Katastrofa w Smoleńsku

Status
Zamknięty.

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ja w przeciwienstwie do Was nie tworze zadnej teorii. Wyscie juz wydali wyrok i zakonczyi sledctwo, na podstawie glownie wlasnych fanaberii ;)

Ja najpierw staram sie analizowac te fakty ktore sa dane, Wam to lekko umknelo.

Ekspertom udało się odcyfrować kilkadziesiąt słów z rejestratora głosów Tu-154, z których część będzie miała poważne znaczenie dla śledztwa - powiedział we wtorek prokurator generalny Andrzej Seremet.

Czyli oficjalna wersja to bedzie blad pilota ;)
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Ja w przeciwienstwie do Was nie tworze zadnej teorii. Wyscie juz wydali wyrok i zakonczyi sledctwo, na podstawie glownie wlasnych fanaberii ;)

Ja najpierw staram sie analizowac te fakty ktore sa dane, Wam to lekko umknelo.
Przedstawiłem Ci warunek akceptacji tego ujęcia. Mianowicie prosiłem o dowód mechaniki implikującej samooskarżenie. Nie podałeś tego argumentu, przyjmij zatem, że się mylisz, lub uargumentuj swoje stanowisko, gdyż w obecnej chwili opiera się ono - wybacz - wyłącznie na
wlasnych fanaberii
 
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
na podsumowanie, z blogu JKM... jak tego goscia nie lubiec ;)



Jakakolwiek argumentacja odbijała się jak od betonu. Gdy tłumaczyłem, że przecież zrobienie sztucznej mgły nad lotniskiem (pomijając absurd techniczny) było nonsensem, bo samolot właśnie z tego powodu zamiast lądować i się rozbić (wedle przemyślnego planu Ruskich) odleciałby do Witebska – już po ćwierci sekundy usłyszałem tryumfalne: „No właśnie o to chodziło! Aby odleciał – i śp.Lech Kaczyński skompromitował się spóźniając trzy godziny na uroczystości w Katyniu!!"

Rozumiecie Państwo: Ruskie w zupełnej tajemnicy montują jakąś potężną aparaturę (po katastrofie w kwadrans sprawnie zdemontowaną i ukrytą) wytwarzającą sztuczną mgłę na obszarze kilkunastu kilometrów kwadratowych (bo przecież gdyby pokrywała samo lotnisko, to każdy pilot natychmiast pojąłby, że ma do czynienia z interwencją Ruskich albo UFO... ) - po to, by Prezydent III Rzeczypospolitej spóźnił się trzy godziny!!!

Teza jednak jest taka: „Kaczyński musiał zginąć, bo się im postawił w Gruzji”. Pomijając fakt, że JE Michał Saakashvili żyje i (wbrew moim przepowiedniom) trzyma się nawet na stołku, to nawet o.Tadeusz Rydzyk pytał: „Ale dlaczego robiliby to u siebie? By być podejrzani??”. Dziś o.Tadeusz też jest już zarażony tym tajemniczym wirusem.

Uległy mu tak tęgie umysły, jak Józef Orzeł, Marcin Wolski i Bronisław Wildstein – a to, co wygadywał p.Tomasz Sakiewicz, NaczRed „Gazety Polskiej”, biło wszelkie rekordy szaleństwa. Tłumaczył np., że Jego Redakcja „prowadzi własne, niezależne śledztwo” - i wynika z niego, że szczątki samolotu wyglądają inaczej, niż powinny wyglądać, gdyby samolot rozbił się z taką prędkością, jak się przyjmuje!!! A w dodatku wypadek nastąpił najprawdopodobniej o innej godzinie, niż się podaje!!! O kwadrans później.

Z czego wynikałoby, że Ruskie najpierw doprowadziły do katastrofy, w kwadrans pozbierały szczątki i rozsypały w to miejsce przygotowane szczątki innego samolotu!!!

To naprawdę: wysoka gorączka. Nauce nie są znane żadne antybiotyki działające na grypę – smolenkę.

Trzeba chyba spokojnie poczekać, aż wyzdrowieją!


W każdym razie: gdybym nagle zaczął twierdzić, że Ruskie ściągnęły "Tupolewa" na ziemię potężnym magnesem - to proszę mnie izolować!

zycze powrotu do zdrowia ;)
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
 Od dłuższego czasu zastanawiałem się co powoduje, iż przy braku argumentów obstajesz przy swojej tezie. Wiele rozjaśniłeś i rzeczywiście, powinienem był się domyślić, że oparłeś się o jakiś autorytet. Niekorzystną jest sytuacja, gdy w społeczeństwie na 100 osób myśli jedna, niestety to zupełnie normalne zjawisko. Mam nadzieję, że to była przypadkowa zbieżność.

Dyskutując z opinią JKM, sądzę, że techniczne wykonanie takiej mgły* jest możliwe. Nie mówimy o nagłym pojawieniu się zjawiska znikąd, a jego narastaniu od pewnego czasu skądinąd. Zresztą, jakie to ma znaczenie, skoro przedstawiono jedynie, na marginesie, tezę. Gdyby mgła opadła, pozostają kolejne, jej odmiany i ćwierć-sekundowe zwroty akcji - wszystko to jest mowa o wiarygodności - dalej idąc można wręcz proponować, iż mgła była do przewidzenia i mogła zostać jedynie ujęta w planach lub zwiększyć motywację kremla. Faktem pozostaje także, iż omawiane zjawisko nie jest wyrokiem dla współczesnej awioniki. Zatem nawet gdyby, to przyrost szans na wypadek doprowadza ido poziomu szansy na takowy przy lądowaniu we mgle. Dane o szczególnie upartej naturze podejścia są insynuacjami upolitycznionymi, nie można ich brać szczególnie poważnie. Podsumowując: Argumenty, nie tezy.

Trzecia propozycja zakończenia: Nie ma podstaw by określić przyczynę tragedii. Śledztwo prowadzą podejrzani, oni też pozostają w posiadaniu materiału dowodowego, na wyłączność. Wszelka oficjalna wersja jest wersją opartą o dochodzenie rosyjskie, lub o dowody dostarczone przez nie. Słowem - jeżeli zamach kremlowski, to spodziewamy się dowodów i wyniku wskazujących na wypadek, jeżeli zaś był to wypadek to spodziewamy się dowodów i wyniku wszelkich czynności wskazujących na wypadek. Krócej mówiąc spodziewamy się, że oficjalna wersja musi głosić, iż mieliśmy do czynienia z nieplanowanym zetknięciem z Ziemią, w takiej mierze, w jakiej odbyło się ono poza pasem przeznaczonym do lądowania.
PS: Błędnie przypisujesz mi tezę, iż musiał to być zamach, pisałem o tym wyraźnie w niejednym miejscu od początku do teraz, bez zmian. Tłumaczyłem już dostatecznie długo, nie będę głębiej wnikał, wróć do poprzednich postów, jeżeli potrzeba. Pisałem również bardzo wyraźnie, iż wszelkie dywagacje oparte o dowody medialne są mało wiarygodne. To czy była mgła, czy surogat, czy cokolwiek nie wnosi prawie nic do sprawy. Wyraźnie próbujesz zakończyć sceptycznie dla teorii niespiskowej(zabójstwo opozycjonistów), nie wiem po co, przecież media już to rozpropagowały. Więcej warta jest opcja sceptyczna wobec teorii spiskowej, ponieważ podważa pewne utarte schematy. Tym i prawdopodobieństwem argumentuję. I to by już było na tyle.
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Warunki pogodowe, naciski na pilota były przyczyną katastrofy i presja czasu .Ostatnio moja siostra wracała z Egiptu .Samolot godzinę krążył nad lotniskiem zanim wylądował .
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Podsumowując: Argumenty, nie tezy.

Z twojej strony nie widzialem zadnego argumentu, same tezy.

Rozumiesz ze przenosna potezna instalacja do robienia mgly to zakrawa o s-f ? :)

Tez mi sie nie podoba ze sledztwo prowadza Rosjanie a nie Polacy, nie wiem dlaczego, z jakiego powodu, aczkolwiek dlaczego od razu zakaldac ze skoro tak to musial byc zamach ?

Pisałem również bardzo wyraźnie, iż wszelkie dywagacje oparte o dowody medialne są mało wiarygodne

Tak rozumujac to wszystkie dywagacje sa malo wiarygodne :]

Wyraźnie próbujesz zakończyć sceptycznie dla teorii niespiskowej(zabójstwo opozycjonistów), nie wiem po co, przecież media już to rozpropagowały. Więcej warta jest opcja sceptyczna wobec teorii spiskowej, ponieważ podważa pewne utarte schematy. Tym i prawdopodobieństwem argumentuję. I to by już było na tyle.

Tak sie sklada ze jak jest wypadek, to w pierwszej kolejnosci najbardziej wiarygodna wersja jest taka iz byl to wypadek. Dopuki zadne inne przeslanki nie wskazuja iz moglo byc inaczej. W tej sprawie jedyna wasza przeslanka iz bylo inaczej jest to iz sledzctwo prowadza Rosjanie a Tusk sie obejmowal z Putinem.

Dla mnie troche malo...

p.s.. Komentarz JKM przeczytalem wczoraj, nie sugerowalem sie nim tylko pisalem wlasne zdanie, milo ze okazlo sie takie samo :]
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
  [quote ]
Tak sie sklada ze jak jest wypadek, to w pierwszej kolejnosci najbardziej wiarygodna wersja jest taka iz byl to wypadek. Dopuki zadne inne przeslanki nie wskazuja iz moglo byc inaczej. :]
[/quote]

To smutne, że ta oczywista prawda o racjonalnych podstawach nie dla wszystkich jest przyswajalna.
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
[font="arial][size="2"]
To smutne, że ta oczywista prawda o racjonalnych podstawach nie dla wszystkich jest przyswajalna.
Braciszek powiedział ,że była to męczeńska śmierć ,umęczyli pilota .[/size][/font]

[font="arial] [/font][/color]

[color="#222222"][font="arial][size="2"][font="Tahoma][size="3"]Pytana o "teorie spiskowe" na temat katastrofy Tu-154M, odpowiada, że ich miejsce jest w filmach sensacyjnych. - Nikt, kto będzie formułował tego typu teorie, nie znajdzie we mnie sojusznika - zaznacza.
[/size][/font]
[/size][/font]

[font="arial][size="2"][font="Tahoma] [/font][/color][/size][/font][/color]
[color="#222222"][font="arial][size="2"][font="Tahoma][size="3"]http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html[/size][/font][/size][/font]

[font="arial][size="2"][font="Tahoma]Zapewne ruscy zrobili mgłę [/font][/color][/size][/font][/color]
[font="Tahoma][size="2"][font="Arial][size="2"]
[font="Verdana][size="3"][font="Arial][size=4][b][left]Lądowanie w deszczu i mgle[/left][left]
[/left][left]Władze lotnicze Pakistanu podały wstępnie, że piloci próbowali lądować w trudnych warunkach atmosferycznych.[/left][/b][/size][/font][/size][/size][/font][/left][/size][/size][/font][/size][/font] [font="Tahoma] [/font][color="#222222"][font="arial][size="2"][font="Tahoma][url="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8185356,W_poblizu_Islamabadu_rozbil_sie_samolot_pasazerski.html"]http://wiadomosci.ga...pl/Wiadomosci/1,80277,8185356,W_poblizu_Islamabadu_rozbil_sie_samolot_pasazerski.html[/url][/font]
[/font]​
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Nie znam zadnego hama

Pewnie testowali nowsza wersje zabawki Putina do czarowania mgly :)

Lądowanie w deszczu i mgle
Władze lotnicze Pakistanu podały wstępnie, że piloci próbowali lądować w trudnych warunkach atmosferycznych

testowali nowsza wersje zabawki Putina do czarowania mgly :)


 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
na podsumowanie, z blogu JKM... jak tego goscia nie lubiec ;)
W felietonie w Angorze, zdaje się, pisał jeszcze o teoriach spiskowych drugiej strony. O telefonach brata nakazującego lądowanie. Teoriach wypowiadanych nie przez jakiegoś dziennikarza, a przez byłego prezydenta.

Było tam też mądre zdanie. Mianowicie, że w kazdym normalnym kraju śmierć głowy państwa wywołuje żałobę, a politycznie rozpatruje ją tylko niewielka grupa ludzi. W państwie demokratycznym (JKM oczywiście napisał "d***kratycznym") zaś cały naród ubabrany w politykę, ma okazje do sporów i walk. Dodam od siebie, że jesteśmy tak daleko od normalności, że to raczej przejawy żałoby wielu uważa, za nienormalne.
 

Algernon

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
116
Punkty reakcji
10
Wiek
39
Miasto
Zawsze w sobie
Trolu przeczytaj i powiedz, czy dalej deszcz pada, kiedy w oczy plują?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowe-szokujace-informacje-ws.-katastrofy-smolenskiej,wid,12530424,wiadomosc.html?ticaid=1aa1b
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Mój odnośnik

Co tam NCZ? Tu jest link do onetu. Widać onet, GW i Edmund Klich też mają fobie antyrosyjską i twierdzą że Rosjanie utrudniają śledztwo.
Niedługo tylko Troll, Palikot i marszałek Niesiołowski zostaną jedynymi trzeźwo-myślącymi, którzy nie wątpą w profesjonalizm, wiarygodność i dobrą wolę w celu wyjaśnienia przyczyn katastrofy, strony rosyjskiej. Reszta sami fanatycy i fantaści.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Było tam też mądre zdanie. Mianowicie, że w kazdym normalnym kraju śmierć głowy państwa wywołuje żałobę, a politycznie rozpatruje ją tylko niewielka grupa ludzi. W państwie demokratycznym (JKM oczywiście napisał "d***kratycznym") zaś cały naród ubabrany w politykę, ma okazje do sporów i walk. Dodam od siebie, że jesteśmy tak daleko od normalności, że to raczej przejawy żałoby wielu uważa, za nienormalne.

No i wypada sie raczej tylko zgodzic.

Trolu przeczytaj i powiedz, czy dalej deszcz pada, kiedy w oczy plują?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowe-szokujace-informacje-ws.-katastrofy-smolenskiej,wid,12530424,wiadomosc.html?ticaid=1aa1b

i gdzie tam niby dowody na jakis spisek ? co najwyzej na mataczenie narazie

czy to jeszcze powody aby mowic o zbrodni rzadu ? to co najwyzej niekompetencja

Niedługo tylko Troll, Palikot i marszałek Niesiołowski zostaną jedynymi trzeźwo-myślącymi, którzy nie wątpą w profesjonalizm, wiarygodność i dobrą wolę w celu wyjaśnienia przyczyn katastrofy, strony rosyjskiej. Reszta sami fanatycy i fantaści.

ja pisalem wiele razy ze wiele rzeczy mi sie nie podoba, nie zgadzalem sie natomiast z forsowaniem z gory ustalonej przez PiS "prawdy" ktora ustalili jeszcze bez zadnych dowodow w ramach ich propagadny politycznej

zreszta ze Ruscy matacza to mnie nie dziwi, jakis lekki blad z ich storny jakby wyszedl to w Polsce zarazby padaly oskarzenia o mord polskiego prezydenta, zreszta to juz sie dzieje
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Jeśli te zdjęcia są, to raczej nie mamy do czynienia z drobnym błędem. Boje się nawet o tym myśleć. Z drugiej strony NCZ raczej miałem za wiarygodną gazetę. Ostatnio zresztą nastawioną trochę przeciw PISowi. Choc przez to, że red.nacz. miał romans z libertasem, a tamto środowisko mocno forsowało teorie spisku od początku. (słynny artykuł w "Naszym dzienniku" zaraz po katastrofie).

Troll. Ja wiem co Ty piszesz, ale jestem uszczypliwy, bo patrzysz bardzo jednostronnie. Jak nazwiesz wypowiedzi v-cemarszałka sejmu z PO, który mówi, że "winni prawdopodobnie nie żyją", jak nazwiesz występy v-ce przewodniczącego klubu PO? To nie jest ferowanie wyroków? Natomiast podaj mi jakąś w tym tonie wypowiedź z PIS. PIS czepia się raczej tego jak PO zabezpieczyło polski interes w śledztwie i coraz bardziej okazuje się, że skandalicznie źle.
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
 [quote ]
 PIS czepia się raczej tego jak PO zabezpieczyło polski interes w śledztwie i coraz bardziej okazuje się, że skandalicznie źle.
[/quote]

Pytanie tylko - co oznacza ten polski interes w śledztwie, bo sposób jego rozumienia przez wielu Polaków, którzy także chcą poznać prawdę - nie musi odpowiadać temu, jak chce to widzieć PIS. Tak naprawdę nie chodzi tu o żaden polski interes, tylko o PIS-owską koncepcję odpowiedzialności, która ma realizować określone cele polityczne.  
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Troll. Ja wiem co Ty piszesz, ale jestem uszczypliwy, bo patrzysz bardzo jednostronnie. Jak nazwiesz wypowiedzi v-cemarszałka sejmu z PO, który mówi, że "winni prawdopodobnie nie żyją", jak nazwiesz występy v-ce przewodniczącego klubu PO? To nie jest ferowanie wyroków? Natomiast podaj mi jakąś w tym tonie wypowiedź z PIS. PIS czepia się raczej tego jak PO zabezpieczyło polski interes w śledztwie i coraz bardziej okazuje się, że skandalicznie źle.

Ja patrze zadnostronnie, to ty patrzysz jednostronie czyt. pisowsko.

Jak nazwiesz wypowiedzi ze Lech zgina smiercia meczenska ? jak nazwiesz wypowiedzi ktore z gory forsowaly jedyna sluszna prawde ze to zbrodnia i spisek ?

Nie wiem albo jestes ignorantem albo gluchy jak nie slyszales jakie to rewelacjie glosil prezio pis z ekipa a pozniej maciarewicz ktory dzialnie swojego zespolu politycznego zaczal juz od zakonczenia sprawy ze to byla zbrodnia...

PiS zaczelo grac smolenskiem politycznie a nie PO.

Co do zmarlych, powinno sie o nich mowic albo dobrze albo wcale. Nie mniej nikt nie porusza faktu ze ta cala wycieczke zoorganizowal Prezydnet i Kancelaria Prezydneta, Tusk Kaczynskiemu 100 osob na poklad nie zaprosil. Tusk Kaczynskiemu nie kazal pchac sie nieproszonemu na obchody, Tusk mu nie zorganizowal wycieczki na pale na ostania chwile bez zadnego logistycznego przygotowania...

To tylko w naszym kraju zdarzaja sie takie rzeczy ze w krotkim odstepie czasu sa 2 katastrofy lotnicze w ktoych w jednej ginie cale dowodctwo sil powietrznych a w drugiej jeszcze lepsza ekipa.. Polski nie trzeba zdobywac u Nas sie wykanczaja sami...

Pytanie tylko - co oznacza ten polski interes w śledztwie, bo sposób jego rozumienia przez wielu Polaków, którzy także chcą poznać prawdę - nie musi odpowiadać temu, jak chce to widzieć PIS. Tak naprawdę nie chodzi tu o żaden polski interes, tylko o PIS-owską koncepcję odpowiedzialności, która ma realizować określone cele polityczne.

Dokladnie, PiS od poczatku juz znal prawde przeciez i ja wszystkim glosil. Jak mozna tego nie wiedzec to ja nie wiem.
 

Algernon

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
116
Punkty reakcji
10
Wiek
39
Miasto
Zawsze w sobie
Od samego początki POwcy baardzo dużo mówili o tym, ze PiS używa Katastrofie w celach politycznych, mimo, że PiS tak naprawdę milczał. POwcy i ich zwolennicy, w tym media, wmówili wam to, zaklęli rzeczywistość, a wielu Polaków dało się tak łatwo zmanipulować. Cóż, 80 % społeczeństwa jest bardzo podatne na manipulację. Teraz dopiero PiSowcy zaczęli domagać się - z resztą bardzo słusznie - by rozwiano atmosferę niedomówień, by zajęto się katastrofą profesjonalnie, bo wszystko wskazuje na to, że śledztwo było prowadzone co najmniej niedbale, jeżeli nie podejrzanie.

Tym samym to PO, od samego początku, wykorzystuje katastrofę politycznie przeciw PiS.

Czy tworzenie komisji ds śmierci B. Blidy nie jest polityczną nagonką? Czy to nie jest wykorzystywanie cudzej tragedii w celach politycznych? Hm.. Owszem, jest. Blida się załatwiła, bo najprawdopodobniej miała coś na sumieniu i od dawna przygotowywała się na taką ewentualność. Funkcjonariusze zachowywali się wobec niej bardzo grzecznie i kulturalnie, dlatego mogła skorzystać z łazienki, w której miała ukrytą broń. Jedyna "winą", niedopatrzeniem, była ich grzeczność wobec kobiety.

Anty-pisowscy politycy wykorzystują śmierć Blidy do trzepania kapitału politycznego.

Tymczasem politycy PiS mają w ogóle się nie odzywać w obliczu tak niewyobrażalnej tragedii, jak Smoleńsk? Bo tak sobie życzą POwcy i lewacy? Bądźmy poważni.
Śledztwo musi być prowadzone profesjonalnie, a przecież cały czas słyszy się o niedociągnięciach, zaniedbaniach, nieścisłościach, niejasnościach. niemal codziennie wychodzą na jaw niepokojące informacje o śledztwie.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Chyba żartujesz Trollu. PIS odczekało chociaż kampanie wyborczą. PO zaczęło atakować od razu.
Macierewicz atakuje Klicha, który zresztą do niczego się nie nadaje, i ma otwarty bunt w wojsku, na szczęście te wojsko po dwóch latach jego zarządzania nadaje się do przeprowadzania staruszek przez jezdnie. Wychodzą też jego zaniedbania w sprawie organizowania wizyty. Okazuje się, że jednak Klich miał sporo do powiedzenia w tej sprawie. Transport to sprawa pułku wojskowego w końcu. I to spotyka się z atakiem. Zaniedbania w sprawie organizowania śledztwa to druga sprawa. Krytyka jest więc usprawiedliwiona. Nie słyszałem, żadnej wypowiedzi, która znaczyła: "To był zamach", albo "to był prawdopodobnie zamach". Ze strony PO i Wałęsy słyszałem, już niemal pewne orzeczenie winy. No może jeszcze nie wiedzą do końca, czy to Lech czy Jarosław rozbił samolot.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Od samego początki POwcy baardzo dużo mówili o tym, ze PiS używa Katastrofie w celach politycznych, mimo, że PiS tak naprawdę milczał. POwcy i ich zwolennicy, w tym media, wmówili wam to, zaklęli rzeczywistość, a wielu Polaków dało się tak łatwo zmanipulować

Pewnie, kazdy kto ma inne zdanie niz twoje i nie chlonie propagnady PiS to daje sie zmanipulowac :eek:k:

Jak prezio i jego ekipa nic o smolensku nie wspominali to ja jestem zaba.

Cóż, 80 % społeczeństwa jest bardzo podatne na manipulację. Teraz dopiero PiSowcy zaczęli domagać się - z resztą bardzo słusznie - by rozwiano atmosferę niedomówień, by zajęto się katastrofą profesjonalnie, bo wszystko wskazuje na to, że śledztwo było prowadzone co najmniej niedbale, jeżeli nie podejrzanie.

Nie, PiS nie ma 80% poparcia.

To co glosisz ze rzekomo PiS glosi to tylko malutkie akcenty w przekazie bardziej demagogicznym. Pozatym TERAZ jest teraz a caly okres przed TERAZ to bylo forsowanie PiSowskiej teorii o zbrodni i spisku.

Tym samym to PO, od samego początku, wykorzystuje katastrofę politycznie przeciw PiS.

Tylko ze PO nie zaczelo wogole o tym gadac bo to nie bylo jej na reke.

Czy tworzenie komisji ds śmierci B. Blidy nie jest polityczną nagonką? Czy to nie jest wykorzystywanie cudzej tragedii w celach politycznych? Hm.. Owszem, jest. Blida się załatwiła, bo najprawdopodobniej miała coś na sumieniu i od dawna przygotowywała się na taką ewentualność. Funkcjonariusze zachowywali się wobec niej bardzo grzecznie i kulturalnie, dlatego mogła skorzystać z łazienki, w której miała ukrytą broń. Jedyna "winą", niedopatrzeniem, była ich grzeczność wobec kobiety.

Wszystkie komisje sledcze to igrzyska polityczne, tak samo jak konferencjie prasowe Kamisniego i Ziobro swego czasu.

Anty-pisowscy politycy wykorzystują śmierć Blidy do trzepania kapitału politycznego.

Pisowcy politycy wykorzystuja tragedie w smolensku, krzyz do trzepania kapitalu politycznego.

Tymczasem politycy PiS mają w ogóle się nie odzywać w obliczu tak niewyobrażalnej tragedii, jak Smoleńsk? Bo tak sobie życzą POwcy i lewacy? Bądźmy poważni.
Śledztwo musi być prowadzone profesjonalnie, a przecież cały czas słyszy się o niedociągnięciach, zaniedbaniach, nieścisłościach, niejasnościach. niemal codziennie wychodzą na jaw niepokojące informacje o śledztwie.

Jak maja oswiadczac calemu swiatu i przekonywac, jeszcze przed koncem sledctwa i bez posiadania zadnych dowodow, ze to zbrodnia, mord, spisek to lepiej jakby sie nie odzywali.

Chyba żartujesz Trollu. PIS odczekało chociaż kampanie wyborczą. PO zaczęło atakować od razu.

Jaaaaaaaaaaasne a dygresje prezia o chlopcach co sie bawia zapalkami co sie zle skonczylo, o chlopcach co maja krew na rekach, o meczenskiej smierci to nie raczyles zauwazyc ?

Czym PO zaatakowalo i jak ?

Macierewicz atakuje Klicha, który zresztą do niczego się nie nadaje, i ma otwarty bunt w wojsku, na szczęście te wojsko po dwóch latach jego zarządzania nadaje się do przeprowadzania staruszek przez jezdnie. Wychodzą też jego zaniedbania w sprawie organizowania wizyty. Okazuje się, że jednak Klich miał sporo do powiedzenia w tej sprawie. Transport to sprawa pułku wojskowego w końcu. I to spotyka się z atakiem. Zaniedbania w sprawie organizowania śledztwa to druga sprawa. Krytyka jest więc usprawiedliwiona. Nie słyszałem, żadnej wypowiedzi, która znaczyła: "To był zamach", albo "to był prawdopodobnie zamach". Ze strony PO i Wałęsy słyszałem, już niemal pewne orzeczenie winy. No może jeszcze nie wiedzą do końca, czy to Lech czy Jarosław rozbił samolot.

Nie mieszaj jednego watku z drugim. Dlaczego Maciarewicz sie nie przyjzy najpierw pracy Kancelari Prezydneta w tej sprawie ? to ona glownie organizowala ta wycieczke a nie Klich.

Maciarewicz w 1 konferncji prasowej uzyl slowa zbrodnia. Panowie, jak wy nie macie poszanowania dla elementarnych faktow to nie mamy co dyskuytowac.
Dywagacje o spiskach, sztucznych mglach to pisowski chleb powszedni.

Walesa to Walesa a nie PO. Ja natomiast nie slyszalem zadnej wypowiedzi PO, "to byla wina Kaczynskiego".. chyba ze Palikot.. ale on odpowiadal na teksty PiS o "zbrodniczej polityce rzadu"

Lobo Tobie sie naprawde dziwie brakiem poszanowania dla faktow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry