Jakie anime aktualnie oglądacie?

Krolik_1993

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nibylandia
Ja obecnie jade z Naruto(juz 3 raz ;] Mega mi sie podoba xd), Naruto Shippuden na bierzaco, Bleach, Busou Rangiku(czy jakos tak xd), nie dawno skonczylem Death Note ogladac i to anime naprawde polecam!! gatunek detektywistyczny, sensacyjny, fantasy naprawde dobry!!, a po za tym to jeszcze Dragon Ball all czesci co kilka odc zeby sobie co nie co pamiec o tym anime odswierzyc XD
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Midori No Hibi fajne było :p tylko trochę spaprali zakończenie ;P

Teraz oglądam Nyan Koi!
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Z tym spapraniem to chodzi mi o to, że on powinien obudzić ją jak śpiącą królewnę ;P zakończenie takie mało romantyczne jak dla mnie :)
 

kaster

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mrągowo / Bradford
Znasz Japońskie poczucie naturlności jeśli oglądasz anime :) japończycy zazwyczaj tworząc mangę, czy anime chcą by początki i ich zakończenie były ze sobą sprzeczne, a zdarza się jak tu, historia była po prostu nie do przewidzenia x3
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
wylewać łzy przy midori ? no cóż ,każdy ma inna wrażliwość , ale jeśli o to chodzi to mnie tak naprawdę poruszyć są w stanie jedynie tytuły pokroju 'Ef-tale of memories" czy 'Code Geass' ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Dragon Ball Kai
Naruto (jeszcze kilka odc. i Shippuuden)
Bleach
One Piece
Soul Hunter
Kimikiss Pure Rouge (trochę oklepane, chyba dam sobie spokój z typowymi romansami)
Ouran High School Host Club (zacząłem)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Kimikiss Pure Rouge
Zakończenie tak przewidywalne, że aż żal.Poza tym ten muzyk mnie strasznie odrzucił, jak go zobaczyłem to mi się odechciało oglądać.

Ja wczoraj skończyłem "Special A", teraz zacząłem "Kanona",ale chyba przedwcześnie skończę,ta "SwEeTaŚnA" atmosfera mnie przytłacza.
Czekam też na kolejny odcinek Aki-Sora, ecchi mocniejszego nawet od KissXSis.
 

Matiucha

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Kilka dni temu skończyłem School Days, które zostało mi polecone na tym forum jako ryjący banie romans. Muszę przyznać, że oglądało mi się przyjemnie. Zdziwiłem się po przeczytaniu komentarzy. Inni uważali je za bezsensowne, z naciąganą fabułą i w ogóle ze wszystkim co jest złe. Może to, że mi się podobało spowodowane było tym, że się nie znam, może tym, że nie jestem wybredny, albo tym, że za mało widziałem. Nie mniej jednak, pochłaniałem kolejne odcinki jak w jakimś transie. Pokręcona fabuła była dla mnie plusem. Co prawda nie potrzebnie wrzucono kilka wątków, muzyka jest z deczka do odbytu. Jednym słowem nie żałuję, że poświęciłem na ten tytuł kilka godzin.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
No dobra zacząłem dzisiaj Hanamaru Youchien(tak, wiem że jest o przedszkolu:p) i Omamori Himari.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Kilka dni temu skończyłem School Days, które zostało mi polecone na tym forum jako ryjący banie romans. Muszę przyznać, że oglądało mi się przyjemnie. Zdziwiłem się po przeczytaniu komentarzy. Inni uważali je za bezsensowne, z naciąganą fabułą i w ogóle ze wszystkim co jest złe. Może to, że mi się podobało spowodowane było tym, że się nie znam, może tym, że nie jestem wybredny, albo tym, że za mało widziałem. Nie mniej jednak, pochłaniałem kolejne odcinki jak w jakimś transie. Pokręcona fabuła była dla mnie plusem. Co prawda nie potrzebnie wrzucono kilka wątków, muzyka jest z deczka do odbytu. Jednym słowem nie żałuję, że poświęciłem na ten tytuł kilka godzin.
Mi owe anime nieźle zryło psychikę, a raczej końcówka ostatniego odcinka. :D

Ostatnio widziałem pierwszy odcinek Shangri-La i sam nie wiem, co o tym myśleć... Kurdę, a nuż się rozkręci?
 

magicwoman11

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
Miasto
Poznań
Midori no hibi po raz kolejny ;)
przypomnieliście mi o nim swoimi postami i znów po nocy nie śpię ;p
 

Kostuch666

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Ja tam ogladam
Dragon Ball Z
Dragon Ball GT
Dragon Ball
Green Green
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Mushishi - niby że nudne, ale ma w sobie coś fajnego. Ktoś widział?
Niedawno skończyłem Monster oglądać - :eek:k:
A w ramach odmóżdżania się chyba wrócę do przerwanego Naruto Shippuuden ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Dragon Ball Kai
Naruto Shippuuden
Bleach
One Piece
Ouran High School Host Club
Blue Dragon
Shangri-La
Durarara (zacząłem dzisiaj, nieprzeciętne anime z tego roku)
 

Troggar

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Tychy
Narazie oglądam anime Persona Trinity Soul. :sexy: Jest całkiem fajne więc polecam.
 
Do góry