Kiedy zaczeliście klasyk, oral, anal ?

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Wtedy, kiedy jesteście gotowi.

Siasia - ja też w ciągu kilku dni spałam z moim chłopakiem a teraz mężem. Czyli... sypiam z jednym chłopem 12 lat ;)

Nie ma reguł, ważne, aby zrobić to z właściwych pobudek, czyli wtedy kiedy tego chcesz sama dla siebie. Seks nie może być narzedziem np. do pokazania jak sie kogoś kocha, albo jak zależy, albo aby zatrzymać chłopaka - różne sa możliwości, co jedna to gorsza.
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
Wtedy, kiedy jesteście gotowi.

Siasia - ja też w ciągu kilku dni spałam z moim chłopakiem a teraz mężem. Czyli... sypiam z jednym chłopem 12 lat ;)

Nie ma reguł, ważne, aby zrobić to z właściwych pobudek, czyli wtedy kiedy tego chcesz sama dla siebie. Seks nie może być narzedziem np. do pokazania jak sie kogoś kocha, albo jak zależy, albo aby zatrzymać chłopaka - różne sa możliwości, co jedna to gorsza.
ja z moim chłopakiem a teraz też mężem przespałam sie po 2 m-cach i było super ,ale znałam go owiele dłużej bo był bratem mojej dobrej kumpeli z klasy jesteśmy razem do tej pory i mamy 2 dzieci:p
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Śliczne są...

No - ja na razie musze poczekać, aż zakończę stypendium, kredyt co będzie mniej więcej za... 18 miesięcy. Ale wtedy już na pewno postaramy się.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Siasia - ja też w ciągu kilku dni spałam z moim chłopakiem a teraz mężem. Czyli... sypiam z jednym chłopem 12 lat ;)
A znałaś go wcześniej? Bo oni znli się tydzień. Dla mnie to nic dziwnego, bo moja siostra zawsze szła na żywioł i lubiła przygodę. Tylko, może włąśnie dlatego wzięli ślub, że wtedy wpadli... ;) Ale teraz mają ślicznego bobaska
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Byliśmy razem na obozie, ale nie znaliśmy sie tak naprawdę. Mijaliśmy się, spędziliśmy ze sobą jeden dzień od rana do nocy tam, potem kilka spotkań na cały dzień, bo wakacje były. I tak wyszło.

Mamy teraz... 28 lat.
 

niunia25

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
wiesz ja z moim chłopakiem juz kochałam sie na drugiej randce :p i było naprawde suuuuper wspaniale bardzo namietnie i gorąco w aucie :) przez 3 godz :p az nam szybki zaparowały :p a było to prawie dwa lata temu i wszystko jest ok nic sie miedzy nami nie zmieniło na złe oczywiscie bo wszystko zmierza w dobrym kierunku bo w przyszłym roku planujemy sie pobrac :D i mysle ze nie ma znaczenia na której randce sie kochac czy pierwsza czy druga bo jak bedzie miał / ła byc z Toba to i tak bedzie jak cie bedzie kochał naprawde.To zalezy wyłacznie od was jaka bedzie wasza decyzja czy teraz czy poźniej bo moim zdaniem jest to decyzja obydwojga partnerów tak jak u mnie było bo np: Moj chłopak sie mnie pytał czy chce sie z nim teraz kochac czy nie , ale nasza wspolna decyzja była jednoznaczna TAK teraz i jest nam razem wspaniale :p
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
Według mnie 2,5 miesięca to nie wystarczająco długo. Mimo mojego wieku, zrobiłem to po 5 miesiącach chodzenia z taką panienką... Na Twoim miejscu, wstrzymałbym się jeszcze. Masz 20 lat. Myślę, że nie masz się czego obawiać i za 3,4 tygodnie możecie razem odbywać stosunki :).
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
ja sie ze swoim znalam moze cos kolo miesiaca i sie przespalismy
bylismy tego pewnie ze chcemy
do dzis jestes z soba i jest fantastycznie
wiec jak jestescie pewni to smialo nie ma na co czekac
w koncu nie macie po 15 lat
oczywiscie wczesniej pomyslcie o jakims dobrym zabezpieczeniu
i smialo do dziela :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Ja zaznałem tej rozkoszy po 11 miesiącach i mysle że to był dobry czas :)
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
to musisz sama wiedziec czy juz czas na to zebys sie z nim kochala
bo zadne z nas ci nie odpowie na to pytanie
kazdy z nas mial inaczej
decyzja nalezy do ciebie :D

to musisz sama wiedziec czy juz czas na to zebys sie z nim kochala
bo zadne z nas ci nie odpowie na to pytanie
kazdy z nas mial inaczej
decyzja nalezy do ciebie :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez kochalam sie dopiero po 11 miesiacach, ciesze sie ze troche poczekalam :)
jak juz pisalam nic na sile :)
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
no ja in mowie ze nie na sile
tylko jak sa tego pewni to po co czekac
i sie mordowac :D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
jak to czym?! Hasi spytaj, nie wiem jaka jest lacinska nazwa tej choroby, ale po polsku to sie jakos tak nazywa...na c...chcica czy cus:p
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
po co te dowolania
wszyscy to czytalismy
i wszyscy to juz przezylismy :D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
a skad ja mielem wiedziec ze czytalas to wszystko:)
Gwarantuje Wam ze mozna dlugo czekac na seks...z wlasnej woli:)
 
Do góry