Jaki Perfum Najlepszy Na Uwodzenie ,ladny Oraz Trwaly Efekt?

kolorowomi

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jeżeli znalazłeś do w perfumerii Missala, to może nie być bardzo popularny jednak z pewnością jest najwyższej jakości.
 

lightlife04

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Polecam Malibu Playboy są cztery rożne zapachy Vegas Playboy,Miami Playboy i Hollywood Playboy ale jednak polecam te niebieskie Malibu Playboy :sexy: mnie się bardzo podobają <_<
Długo trwały i pociągający zapach który sam wącham niekiedy swojej bluzy bo tak mi się podoba :] :lol:

http://www.burak.pl/img/8/a/9/8/woda-toaletowa-playboy-malibu-50-ml.jpg

Kup i zostań playboyem :sexy:
 

Kajko

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja używałem Kenzo Power, obecnie Hugo Boss Motion, D. Beckham i oneMillion - wszystkie super, na różne okazje :)
 

zakochanyy

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ja kupilem perfumki za 350 zl ale bylo warto... laski leca na ten zapach... ( BLEU DE CHANEL) POLECAM!!!!!!
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Moim zdaniem to wszystko zależy od osoby, które perfumy będą w połączeniu z danym ciałem reagowały. Bo wiadomo, że często nuta zapachowa tych samych perfum znacznie się różni na różnych ludziach. Ja wiem że do mnie pasują z serii moschino, jednak zupełnie inaczej je odbieram gdy moja znajoma sobie ode mnie je pożyczy. To wszystko to rzecz względna.
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Nie ma czegoś takiego jak najlepszy zapach na podryw. Tak jak jeden lubi kaczki, inny śliwki czy jazdę tramwajem, tak na rożnie zapachy różnie reagujemy niezależnie od płci. Jedna osoba będzie zachwycona zapachem zwykłego mydła, inna woli nie czuć żadnych zapachów, a jeszcze inna zapieje z zachwytu nad silnym zapachem męskiego potu. Myślę, że nie w zapachu jest rzecz, ale wielu innych sprawach. Ostatnio dużo mówi się o feromonach. Też się skusiłem i na próbę i na badanie tematu. Chyba coś w tym jest, ale nie chodzi tu o tanie zapachy ... niby... feromowane, bo to jest zwykła lipa. Nie publikuję tu linków bo nie o reklamę chodzi, ale polecam odnalezienie informacji w indeksie strony, która jest aktualnie w mojej stopce. Są i za, są i sceptyczne. Wiedzy nigdy zbyt wiele.
 
B

bajderman

Guest
Herbal Garden HB - mói ulubiony, bardzo trwały, a przede wszystkim naturalny. I właśnie za takimi klimatami przepadam.
Fajnie orzeźwia, utrzymuje się przez cały dzień - takie oczekiwania tego typu produkty powinny spełniać.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Świetny efekt macie dzięki Hildegard Braukmann, ich wodzie toaletowej. Śmieszne jest to, że przy tym zapachu nic złego się nie dzieje, tzn. trwałość jest mega. Ja strasznie lubię takie klimaty - najlepszy jest Herbal Garden. Ale to też zależy od tego, jaki typ zapachów wam najbardziej po prostu odpowiada. Tyle.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Różne od Lempickiej działają dobrze, bo sa mocne i dość słodkie. Wiele osób komplementowało mi je.
 
Do góry