Jakie anime aktualnie oglądacie?

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Wole dramaty romantyczne:p
Ale że ciężko mi się szuka bo dużo ich jest może obejrze "Ef a tale of melodies"
bo widziałem Ef of memories i należało by zakończyć ten tytuł:)

Tylko nie aż tak dramatyczne i porypane jak school Days^
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Dopiero wkraczam w świat anime. Obejrzałam ich garstkę: romans True tears [naprawdę piękny, delikatny, kobiecy i subtelny. Miło wspominam, ale zbyt spokojny zarazem...], ok. 35 odcinków "Naruto", 2 odcinki "Czarodziejki z księżyca" [totalnie nie dla mnie]. I to anime, o którym wspomniałam. Jak na moje oko- za dużo kontrowersji .

Co do pocałunków chłopców, wyjdzie ze mnie homofob, ale nie chciałabym oglądać takich scen na początku mojej przygody z anime.

Aktualnie chciałabym obejrzeć dramat "School days" za namową Kubusia.
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
szczerze polecam school days :D podczas gdy higurashi lekko ją poszturchało , to school days depcze psyche XD
trudno coś o tym powiedzieć , bez spojlerów , ale polecam :)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Mam również pytanie... Co to jest "kreska" w języku wielbicieli anime?

[edycja]. <- powód: wypowiedziałam się po jednym odcinku, heh żal.


Obejrzałam całość... Jestem zszokowana. Teraz wiem czemu 'siada na psychę'.

Potem obejrzę sobie "Love Hina".
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
Mam również pytanie... Co to jest "kreska" w języku wielbicieli anime?
jest to sposób , jakość rysowania postaci , tła i innych pierdół
pozwól , że podam przykład
ładna kreska:
http://farm4.static.flickr.com/3199/2492276572_cd4eeae738.jpg

chu*owa kreska:
http://hastur.tanuki.pl/anime/screens/2529.jpeg




a co do love hiny , to są lesze komedie tego typu np. 'Toradora' czy 'Asu no Yoichi'

poza tym jeśli nie oglądałaś to weź się za 'vampire knight' i 'Code Geass; ;)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Dzięki. Ja tamtą wypowiedź edytowałam, bo była z d**y wzięta. Wyraziłam opinię, choć nie obejrzałam do końca. Teraz jednak wiem o co w tym biega. Też uważam, że mocne jest to anime.
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
chu*owa kreska:
http://hastur.tanuki.pl/anime/screens/2529.jpeg
:lol:
poza tym jeśli nie oglądałaś to weź się za 'vampire knight' i 'Code Geass; ;)
Code Geass,moja perełka w świecie anime, jednak o ile sama fabułą chęci zmiany świata przez z początku zwykłego chłopaka(chodź bardzo inteligentnego) który na końcu się nie jako poświęcił,by jej się pewnie spodobała o tyle walka mechów (robotów)chyba nie dla niej:)Dziewczyny przeważnie lubią komedie,dramaty, itp:)
Aczkolwiek są wyjątki.
@Do Beatki: Chociaż jeśli by Cie zainteresowało to mogę Ci pokrótce streścić je:) Bo głównym wątkiem nie są walki tylko zmiana świata, i jest w nim trochę fantasy, bochater ma geass(moc w oku która pozwala na kontrolowanie,wydanie rozkazu osobie na którek go użył,przy czym działa tylko 1 raz na osobie więc trza używać z rozwagą:p )
Chodź i tak myślę że raczej Cie nie zainteresuje xD
Vampire Knight- momentami śmieszne, kilka kobiet na 1 chłopaka, potwory, taka mieszanka wszystkiego,wczoraj skończyłem oglądać-nawet niezłe ale bez szału:) Moka była za silna względem innych.Dla mnie Shirayuki była najfajniejsza:p
Dzięki. Ja tamtą wypowiedź edytowałam, bo była z d**y wzięta. Wyraziłam opinię, choć nie obejrzałam do końca. Teraz jednak wiem o co w tym biega. Też uważam, że mocne jest to anime.
Przy tym anime to normalne:) Każdy na poczatku myślał że znowu zwykłe anime ale szybko zmieniali zdanie.
Mocne i popaprane, zbyt młodym nie polecam bo się w głowie może poprzestawiać xD
A ja polceam Canvasa 2 i Akane-iro ni Somaru Saka
 
N

Nieprzenikniona

Guest
No bo Kubusiu, na początku zdawać by się mogło, że jest to zwykłe romansidło o trójce nastolatków, byłam nawet przygotowana na to, że główny bohater będzie skakał z kwiatka na kwiatek, gdyż byłam po Twoim streszczeniu. Ale to co się stało na końcu, przerosło moje oczekiwania. Te postaci nie mają w sobie wyższych uczuć, to świat, gdzie zdrada jest na porządku dziennym. Ale pomimo tego, podobało mi się to anime, wciągnęło mnie i nie mogłam się od niego oderwać.

"Love Hina" mi się nie spodobała już po pierwszym odcinku, ale zabiorę się za "Canvas 2" za Twoją namową, Ah My Goddess.

Słyszałam, że "Myself; yourself" jest świetne, też to pooglądam. Kurczę, tyle tego, że najchętniej bym wszystko obejrzała :).
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
od czego są nocki i weekendy (tym bardziej święta ^^)
Jeżeli animce są wciągające to 4 serie spokojnie można w tydzień (taki normalny, nie świąteczny) "połknąć".
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Zależy kto ile ma czasu:p Nie każdy jest maniakiem:)
Ale jak nocami coś się włącza to nim zauważysz a już będzie ranek:p

Żeby nie robić oftopu. Aktualnie oglądam: Schuffle!. Po 2 odcinkach narazie bardzo mi się podoba:)Chodź ten ziom czasem zachowuje się jakby nie doceniał szczęścia które ma,niby martwi się o koleżankę z która mieszka ale czasem mógłby jej pomóc.
Nie był zainteresowany nowymi dziewczynami w klasie ale los ich połączył...coś jak "Ci co nie chcą-dostaną" xD
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Za to ja obecnie jestem przy ecchi "Akikan". Fajna komedia, choć niezbyt mądra. Ale mi się nawet spodobała.
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Naruto & Bleach <3
Poza tym obejrzałam też parę odcinków Chobits (zdecydowanie za słodkie), wszystkie serie Dragon Balla oraz Death Note.
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Skończyłam oglądać ''Air'' (bardzo wzruszający jak dla mnie i piękny soundtrack) teraz zabieram się za ''Midori No Chibi'' :)
 

Montaggamer

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
293
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Ja lubię klimaty trochę mroczne, dziwaczne.
Hellsing- to jest dobre anime.Łączy w sobie poczucie humoru, elegancko wykończoną fabułę, dopracowane do perfekcji efekty, sceny walk i postacie <szczególnie w OAV>
Elfen Lied- podpadnie do gustu i fanom siekanki i maskry na ekranie oraz ludziom, którzy lubią dramaty.Trochę pojechane, ale dlatego takie ciekawe.Ostrzegam, że wykorzystuje bodźce lękowe, które posiadają niektóre osoby, więc nie wszystkim się spodoba.
Ergo Proxy- całkiem ciekawa wizja przyszłości.Niezły klimat.
Naruto- fajne, ale do końca nie oglądałem.Bardzo złożona fabuła i do tego ciekawie przedstawiona polityka i układy między wszystkimi wioskami.
Full Metal Alchemist- klimacik :] i oryginalna fabuła.Trochę magii, ale nie z tej kiczowatej.

To w zasadzie tyle lubię.Oglądałem więcej, ale te są najlepsze <jak dla mnie>
 

zyxel22

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
:) Obecnie oglądam Naruto shupiden z nieoczekiwaniem czekam na kolejne odcinki :) Dragon ball klasyka :)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Sayonara Zetsobou Sensei. Właśnie skończyłem oglądać piąty odcinek. Serię oceniam bardzo pozytywnie podoba mi się zawarty w niej humor.
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
Ah My Goddess - co do shuffle to poczatek może i jest niezly , ale im dalej tym gorzej , ogólnie to chyba najgorsze anime jakie oglądałem , jedynie kreska była dobra , a końcówka jest tak głupia i absurdalna , że aż trudno ubrać mi to w słowa.

Chrupka- midori to średniak , nie jest zły , ale dobrze , że kończy się na 13 odcinkach.

Aktualnie jestem po "ef tale of memories" i jestem zachwycony , świetna kreska , tła , ciekawe rozwiązania graficzne , wciągająca fabuła no i genialna oprawa dźwiękowa.
A w tym momencie jestem na 11 ep Monstera i już wiem , że szykuje się ciekawa nocka ^^ bardzo polecam
 

Kaora

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Niedawno skończyłam Nanę
aktualnie:
Lovely Complex - zaczęłam to oglądać w wakacje, i nie wiem czemu, jakoś nie mogę dokończyć
K-ON! - też oglądam już kilka miesięcy xD Na szczęście zostało mi tylko kilka odcinków. Strasznie to nudne.
 

kaster

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mrągowo / Bradford
szczerze polecam school days podczas gdy higurashi lekko ją poszturchało , to school days depcze psyche XD
trudno coś o tym powiedzieć , bez spojlerów , ale polecam
Oglądałem jakiś rok temu, krótkie, ale potrafi przybić do ziemni... :/

Aktualnie monituruje Shippuuden, i teraz jestem w trakcie oglądania nowego anime w polskim subie Kampfer :3
Clannad, Kanon - jeżeli lubicie poważne dramaty, anime jest dla was, anime zawierają takie mieszane wątki romantyczne związane z komedią, także można w płacz się nie źle uśmiać :)!
 
Do góry