Jaki Perfum Najlepszy Na Uwodzenie ,ladny Oraz Trwaly Efekt?

Korba0811

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
Ja natomiast uwielbiam zapach -
Diesel - Fuel For Life
Jak dla mnie jest po prostu boski :sexy: :zakochany:
A co problemu wyboru Bossa, czy Davidoffa, to ja jestem jak najbardziej za Bossem ;)
Chociaż i tak najlepszy jest Diesel :D
 

NPoT

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Z nieba
Giorgio Armani Aqua Di Gio
Dolce & Gabbana Pour Homme
Channel Allure Homme Sport
Christian Dior Homme Sport
A z tańszych polecam
Puma Free Flowing
Mexx Pure Life
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja używam Bossa (srebrnego) i długo trzyma oraz świetny zapach.
A czy ktoś z was może używał Armani Code? Jeśli tak to może opisać czy warto kupić bo jakoś ostatnio nie miałem czasu się wybrac do perfumerii. :)
 

LaTReC

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Rzeszow/Usa
Spróbuj cos od Giorgio Armani chyba sa testery :) ale najlepszy jest Abercrombie & Fitch :sexy:
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Zdecydowanie Dolce&Gabbana! Najpiękniejszy na świecie :)
Polecam również odpowiednik tego zapachu FM68 :) również baaaardzo trwały :)
 

An eM.

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nienacka.
z mojej strony mogę polecić Puma Jamaica 2 - jest tani i świetnie pachnie (podoba się dziewczynom), z droższych nr. 1 dla mnie to Hugo Boss XY oraz Giorgio Armani - Armani Mania są to bardzo przyjemne i męskie zapachy.
 

Lord Kris Crusader

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa/Węgrów
Hejka!

Nie mam doświadczenia w doborze perfum, a jak już ktoś wspominał wąchanie wszystkiego po kolei w perfumerii nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy.
Prosze wiec abyscie zaproponowali mi cos nie za mocnego, nie za slodkiego i nieco oficjalnego/biznesowego. Może pomoże Wam nieco informacja, że na codzież używam dezodorantu STR8 Raceing lub Marine... ogólnie niebieskiego ;p
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
po pierwsze: mydło i higiena. Po drugie zapach.
mój mezczyzna uzywa Hugo Bossa, dla mnie na 2. miejscu jest Dolce&Gabbana. uwielbiam zapachy meskich perfum :zakochany:
 

Kresek

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jaką znacie dobrą perfumerię w Warszawie? Taką, w której potrafią doradzić, powiedzmy... niezdecydowanemu?
 

kolorowomi

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Polecam Ci Missala Perfumeria Quality w Warszawie, w Mariocie. Często tam zaglądam. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie ktoś Ci życzliwie doradzi, to polecam właśnie tam się udać.
 

Lucard

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja moją pannę wyrwałem właśnie na zapach, a poleciała LACOSTE - STYLE IN PLAY - RED. Zauważyłem, że ogólnie podoba się ten zapach kobietom. Jeśli chodzi o trwałość to najlepiej tester, popsikasz się rano, a jeśli nie pójdziesz pod prysznic to będzie Cię czuć jeszcze następnego dnia (perfumem ofc) :). Cena, hmmm testery na allegro są po 150zł za 125 ml. tylko uważać na podróbki
 

Kresek

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dzięki Kolorowom, bardzo dobra perfumeria, chociaż ceny z wyższej półki. Dużo lepszy klimat do robienia zakupów niż w innych sklepach. Co myślicie o zapachu BROSSEAU Fruit de Bois, zna go ktoś z Was?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Kupiłem niedawno zapach Burberry, 30ml, pudełko w odcieniach brązu. Wyraźny, taki może trochę korzenny zapach.
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
@Sunray - London for men? Jeśli tak to bardzo fajny zapach... w sam raz na zimę;)
 
Do góry