Kandydaci na Prezydenta

Status
Zamknięty.

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Magdalena Ogórek?
Jakie ta kobieta ma doświadczenie w dyplomacji?
Kierowała jakimś resortem, żeby kierować teraz 40 milionowym krajem?
Do polityki weszła przez swojego męża, który był posłem SLD a potem stał się biznesmenem i wpływowym człowiekiem.
Nagle jego piękna żonka znajduje się też w SLD, przypadek?

To są jakieś żarty, żeby kobieta bez doświadczenia była prezydentem Polski.
Jeżeli chcemy za prezydenta Polski ładną dupkę to bierzmy Joannę Krupę.
Ta to chociaż znana jest na świecie.
 
S

serwor

Guest
Jeżeli chcemy za prezydenta Polski ładną dupkę to bierzmy Joannę Krupę.
A ja wolę Ogórek!
Prezydent ma ładnie wyglądać, i nic więcej.
Komorowski nie jest ani ładny ani mądry, sam przyznał że pracę magisterską pisał mu teść.


5






9.12.2010 00:23Kategoria: Polityka Odsłon: 1634 5 Komentuj

Praca magisterska Komorowskiego???


Pamiętamy, jak - wówczas - poprezydent pochwalił się studentom, że pracę magisterską w trymiga napisał i że to teśc tak mu skutecznie pomógł. W świetle informacji o rodzinie prezydenckiej małżonki interesujące staje się pytanie, jaką to pracę były, ofiarny i oddany towarzysz z MBP (choć wyrzucony w ramach czystek antysemickich) pisał z zięciem. Czyżby przydało się "wyrobienie polityczne" za które chwalili go przełożeni?
http://braciamokwe.salon24.pl/257723,praca-magisterska-komorowskiego
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 442
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Dlaczego nie warto głosować na Komorowskiego. Podpisał wszystko co chciał rząd a szczególnie gdy trzeba było zabrać pieniądze ludzi np zgodził się na zabranie pieniędzy z OFE do ZUS. Teoretycznie był wybór ale był fikcyjny. Wybierasz kto okradnie cie. Te pieniądze załatały dług ZUS a emeryci nie dostali niczego. Komorowski podpisał też ustawę pozwalającą by armia mogła tłumić protesty.
WOKÓŁ STANU WOJENNEGO

http://bezdekretu.blogspot.com/2013/10/woko-stanu-wojennego.html
Fragment tego artykułu .
Projekt ustawy o Żandarmerii Wojskowej oraz rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w sprawie użycia żołnierzy ŻW do udzielenia pomocy Policji, dotyczą właśnie sytuacji nadzwyczajnych i wyraźnie sugerują, że formacja ta ma stać się służbą wojskową o szerokich uprawnieniach policyjnych, wymierzonych wobec osób cywilnych.
Najnowszą propozycją w tym zakresie, jest projekt rozporządzenia RM w sprawie szczegółowych zasad użycia oddziałów i pododdziałów Sił Zbrojnych RP w czasie stanu wyjątkowego. Wbrew twierdzeniom zawartym w uzasadnieniu, jakoby dotyczył on tylko zmian wymuszonych wejściem w życie ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej i miał związek z reorganizacją systemu kierowania i dowodzenia armią, obecny projekt zasadniczo różni się od obowiązującego dotąd rozporządzenia z marca 2003 roku.
Przede wszystkim, podkreśla się w nim kompetencje prezydenta i stwierdza, iż użycie oddziałów wojska następuje w celu wykonania postanowienia prezydenta o wprowadzeniu stanu wyjątkowego. W odróżnieniu od poprzedniej regulacji, rozporządzenie nakłada na szefa MON obowiązek szczegółowego informowania prezydenta o użyciu oddziałów wojska, a w miejsce szefa służb wojskowych (w rozp. z 2003 był to szef WSI) wyznacza Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej, jako jednego z koordynatorów działań jednostek wojska. ŻW ma również zająć się dokumentowaniem działań podejmowanych w trakcie interwencji.
W obecnym projekcie zrezygnowano z przepisu nakładającego na dowódców oddziałów Sił Zbrojnych obowiązek udzielenia pomocy medycznej osobom rannym wskutek działania tych oddziałów. Nie przewiduje się również, by tak jak dotychczas, mieli oni nakaz zawiadamiania przełożonego i prokuratora o śmierci osób, uszkodzeniu ciała lub szkody w mieniu – wywołanych interwencją wojska. Nie muszą nawet zabezpieczać miejsca zdarzenia, dbać o ślady i dowody. Na mocy obecnego rozporządzenia, dowódcy oddziałów wojska stają się zatem panami życia i śmierci i otrzymują wręcz nieograniczone kompetencje i mogą strzelać bez ostrzeżenia , używać paralizatora a sądy zawsze ich obronią .Nie ważne dowody i świadkowie . 11.11.11 Marsz Niepodległości pewnie człowiek wraca z marszu i został napadnięty przez policjanta i żadnego prawa nie złamał . Potwierdzają to nagrania . Policjant nie dostał żadnej kary a sąd stwierdził ze była w stresie a osoba napadnięta została oskarżona o napaść na policjanta . To pokazuje ze sytuacja finansowa kraju jest zła i grozi nam Stan Wojenny .
Tym większy, jeśli w uzasadnieniu projektu innego rozporządzenia, dotyczącego użycia ŻW do pomocy policji, czytamy, iż będzie ono „testem dla służb odpowiedzialnych za stan bezpieczeństwa i porządku publicznego w zakresie właściwego zapobiegania i przeciwdziałania zidentyfikowanym ryzykom, a także likwidacji wszelkich źródeł napięć i niepokojów społecznych”.
Jeśli podobne „testy” mają dotyczyć użycia wojska i służą wzmacnianiu reżimu prezydenckiego, rekwizyt stanu wojennego staje się dziś realną bronią. Zgodnie z Polskim prawem sąd może aresztowaną osobę bez opinii lekarzy zamknąć szpitalu psychiatrycznym a leczenie jest brutalne i przypomina szykany Sowieckie . Bo według Sowietów tylko osoba chora psychicznie może kwestionować komunizm . Ta osoba była przywiązywana paszami do łózka .
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
Parsi napisał:
Komor, Korwin, Duda, Deska i Ogórek. Tej ostatniej, z dedykacją dla brzydkich bab i januszy: Ogórek na prezydenta

Na kogo głosujecie i czemu? Liczą się dla was wąsy, figura czy może wiek?
Z tej piątki na nikogo, niespecjalnie liczę na pojawienie się kogoś na kogo chciałbym zagłosować, nie mam złudzeń, że ktoś taki zostałby wybrany, bo i tak wygra bul.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 442
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
a Polacy i tak wybiorą Komorowskiego
Wyborach są debaty a Komorowski nie ma żadnych szans w debacie. One decydują o wygranej np Debata Wałęsa - Kwaśniewski. Wałęsa odmówi przywitania się z Kwaśniewskim i powiedział że może mu podać nogę i przegrał. Wszyscy kandydaci są wstanie pokonać go w debacie . Ciekawa będzie debata wszystkich kandydatów. Wtedy też pojawi się Marian Kowalski i nie spotka go cenzura jak w Lublinie. To powinno pozwolić zdobyć dobry wynik. Lublinie pomimo cenzury podczasz debaty zdobył aż 3 %.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Szczerze to jakoś żaden z tych kandydatów nie pasuje mi jako prezydent. Będzie zapewne tak jak napisał Herbatniczek
 
S

serwor

Guest
Gressil napisał:
Szczerze to jakoś żaden z tych kandydatów nie pasuje mi jako prezydent. Będzie zapewne tak jak napisał Herbatniczek
O, mi tez nie pasują kandydaci, ale przeciez mamy Ogórek, ona nie jest kandydatem.
A Duda kandydat PiS ostatnio stwierdził ze trzeba rozważyc wysłanie polskich wojsk do Donbasu aby pomogły ukraincom.
Geniusz, naprawdę geniusz,proponuje aby pan Duda i prezio Jarek kroczyli na czele, Jarek byłby dowodcą kawaleri..... na kotach.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
pan k napisał:
a Polacy i tak wybiorą Komorowskiego
Wyborach są debaty a Komorowski nie ma żadnych szans w debacie. One decydują o wygranej np Debata Wałęsa - Kwaśniewski. Wałęsa odmówi przywitania się z Kwaśniewskim i powiedział że może mu podać nogę i przegrał. Wszyscy kandydaci są wstanie pokonać go w debacie . Ciekawa będzie debata wszystkich kandydatów. Wtedy też pojawi się Marian Kowalski i nie spotka go cenzura jak w Lublinie. To powinno pozwolić zdobyć dobry wynik. Lublinie pomimo cenzury podczasz debaty zdobył aż 3 %.
Polacy już od dawna debat politycznych nie oglądają a Komorowski w ankietach ma ok 60% społecznego zaufania.
do tego dodajmy elektorat PO i mamy jasność kto zostanie prezydentem RP.
 
W

wiki9969

Guest
To co się teraz dzieje, to jeden wielki cyrk. Mam tylko nadzieję, że Polacy nie będą robili sobie żartów i oddadzą swój głos zgodnie z własnym sumieniem. Przynajmniej wiadomo, że Komorowski będzie miał kolejną kadencje.
 
M

MacaN

Guest
Ale cyrk w zwiazku z czym ? Zawsze każda partia wystawia swojego kandydata :)
 
W

wiki9969

Guest
Ależ oczywiście, że wystawia. :D Ale żaden z kandydatów nie nadaje się na Prezydenta RP.
 
M

MacaN

Guest
No nie, ale masz przecież obecnego prezydenta :) To zawsze jakis wybór.

Wiki, sęk w tym, że żaden kandydat nie ma szans na ten fotel. Ludzie mądrzy nie startują w wyborach na prezydenta, bo wiedzą, że nie maja najmniejszych szans.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
wiki9969 napisał:
To co się teraz dzieje, to jeden wielki cyrk. Mam tylko nadzieję, że Polacy nie będą robili sobie żartów i oddadzą swój głos zgodnie z własnym sumieniem. Przynajmniej wiadomo, że Komorowski będzie miał kolejną kadencje.
Mam nadzieję, że jednak tak się nie stanie i Komorowski przegra.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
prędzej polecimy wszyscy w kosmos, wynik wyborów jest już jasny
 
W

wiki9969

Guest
robson12 napisał:
To co się teraz dzieje, to jeden wielki cyrk. Mam tylko nadzieję, że Polacy nie będą robili sobie żartów i oddadzą swój głos zgodnie z własnym sumieniem. Przynajmniej wiadomo, że Komorowski będzie miał kolejną kadencje.
Mam nadzieję, że jednak tak się nie stanie i Komorowski przegra.
Rozumiem, że Grodzka, Palikot czy Kalisz (choć to nie jest jeszcze pewne) są bardziej odpowiednimi kandydatami na prezydenta?
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
wiki9969 napisał:
Ale żaden z kandydatów nie nadaje się na Prezydenta RP.
No ale niby skąd to wiadomo ,nikt nie dostał szansy ,przecież bywa często ,że ktoś na kogo nikt nie liczy po prostu "odpala"
wiki9969 napisał:
Przynajmniej wiadomo, że Komorowski będzie miał kolejną kadencje.
Herbatniczek napisał:
prędzej polecimy wszyscy w kosmos, wynik wyborów jest już jasny
A to wy już znacie wynik meczu przed meczem?
Coś jak Polska-Katar ostatnio?
Mam nadzieję,że jednak już żadnych wyborów nie sfałszują
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wystarczy trochę ruszyć głową

czy jak będzie mecz piłki nożnej Niemcy - Wyspy Owczy zakładasz że ten drugi ma szanse na wygraną ale sędzia wypaczy wynik meczu aby Niemcy wygrały
 
Status
Zamknięty.
Do góry