Jaki Perfum Najlepszy Na Uwodzenie ,ladny Oraz Trwaly Efekt?

w00jas

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Hmmm... ja używam Davidoff.... A jak nie mam kasy to kupuję na rynku Aluminium za 25 złotych. Efekt jest powalający. Moja kumpela myślała, że to jakieś pefrumy za 120 zł.... Możliwe, że się nie zna, ale na ogół ten zapach się podoba... Od dawna poluję na Calvin Clein ale stosunek objętości do ceny jest żałosny...
 

m4Rc

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Bruno Banani, Puma White albo Carlo Colucci.

Te pierwsze podobno najładniejsze;) kiedyś sąsiadka pytała co to za cudowny zapach;]
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi się podoba puma jamaica oraz czarny i pomarańczowy adidas
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Sexy Men 212
albo
Giorgio Armani

Z tych dwóch wybieram, jeśli idę na jakieś spotkanie w towarzystwie.
 
P

PTS

Guest
Dla mnie najlepszy jest Christian Dior - Fahrenheit.


BTW co moglibyście powiedzieć o perfumach z Allegro? Jest tam niby sporo "testerów" i "wód zza granicy" w przystępnych cenach w stosunku do naszych drogerii. Czy to jest jakiś pic na wodę, czy na prawdę takie same kosmetyki? Próbował ktoś, bo wody, które w sklepie kosztują 300-400 zł na Allegro jako "testery" są za trochę ponad 100zł?
 

ewela1488

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
33
lacosta czerwona ahhhhhhhhhhhhhhhhhh szok;o i calvin eternity summer xDD jak je wacham to ... aj nie wazne;p
 

Blaise9

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Polecam wszystkim apteko/perfumerie Super Pharm, mają tam dużo markowych perfum w dużo niższej cenie niż np.w Sephorze czy Douglasie
Ja tam sie ostatnio zaopatrzyłem w Dunhilla Desire Blue 100 ml za 95,99 zł - bardzo ładny, świeży zapach cytrusowo/morski.
Kupilem tam jeszcze Givenchy Pi 30 ml za 74,99 zł, rowniez ladny zapach, bardzo trwały zapach, słodki, intensywny, czuc w nim wanilie (nie wszystkim sie to podoba) - typowy na zime.

Widzialem tam jeszcze Hugo Bossa szarego 50ml za 120 zł,Lacoste Red 50 ml za 99 zł i wiele, wiele innych. ;)
 

kamilo0oo

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Lacoste Red albo Homme - Polecam!

Ładne, mocen zapachy, długo trzymające :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Hugo Bossa sam używam ale szarego i jest rewelacyjny ;) Pasuje chyba do każdego mężczyzny a przynajmniej mi się podoba.
 
Do góry