Jaki Perfum Najlepszy Na Uwodzenie ,ladny Oraz Trwaly Efekt?

marcinek_89

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
a ja chciałbym zapytać gdzie mozna dostac próbki takich firm jak Calvin Klein , Armani , Christian Dior , hugo boss , joop,kenzo,mexx,lacoste. moze byc jakas stronka z płatnymi probkami przeciez te kilka ml nie bedzie drogie. a tak chyba najlepiej wybrać odpowiedni perfum dla siebie.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
marcinek_89 no przecież możesz sobie iść do perfumerii i popróbować :)
 

marcinek_89

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
z tego co przejazalem firmy to chcialbym sprobowac 9 perfumów , wiec troche głupio tyle próbowac w perfumeri :)
 

MANAK

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
a ja chciałbym zapytać gdzie mozna dostac próbki takich firm jak Calvin Klein , Armani , Christian Dior , hugo boss , joop,kenzo,mexx,lacoste. moze byc jakas stronka z płatnymi probkami przeciez te kilka ml nie bedzie drogie. a tak chyba najlepiej wybrać odpowiedni perfum dla siebie.

Ja kupowałem na allegro próbka kosztuje jakieś 4 zl plus przesyłka u tego allegrowicz gdzie ja kupowałem od 10 próbek przesyłka gratis a próbki maja pojemność od 1,2 ml do 2 ml
 

MANAK

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie z marcinek_89 Jak byłem w w perfumerii i próbowałem 3 perfumy to ochroniarz się na mnie z byka patrzył a co dopiero 9 a jeżeli jeszcze było by za szkłem i bym musiał prosić żeby mi podali to masakra.Chyba że na raty to na pewno ci sie któryś z tych pierwszych spodoba to nie będziesz musiał reszty wąchać
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Zgadzam sie z marcinek_89 Jak byłem w w perfumerii i próbowałem 3 perfumy to ochroniarz się na mnie z byka patrzył a co dopiero 9 a jeżeli jeszcze było by za szkłem i bym musiał prosić żeby mi podali to masakra.Chyba że na raty to na pewno ci sie któryś z tych pierwszych spodoba to nie będziesz musiał reszty wąchać
Też nie lubię ochroniarzy w perfumeriach, cały czas się dziwnie patrzą. No, ale przecież po to są testery, żeby z nich korzystać, już nie przesadzajcie ;)
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
ULTRAVIOLET Paco Rabanne jest ladny... sam go uzywam i praktycznie wszystkin dziewczynom sie podoba... ale to zalezy od gustu:]:] tylko wada jest to ze drogi;/;/ a z tanszych to polecam Bruno Bannani pk 70zl, uzywalem i tez sie podobal:]
 

LeLuS

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja mam bruno banani i tez laski mowia ze ladnie pachne :D
polecam
koszt 60 zl :D
 

takezzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
puma jamaica mi osobicie bardoz sie podoba- spryskasz sie rano i pachniesz do poznego popołudnia, mozna też zastąpić to atomizerem (ok 26zł) ale to juz nie to samo ;b
 

kszaku1983

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
CK Eternity, Lacoste Red, Caroline Herrera 212 (albo On Ice). No i akurat w perfumach różnica między tymi za kilkadziesiąt zł a kilkadziesiąt $/E jest kolosalna. I w jakości i w trwałości.
 
Do góry