Kandydaci na Prezydenta

Status
Zamknięty.

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
on nie jest sądzony za Marsz Niepodległości tylko za to że jako ochroniarz pobił ludzi, to po pierwsze

po drugie nazywanie polskiej policji Gestapo ? wczoraj oglądałem krótką wypowiedz b. żołnierza Szarych Szeregów, który skomentował to nazewnictwo i stwierdził że są skutki nieuctwa osób posługujących się tymi określeniami, że nazywając tak polską policję daje się obraz kompletnego braku znajomości historii
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 447
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
on nie jest sądzony za Marsz Niepodległości tylko za to że jako ochroniarz pobił ludzi, to po pierwsze

po drugie nazywanie polskiej policji Gestapo ? wczoraj oglądałem krótką wypowiedz b. żołnierza Szarych Szeregów, który skomentował to nazewnictwo i stwierdził że są skutki nieuctwa osób posługujących się tymi określeniami, że nazywając tak polską policję daje się obraz kompletnego braku znajomości historii
Jak nazwać osobę która na polecenie rządu zajmuje się biciem protestujących i wtedy ją można nazwać gestapowcem . Bije ich nawet jeśli nic nie zrobi np 11.11.11 Pewna osoba Wraca z marszu i ma flagę własnego kraju . Nagle rzuca się na niego policjant i bije go. Pomaga mu w tym inny policjant.. Za to nie dostaje żadnej kary. 2014 roku marsz niepodległości skończył się i nagle zatrzymują autobusy . Wtedy wchodzą do niego Białe Kaski i każą tym osobą wyjść . Nie wiadomo po co . Kładą się na ziemi i oglądają sobie ich jak zwierzęta.Biją ich pałkami. Zablokowali też całą drogę i chodnik. Wybierali sobie autobusy do przeszukania. Do dzisiaj służby nie przeszły dekomunizacji a szczególnie Białe kaski. Dziwnym trafem nie interesują się symbolami komunistycznymi i marszami 1 maja a interesują się przeszukiwaniem i zabieraniem symboli Narodowych . Bo zawsze 11 listopada zabierają flagi które zawierają Szczerbiec a nigdy nie zabierają flag komunistycznych . Zawsze jeśli ktoś jedzie pociągiem a ma symbole Narodowe to zawsze jest przeszukiwany i na te osoby czeka pełny dworzec Białych Kasków . Ten sposób jest to typowe zachowanie gestapowskie bo poluje na osoby które mają symbole Narodowe i chcą świętować dzień niepodległości a nie interesują się propagowaniem komunizmu. Podczas marszu 2014 ludzie normalnie opuścili zamieszki i stali pod Stadionem Narodowym. Słuchali przemówień i koncertu. Wtedy też gazowano ludzi którzy nie robili żadnych zamieszek i chcieli się też na nich rzucić z pałkami.

Krystian Słabosz i Krzysztof Bosak o pobiciu przez Policję - ta osoba opowiada jak horda Białych kasków zatrzymała ich autobus. Nie podali po co zatrzymują. Opowiada jak była bita bez powodu bo żadnego prawa nie złamała. To przypomina Gestapo które na polecenie władza bije ludzi i ma za to specjalną ochronę prawną. Nie wie po to robi.
https://www.youtube.com/watch?v=hZgRUTOwCAo



Łapanka na Poniatowskim - na tym filmie od Gazety Polskiej widać jak po marszu Niepodległości 2014 bez powodu zatrzymują ludzi i nie podają przyczyny tego.
https://www.youtube.com/watch?v=cyPl854iWa8
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
kolego weź obejrzyj sobie np Kamienie na Szaniec i przestań bredzić o gestapo w polskich mundurach
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 447
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
on nie jest sądzony za Marsz Niepodległości tylko za to że jako ochroniarz pobił ludzi, to po pierwsze

po drugie nazywanie polskiej policji Gestapo ? wczoraj oglądałem krótką wypowiedz b. żołnierza Szarych Szeregów, który skomentował to nazewnictwo i stwierdził że są skutki nieuctwa osób posługujących się tymi określeniami, że nazywając tak polską policję daje się obraz kompletnego braku znajomości historii
Jest to proces polityczny który ma utrudnić mu prowadzenie kampanii a na pewno nie złamał żadnego prawa bo nie został by wystawiony przez Ruch Narodowy . Ludzie będą myśleli że złamał prawo. Media będą kreowały że to zrobił. Marian Kowalski jest bardzo inteligentnym człowiekiem i prowadził lub prowadził firmę. Dlatego wie jakie są trudności prowadzeniu firmy. Duda i Kowalski poruszają problem emigracji i bezrobocia które dotyka szczególnie młodych . Te tematy są głównych mediach zakazane. Czy odbędzie się debata ?. Komorowski wymyślił sobie że w pierwszej turze nie ma debat bo nie ma takiej tradycji. Jedynie może się odbyć debata wszystkich bez Komorowskiego. Tej debaty media nie pokarzą bo media głównego nurtu chronią Komorowskiego bo będą myśleć dlaczego nie bierze udziału debacie . Media głównego nurtu nagrywały przesłuchanie Komorowskiego sprawie afery Marszałkowskiej ale nie pokazały nagrania.Komorowski ma popularność tylko dzięki mediom. Jego marsz Prezydencki w święto Niepodległości ma marginalny charakter i więcej jest służb niż ludzi na jego marszu. Orzeł może jest bardziej marginalna impreza .


marek70 napisał:
Marek70, a jakie cechy, Twoim zdaniem powinien miec prezydent ? ( uwzględnij konstytucje i jego możliwości działania )
No jednak prezydent kilka asów w rękawie ma ,choćby prawo weta,a z tego co wiem na kilkaset {jak nie 1000} ustaw zawetował tylko kilka razy..
A przy postępującej grabieży państwa było wiele okazji do sprzeciwu .Niektóre ustawy wywołały moją szczególną wściekłość,jednak odmawiam odpowiedzi jakie.

Podstawową cechą powinna być bezstronność ,uczciwość,powiem,że nawet bezpartyjność
Nie powinien być bezwolnym kolesiem partii {sojuszu} wiodącej,zwykłą marionetką

Cechy wyłącznie reprezentacyjne wykształcenie ,uznaję za mniej istotne,choć miło byłoby,gdyby prezydent nie był menelem
Może też ułaskawiać. Ta możliwość ma charakter korupcyjny bo wolność jest bez cenna . Ten sposób może ratować kryminalistów. Ułaskawienia pokazują też czy jest skorumpowany. Sporo osób ułaskawionych to można zadać pytanie czy nie bierze łapówek. Sporo odmów kieruje się prawem. 1 Wałęsa ułaskawił 3454 osoby; odmówił ułaskawienia 384 osobom. 2 Kwaśniewski - ułaskawił 3295 osób; odmówił ułaskawienia 795 osobom (I kadencja) . 2 kadencja ułaskawił 993 osoby; odmówił ułaskawienia 1317 osobom
Lech Kaczyński ułaskawił 201 osób; odmówił ułaskawienia 913 osobom.Komorowski ułaskawił 219 osób (do kwietnia 2013); odmówił ułaskawienia 189 osobom (do marca 2011) . Ułaskawienie może pozwolić ratować kolegów. Prezydent powinien jak najmniej ułaskawić osób. Kto został ułaskawiony. Może ratować aferzystów że swojej partii. Komorowski raczej nie wygra 1 pierwszej turze. Odmówił spotkania żonami górników. Śląsk posiada jeszcze sporo ludności i po tym co zrobił nie zagłosują na niego.
 
M

MacaN

Guest
Na WP. pojawił się fragment wypowiedzi Pani Ogórek.


Zostanę prezydentem i ułatwię Wam znalezienie pracy, nie musimy z niego uciekać
Moje pytanie - jak ? Jak prezydent ma sie pozbyć bezrobocia ? To są slogany, puste słowa. Jako kandydatka na prezydenta ta Pani może obiecać nawet, że będzie występować jedynie nago, bo i tak nie bedzie miała okazji spełnić swoich obietnic wyborczych.

Zdecydowanie potępiając rosyjską agresję na Ukrainę chcę powiedzieć, że ja nie wahałabym się odpowiedzieć na depeszę Władimira Putina i podniosłabym słuchawkę, by do prezydenta Federacji Rosyjskiej zadzwonić
Super. Ciekawe tylko, co powiedziałaby Putinowi.

nie będzie lepiej dopóki prawo nie zostanie napisane od nowa, dopóki prawo nie będzie znaczyło prawo, będzie mniej skomplikowane i bardziej dostępne obywatelowi
Znów ma rację, ale ja znów pytam " jak ? "
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przyjacielu ta paprotka to kuriozum a nie poważna kandydatka, Miller na stare lata chce mieć blisko piękną i młodą kobietę
 

asada1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
46
Punkty reakcji
3
ja głosuje na Dude bo to moj prezydent. a ten kto glosuje na bula to ma cos z dynia. I taka osoba ktora odda glos na bula to ciemniak i złodziej

MacaN napisał:
Komor ? Dla Ciebie to Prezydent Bronisław Komorowski, najważniejsza osoba w RP.

Ja zagłosuję na obecnego prezydenta. Dlaczego ? Ponieważ spełnia swoją rolę jak należy.
w glowie Ci sie cos w glowie przestawilo

Ci dziwacy co na niego głosują
 

Attachments

  • 10431476_740998759329300_8151999453963935952_n.jpg
    10431476_740998759329300_8151999453963935952_n.jpg
    53,8 KB · Wyświetleń: 0

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale mnie tu niepokoi pewien poziom kultury, który ma więcej z kultury dzikich

asada1 - ja również nie popieram Komorowskiego, ale mogę powiedzieć że jest po prostu gorszym kandydatem niż inni, inni mogą mieć lepszy program, charyzmę itp

ale nie jakieś prostackie udowadnianie, że ten kto zamiast na Dudę głosuje na Komorowskiego to ma coś z głową ? że wybierający to ciemniak i złodziej ?
ludzie, wyjdźmy wreszcie z buszu i zachowujmy się jak cywilizowani ludzie
 

asada1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
46
Punkty reakcji
3
ok.No ale nie glosujmy na kogos kto niszczy Polski kraj. W wieku 17 lat chcialem byc policjantem albo byc pracownikiem BOR. Po zmienionej ustawie mundurowej nie opłaca sie wgl juz isc do Policji lub do innej sluzby mundurowej.Z tego co mi wiadomo ma dojsc do zmiany w ustawie mundurowej jesli wybory wygra Komorowski

a jeżeli ma do tego dojsc to i dojdzie do zmiany w wieku emerytalnym.. Wiec otworzmy oczy...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zobacz ale np zwolennik PO napisze czy powie że Kaczyński niszczy Polskę i Duda nie może być prezydentem, to jest symetryczne

15 letni okres pracy dla Policjantów to było kuriozum, na dłuższą metę nie do utrzymania, dlaczego inni ludzie mogą pracować nawet jak do tej pory do 65 roku życie i im się to opłaca a tobie praca ponad 15 lat już nie ?
 

asada1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
46
Punkty reakcji
3
Ok. zgodze sie. Niech wydluza wiek z 15 do 20-25 lat. Lecz po co bylo ruszane te z 75% na 60% i miec psia emeryture oraz, ze trza miec 55 lat ukończone. Dzis trza miec 25 lat sluzby i ukończone 55 lat. Jesli chodzi o braci Kaczynskich to fakt Jarek momentami przesadzal, ale Lech byl dobrym mezem stanu i nie podpisywal ustaw ktore niszczyly zycie Polakow. A ten ? Podpisuje co mu dadza na stole.. To ma byc prezydent?? ktory podpisuje ustawy przeciwko Narodowi oraz bojacy sie debat prezydenckich.

teraz jest do 67 roku życia :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wiek emerytalny to jest kwestia ekonomii, ilość wypłacanych świadczeń i ilość ilość wpłacanych składek

co do Lecha Kaczyńskiego to na pewno był to bardzo przyzwoity człowiek ale polityk marny i do tego pod wielkim wpływem brata
po pierwsze Traktat Lizboński, który Lech na bieżąco konsultował z bratem i pod jego wpływem podpisał, czy w takim razie to nie on oddał bardziej suwerenność Polski w ręce brukselskich biurokratów

po drugi czy pamiętasz te szopki prawne jak w lecie 2007r opozycja zaczynała odwoływać ministrów z PIS a ówczesny prezydent powtórnie ich powoływał, istna komedia wtedy się działa
 

asada1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
46
Punkty reakcji
3
Bedziesz mial no moze z 1200 zl emerytury. Jesli chodzi o patriotyzm to Kaczynski przynajmniej jeździł kibicowac naszym za granica. Przypomnij sb final ms 2007 w ręczna gdzie ta dyscyplina byla nikomu nie znana. Grywalo sie tylko na wfach. A Bronek tylko jezdzi po Polsce i pisze listy. Kaczynski mial wpadki słowne, ale czy Komorowski ich nie ma ??? Ma. I popełnił ich więcej niz sp Lech Kaczyński
 
K

konwalia78

Guest
asada1 napisał:
Ok. zgodze sie. Niech wydluza wiek z 15 do 20-25 lat. Lecz po co bylo ruszane te z 75% na 60% i miec psia emeryture oraz, ze trza miec 55 lat ukończone. Dzis trza miec 25 lat sluzby i ukończone 55 lat. Jesli chodzi o braci Kaczynskich to fakt Jarek momentami przesadzal, ale Lech byl dobrym mezem stanu i nie podpisywal ustaw ktore niszczyly zycie Polakow. A ten ? Podpisuje co mu dadza na stole.. To ma byc prezydent?? ktory podpisuje ustawy przeciwko Narodowi oraz bojacy sie debat prezydenckich.

teraz jest do 67 roku życia :)
A kto podpisał Traktat Lizboński? Myślę, że śp. Lech Kaczyński ( i każdy inny kto by akurat siedział na tronie) również podpisałby co mu dają. Każdy dużo krzyczy gdy jest w opozycji by zyskać na wizerunku. Ja w naszym kraju nie widzę mądrych mężów stanu. Nie jesteśmy samowystarczalni i różne powiązania powodują, że często podpisuje się i uchwala sprawy przymoszące szkody Polsce.
 

asada1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
46
Punkty reakcji
3
Dla mnie wybory moga i sie nie odbywac. Bo wiadomo, ze i tak wygra Obecny Prezydent w I turze z wynikiem 52 %
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale chyba rekomendacja dla kandydata że interesuje się sportem to trochę za mało, Tuska przecież za to krytykowano za to że tym się interesuje, a poza tym to już Kwaśniewski kibicował naszym w 2002r i to tak daleko w Korei
 

asada1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
46
Punkty reakcji
3
Jakie niby powiazania???? 10 maja 2015 zwycięzca Pierwszej Tury jest obecny prezydent z wynikiem 52 %. Juz czuje te usmieszki kazdej stacji TV.
 

asada1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
46
Punkty reakcji
3
Herbatniczek napisał:
ale chyba rekomendacja dla kandydata że interesuje się sportem to trochę za mało, Tuska przecież za to krytykowano za to że tym się interesuje, a poza tym to już Kwaśniewski kibicował naszym w 2002r i to tak daleko w Korei
Pojechal ? Pojechal. A obecny ? Pojechal Biernat i nawet osobiście nie pogratulował szczypiornistom

konwalia78 napisał:
Ok. zgodze sie. Niech wydluza wiek z 15 do 20-25 lat. Lecz po co bylo ruszane te z 75% na 60% i miec psia emeryture oraz, ze trza miec 55 lat ukończone. Dzis trza miec 25 lat sluzby i ukończone 55 lat. Jesli chodzi o braci Kaczynskich to fakt Jarek momentami przesadzal, ale Lech byl dobrym mezem stanu i nie podpisywal ustaw ktore niszczyly zycie Polakow. A ten ? Podpisuje co mu dadza na stole.. To ma byc prezydent?? ktory podpisuje ustawy przeciwko Narodowi oraz bojacy sie debat prezydenckich.

teraz jest do 67 roku życia :)
A kto podpisał Traktat Lizboński? Myślę, że śp. Lech Kaczyński ( i każdy inny kto by akurat siedział na tronie) również podpisałby co mu dają. Każdy dużo krzyczy gdy jest w opozycji by zyskać na wizerunku. Ja w naszym kraju nie widzę mądrych mężów stanu. Nie jesteśmy samowystarczalni i różne powiązania powodują, że często podpisuje się i uchwala sprawy przymoszące szkody Polsce.
Jakie powiązania ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry