Jakie anime aktualnie oglądacie?

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Ichigo jest lepsza manga, anime jest dość słabe jak na ecchi.
A, proszę o przestrzeganie podstawowych zasad ortografii i interpunkcji, bo piszesz jak pokemon.
 

Miyazaki

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Naruto S i Death Note - po raz, a już nawet nie wiem który. xD
Zaraz się też zabiorę za Fate/Stay Night, też po raz nie wiem który. xD
 

Berith

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Hez-Hezron
Ja próbowałem przebrnąć przez Claymore, ale nie dałem rady. Ostatnim anime, które mi się podobało był Hellsing.
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Ja próbowałem przebrnąć przez Claymore, ale nie dałem rady. Ostatnim anime, które mi się podobało był Hellsing.
Jak dla mnie Claymore jest ok, ale faktycznie dość późno zaczyna się takie robić.

Dzisiaj wieczorem zaczynam się brać za Baccano. A jak mi się nie spodoba to chyba odświeżę Sayonara Zetsuobu Sensei :D
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Ja obecnei kończe Ichigo 100% i School Days (to drugie to chyba najlepszy anime jaki widziałem)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
"Kuroshitsuji II" - jednak pierwsza część jak na razie bardziej mi się podobała.
Ta seria jest beznadziejna. Mało oryginalny pomysł z amnezją, zrobienie z Sebastiana dupka już na samym początku. Wg 1 serii wydawać się mogło, że lokaj pokochał w pewien sposób Ciela, a tu traktuje go jak zwierze, które trzeba utuczyć.
 

Ghaz

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zawiercie/Kraków
Jak na razie jestem w połowie serii. Z odcinka na odcinek coraz przyjemniej się ogląda, aczkolwiek nie zaliczyłbym tego anime do jakichś super produkcji.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ostatnio najczęściej Shiki i Kuroshitsuji. Pierwsze anime polecam wszystkim fanom mrocznych i zagadkowych serii. Drugiego chyba nie trzeba przedstawiać. :p
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
One Piece - zdecydowanie lepsze od innych "napieprzanek"
Exel Saga - Zwariowane ale lubię tego typu humor
Cowboy Bebop - bardzo fajna rzecz
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Na razie jestem w trakcie oglądania "Desert Punk", a chyba od wtorku zacznę oglądać "The Melancholy of Haruhi Suzumiya". Gdy skończę "Desert Punk" zabiorę się za "X 1999 (TV)".
 
Do góry