Jakie anime aktualnie oglądacie?

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Naruto, DB Kai, Ai Yori Aoshi, ostatnio zacząłem zachwalanego Bleacha, ale fabuła mi się za bardzo nie widzi, jednak będę kontynuował oglądanie ze względu na to, że na nowy odcinek Kaia trza czekać tydzień, więc w tym czasie będzie kolejne anime do oglądania. :D
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
W Bleachu ciągle ktoś kogoś porywa,stanąłem na 70 odc. i mi się nie chce już oglądać.Uważaj na Ai Yori Aoshi bo możesz zasnąć przed komputerem(strasznie monotonne anime,ale idealne na uspokojenie się)

Teraz oglądam Naruto Shippuuden'a(poprzednio byłem wrogiem wszystkiego co związane z Naruto przez Jetix'a i dzieci neostrady,ale kolega uświadomił mnie że 2 sezon nie jest aż taki zły).Poza tym FullMetal Panic!,Princess Lover i Zero na Tsukaima.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
W Bleachu ciągle ktoś kogoś porywa,stanąłem na 70 odc. i mi się nie chce już oglądać.
Obawiam się, że zaczynam odczuwać podobne znużenie, a jestem dopiero na 9 odcinku. Ale cóż, na razie jeszcze wytrzymuję.
Uważaj na Ai Yori Aoshi bo możesz zasnąć przed komputerem(strasznie monotonne anime,ale idealne na uspokojenie się)
Oglądałem kiedyś trochę to anime, niedawno wznowiłem, więc wiem, czego się spodziewać. Oglądam je właśnie by się zrelaksować.
Teraz oglądam Naruto Shippuuden'a(poprzednio byłem wrogiem wszystkiego co związane z Naruto przez Jetix'a i dzieci neostrady,ale kolega uświadomił mnie że 2 sezon nie jest aż taki zły).
Ja do Shippuudena mam jeszcze 'kawałek', ale również przemogłem się do Naruto, nie jest złe, jednak wiele odcinków to zapychacze i czasem tracę chęć na oglądanie. Nie ma syndromu 'jeszcze jednego odcinka'.

Co do tematu, to coś tknęło mnie na One Piece, pierwszy odcinek bardzo obiecujący... ;)
 

Paski

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
zakopane
ja aktualnie oglądam dbkai,naruto,bleach

bardock początkowe odcinki bleacha sa nudne ale potem się rozkręca wiec warto oglądać, co do tych porwań w bleachu to nie wiem o czym artemis mowi, fak było ich parę ale nie przeginajmy, oprócz tych porwań jest też świetna walka z kapitanami itd. :p
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
He is my master
Dziecinne głupie i nudne(gagi z pokemonów :( ).Z podobnych lepiej obejrzyj They are my noble masters,dużo poważniejsze i normalniejsze.
Obecnie skończyłem Zero no Tsukaima 1 serię i będę oglądał FMP:Fumoffu.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Dziecinne głupie i nudne(gagi z pokemonów :( ).Z podobnych lepiej obejrzyj They are my noble masters,dużo poważniejsze i normalniejsze.
Obecnie skończyłem Zero no Tsukaima 1 serię i będę oglądał FMP:Fumoffu.
Zero no Tsukaima da się oglądać, czy lepiej sobie to odpuścić jeżeli nie przepadam za romansami?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
@Gurtos91, moja siostra oglądnęła całe to Zero no Tsukaima i mówi, że tam więcej scen śmiesznych, niż romantycznych.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Może więc wrzucę na DS'a parę odcinków, a jeżeli okaże się fajne to i na kompie obejrzę. Dzięki za odpowiedź.
 

kakasia

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
99
Ja oglądałam Naruto. Byłam już prawie na końcu 1-szej serii, ale roiło się od filerów i zniechęciło mnie do dalszego oglądania. Aktualnie żadnych nie oglądam, a koleżanki nakłaniają mnie żebym oglądneła drugi odcinek Vampire Knight, chociaż pierwszy oglądnęłam jakieś dwa miechy temu. Chyba zaczne oglądać Death Note'a.
 

kaikae

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
185
Punkty reakcji
21
Miasto
Słupsk
Witam serdecznie. Przebywam często w Japonii i mam dostęp do oryginalnych mang. Zbieram zamówienia na komiksy znanych anime np. Naruto, Dragoon ball i wielu innych. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem mangi lub innej rzeczy z Japonii napisz do mnie :) PW
 

Mistic...

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2009
Posty
130
Punkty reakcji
28
Wiek
31
Miasto
Mazury ;)
Kakasia - też tak miałem z fillerami :p. Jeśli nie chcesz ich oglądać to je pomiń. Nic tam ciekawego się nie dzieje. A Death Note polecam ^^. Bardzo fajne anime :).

Aktualnie oglądam Naruto, DB Kai, Death Note, Bleach i kilka odcinków FMA.

Czytam Mangę Naruto i Bleach ^^.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Witam Was.
Oglądam 12-odcinkowe anime "Kodome no Jikan". Mam do Was pytanie, co uważacie o tym anime? Oczywiście, pytanie skierowane do tych, którzy je oglądali. Ja uważam, że prezentuje niemoralność, jest to najbardziej kontrowersyjne anime, jakie widziałam. Cóż, nie oglądałam ich wiele, ale przyznać trzeba, że jest szokujące. Jestem w stanie zrozumieć, iż uczennica zakochuje się w swoim nauczycielu, ale żeby uważała go za swojego chłopaka? To już przesada. Sama fabuła mi się podoba, ale uważam, że mogli zrobić starsze te bohaterki, bo wyglądają jak siusiumajki.
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
obecnie jestem tak gdzieś w połowie Toradory i jak tylko skończę to biorę się za Monstera ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
@Nieprzenikniona:
lolicon.jpg
animcy jest na prawdę mnóstwo więc nic dziwnego że i takie się znajdą :]
Co do tematu: OP, naruto S, bleach, fairy tail, chrome shelled regios, genshiken2.
W tym tygodniu skończyłem lucky star, genshiken (1), paranoia agent i paprika
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Co tydzień bleach i naruto.
A poza tym Rosario Vampire(nie jest złe) ale już szukam jakiegoś szkolnego z ładną kreską:)

@Nieprzenikniona
W Angel feather chłopacy się całują, nie pamietam już ale chyba nawet śpią ze sobą xD
Niektóre anime prawie że niszczą psyche:p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
LUCKY STAR! Świetna komedia, a kreska naprawdę ładna (choć może niektórym wydawać się zbyt przesłodzona)
 
Do góry