Jaki Krem Do Twarzy?

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
candice90 napisał:
a co dziewczyny poradzicie na cerę tlusta? juz nie wiem czego uzywac :( zawsze sie swiece i milion zaskórników.
Może spróbuj Effaclar?? Ja sama używam żelu do mycia twarzy i on już po umyciu twarzy ładnie ją oczyści i zmatowi, a jak będziesz smarować effaclarem duo to powoli pozbędziesz się i zaskórników, wągrów i innych niedoskonałości.
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
a co dziewczyny poradzicie na cerę tlusta? juz nie wiem czego uzywac :( zawsze sie swiece i milion zaskórników.

Może spróbuj olejku arganowego do twarzy? Są takie specjalne, przeznaczone tylko do twarzy, a świetnie nawilżają i nie zatykają porów przez co nie robią się żadne syfy...
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
a co dziewczyny poradzicie na cerę tlusta? juz nie wiem czego uzywac :( zawsze sie swiece i milion zaskórników.

Może spróbuj olejku arganowego do twarzy? Są takie specjalne, przeznaczone tylko do twarzy, a świetnie nawilżają i nie zatykają porów przez co nie robią się żadne syfy...
to jest to samo co te olejki 3w1?
 
J

jessi_ca

Guest
candice90 napisał:
a co dziewczyny poradzicie na cerę tlusta? juz nie wiem czego uzywac :( zawsze sie swiece i milion zaskórników.

Może spróbuj olejku arganowego do twarzy? Są takie specjalne, przeznaczone tylko do twarzy, a świetnie nawilżają i nie zatykają porów przez co nie robią się żadne syfy...
to jest to samo co te olejki 3w1?



Mysle ze chodzi o nowosc bielendy Argan Face Oil :) np. jest z kwasem hialuronowym. fajnie nawilza :)
 
J

Jula92

Guest
jessi_ca napisał:
Mysle ze chodzi o nowosc bielendy Argan Face Oil :) np. jest z kwasem hialuronowym. fajnie nawilza :)
Tak tak, właśnie o ten olejek Argan face oil mi chodziło. Ja mam taki sam, właśnie z kwasem hialuronowym, ale był tez taki przeznaczony typowo do cery mieszanej i skłonnej do wyprysków. Ja kupiłam go na promocji, żeby przetestować, i naprawde jestem zadowolona z zakupu...
 
J

jessi_ca

Guest
Jula92 napisał:
Mysle ze chodzi o nowosc bielendy Argan Face Oil :) np. jest z kwasem hialuronowym. fajnie nawilza :)
Tak tak, właśnie o ten olejek Argan face oil mi chodziło. Ja mam taki sam, właśnie z kwasem hialuronowym, ale był tez taki przeznaczony typowo do cery mieszanej i skłonnej do wyprysków. Ja kupiłam go na promocji, żeby przetestować, i naprawde jestem zadowolona z zakupu...
ja mam teraz z bielendy krem Mlodzienczy blask :) chcialam cos na dzien co nawilzy a jednoczesnie zmatowi i bede mogla uzywac go pod makijaz, sprawdza sie swietnie
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jessi_ca napisał:
ja mam teraz z bielendy krem Mlodzienczy blask chcialam cos na dzien co nawilzy a jednoczesnie zmatowi i bede mogla uzywac go pod makijaz, sprawdza sie swietnie
ja mam ten mlodzienczy blask tez i jest genialny. swietnie nawilza to prawda
 
J

Jula92

Guest
Z kremów nawilżających to ja mam teraz taki nawilżający z serii Skin Clinic Professional i dobrze radzi sobie z moją suchą skórą. Do tego szybko się wchłania, więc idealnie rano mogę go szybko wklepać pod makijaż :D
 
B

bajderman

Guest
Nie krem, jeśli to do cery trądzikowej to iqface - mnie się w krótkim czasie udało diametralnie odmienić cerę. To było kilka tygodni, przy czym wcześniej walczyłam z tym prawie rok - różnymi środkami. Było wstyd pokazać się na ulicy, pryszcze świecące się z daleka, znajomi się śmiali, ale to mam już za sobą, szkoda tylko że tak długo szukałam odpowiedniego rozwiązania.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
A dziewczyny wracając do Vichy Idealia to teraz można zgarnąć na stronie vichy pod zakładką moje idealia, całe zestawy kosmetyków z tej serii. Ja mam już właśnie krem na wykończeniu, więc mam nadzieję, że uda mi się wygrać taki zestaw. Jest ponad 1000 nagród do zgarnięcia, a jak patrze to nie ma zbyt wielu zgłoszeń, wieć szanse są duże.
 
D

Dorka123

Guest
Ja sobie właśnie kupiłam vichy liftactive supreme i jestem baaardzoo zadowolona, wreszcie na mojej twarzy nie widać nieprzespanych nocy i męczących dni. A poza tym jeszcze ten kremik świetnie nawilża i ładnie napina skórę, przez co i zmarszczki są mniej widoczne :) Lifting w pudełeczku :)
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Dorotka123, szukam właśnie czegoś w tym stylu. Po jakim czasie zauważyłaś różnicę?
 
J

Jula92

Guest
Do twarzy jeszcze dobry jest krem Bandi z algami morksimi, jest dość drogi ale dobrze nawilża
 
N

nianiaSweet

Guest
nie dla każdego dobry krem będzie miał taki sam skład, każda cera jest inna i dlatego każdy z Nas potrzebuje innego kremu, wybór kremu należy zacząć od określenia swoich potrzeb skóry, dopiero wtedy możemy szukać takiego który spełni te oczekiwania.
 
D

Dorka123

Guest
tutti frutti napisał:
Dorotka123, szukam właśnie czegoś w tym stylu. Po jakim czasie zauważyłaś różnicę?
Jakoś przeoczyłam wcześniej to pytanie. Pierwsze efekty były widoczne już od razu, bo ten krem likwiduje oznaki tzw. dziennego starzenia się skóry, więc skóra wyglądała tak samo świeżo wieczorem, jak rano. Po kilku miesiącach zauważyłam, że skóra jest bardziej jędrna i napięta, a zmarszczki wygładzone.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dla babeczek po 35. naprawdę super. Sama używam od jakiegoś czasu i bardzo lubię ten efekt delikatnego liftingu. :)
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Dorka123 napisał:
Ja sobie właśnie kupiłam vichy liftactive supreme i jestem baaardzoo zadowolona, wreszcie na mojej twarzy nie widać nieprzespanych nocy i męczących dni. A poza tym jeszcze ten kremik świetnie nawilża i ładnie napina skórę, przez co i zmarszczki są mniej widoczne :) Lifting w pudełeczku :)
też mam go w planach kupić, właśnie kończę Idealię i teraz chcę coś przeciwzmarszczkowego. Też tak macie, że kupujecie różne kremy, czy jesteście wierne jednemu ulubionemu? Mi dermatolog powiedziała, że warto, a nawet trzeba zmieniać kremy, bo skóra szybko się przyzwyczaja i krem przestaje działać.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Dorka123 napisał:
Dorotka123, szukam właśnie czegoś w tym stylu. Po jakim czasie zauważyłaś różnicę?
Jakoś przeoczyłam wcześniej to pytanie. Pierwsze efekty były widoczne już od razu, bo ten krem likwiduje oznaki tzw. dziennego starzenia się skóry, więc skóra wyglądała tak samo świeżo wieczorem, jak rano. Po kilku miesiącach zauważyłam, że skóra jest bardziej jędrna i napięta, a zmarszczki wygładzone.
Dorka123 napisał:
Dorotka123, szukam właśnie czegoś w tym stylu. Po jakim czasie zauważyłaś różnicę?
Jakoś przeoczyłam wcześniej to pytanie. Pierwsze efekty były widoczne już od razu, bo ten krem likwiduje oznaki tzw. dziennego starzenia się skóry, więc skóra wyglądała tak samo świeżo wieczorem, jak rano. Po kilku miesiącach zauważyłam, że skóra jest bardziej jędrna i napięta, a zmarszczki wygładzone.
a dla mamy, która jest grubo po 50 myślisz, że będzie ok? Czy jakiś inny z linii Vichy? Ona bardzo lubi tą firmę.
 
J

Jula92

Guest
Moja mama używała kosmetyków przeciwzmarszczkowych Olay albo później Bielendy Nano cell xtreme, z tego co wiem to dobrze wygładzał i napinał twarz tak że zmarszczek nie było widać... Mi ostatnio zaczęły się pojawiać pierwsze zmarszczki, więc muszę poszukać czegoś dla siebie
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
A w jakim jesteś wieku? Bo to trzeba brać pod uwagę i wiek i rodzaj skóry. Jaką masz?
 
Do góry