim pierwszym, ale nie mialam zadnych watpliowosci, ze chce zeby wlasnie on nim byl.. To byla moja swiadoma decyzja bez zadnych naciskan ani namow z jego strony, po prostu bylam gotowa. Bardzo milo wspominam swoj pierwszy raz, nadal jestesmy razem i kochamy sie tak samo mocno :)

Nie wiem czy jest sens gdybania ile sie powinno byc razem zanim zacznie sie uprawiac seks, to zalezy od tego czy jestes gotowa czy nie... wiem tylko, ze pierwszy raz powinien byc z milosci, bo wtedy jest pieknie...
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja z byłym chłopakiem zrobiłam to po 2 miesiącach, było fajnie do momentu kiedy mnie nie zdradził 6 miesięcy później i zostawił..... to chyba było jedyną przyczyna tego, ze obecnego chłopaka przetrzymałam kilka miesięcy, cos chyba ok 9 miesięcy :p a on nie naciskał, były tylko pieszczoty i przynajmniej wiedziałam, ze mu zależy.
To nie jest reguła, ze nalezy czekać jkis czas, ja tylko podałam swoj przykład, Twój facet napewno jest inny i Cie kocha, naważniejsze zbys tego chciała i byla gotowa, a jak on Cie naprawde kocha to bedzie wszystko super.
 

Toffee

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta
No tak.Ale to nie bedzie moj pierwszy raz.Pierwszy raz przeyzylam z chlopakiem z ktorym bylam 3 lata ale sie rozstalismy.Bardzo po tym cierpialam i nie chce popelnic podobnego bledu.Nie wiem co mam robic...:(
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Nie ma złotej reguły.

Denerwuje mnie podejście jak kocha to poczeka, bo jest równie dziecinne co podejście jak kocha to da - i to i to jest dziwaczną grą, która z dojrzałością i miłością nie ma nic do rzeczy.

I nie ma minimalnego czasu odczekiwania który zapewni wam szczęście. Są pary które czekały choćby do ślubu i rozpadły się potem, a są inne - w tym ja - które nie czekały. Po kilku dniach było to za nami a byliśmy bardzo młodzi - i zostały razem, wzięły ślub itd.

Jeżeli jesteś gotowa, to po prostu zabezpieczcie się i to zróbcie. Dlaczego masz grać w dziecinną grę, jak panna w liceum?
 

agus86:)

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
hej! ja mam 20 lat a moj chlopak 23. jestesmy ze soba 2 lata i dopiero niedawno mielismy sowj pierwszy raz. czekalismy tak dlugo powniewaz jestesmy zdania ze do tego trzeba po prostu dojrzec. to musi byc cos szczegolnego i bardzo waznego dla nas obojga. mysle ze dzieki temu ze tyle czekalismy stalismy sie dla siebie wazni, szanujemy sie i przede wszystkim zblizylismy sie do siebie.

uwazam ze nie ma zlotej reguly ile powinniscie czekac. kazdy inaczej podchodzi do seksu i dla kazdego ma inny wymiar, inne znaczenia. tak czy siak zycze szczescia:)
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
to zalezy indywidualnie od człowieka,czy wczesniej czy pozniej.. ale jak sie juz doswiadczy sexu..to sie zastanawia,czemu wczesniej tego nei zrobilam :D hehe
 

VoiceOfSilence

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
...Silent Forest...
Ja zrobiłam to z moim chłopakiem po 3 miesiącach chodzenia... Był to mój pierwszy raz. Nie żałuję tego i nigdy nie bede żałować :) Jestem z nim po dziś dzień i mam nadzieje ze juz zawsze bedziemy razem :)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
2,5 miesiąca? Moja kuzynka powiedziałby, że to zdecydowanie za długo, bo ona za swoim chłopakiem, a teraz to już mężem przespała sie po tygodniu znajomości.
A to czy Wy to zrobicie teraz czy za miesiąc to jest tylko i wyłącznie wasza sprawa. Jesli masz jakieś obawy to powinnaś zaczekać. A jeśli nie to w czym problem.
 

fikumiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2006
Posty
259
Punkty reakcji
0
2,5 miesiąca razem i Miłość? :eek:


Zrób to wtedy kiedy będziesz gotowa. Takie decyzje podejmuje sie samemu z pełną odpowiedzialnością za czyny i konsekwencje.
 
Do góry