Jaki Krem Do Twarzy?

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
a co dziewczyny poradzicie na cerę tlusta? juz nie wiem czego uzywac :( zawsze sie swiece i milion zaskórników.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
samba_mamba napisał:
Szczerze mówiąc nie znam tej serii. Do jakiej to skóry?
Oj też polecam ta seria jest super. Zalecana szczególnie do skóry zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku, na której widać działanie czynników zewnętrznych.
Ja jako matka polka dzięki kremowi rozświetlającemu z tej serii, na pewno nie wyglądam na zmęczoną, lecz szczęśliwą życiem. Wiele osób powiedziało mi, że promienieję, że macierzyństwo mi służy..służy, służy, ale dzięki małej pomocy kremu :p
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Można jeszcze dodać, że Idealia kierowany jest do osób z pierwszymi oznakami starzenia.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
tutti frutti napisał:
Można jeszcze dodać, że Idealia kierowany jest do osób z pierwszymi oznakami starzenia.
Dokładnie :) no i jeszcze mogą go stosować osoby ze skórą wrażliwą, bo jest hipoalergiczny.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
samba_mamba napisał:
Można jeszcze dodać, że Idealia kierowany jest do osób z pierwszymi oznakami starzenia.
Po 30 jak znalazł! :) Ciekawe po jakim czasie odczuwa się efekty.
Ja już po kilku dniach widziałam poprawę w wyglądzie skóry. Stała się dobrze nawilżona, jędrna, promienista.
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Na początku warto stosować kremu z Nivea. Potem można przerzucić się na bardziej specjalistyczne. Widziałam ostatnio krem 25+ ;)
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ja zastanawiam się na zakupieniem jeszcze serum idealizującego. Mam nadzieję, że dodatkowo wzmocni to moją skórę. A może już ktoś używał i może coś powiedzieć na jego temat?
 
J

Jula92

Guest
Ja ostatnio kupiłam krem L'oreal triple active do twarzy, dopiero zaczęłam go używać ale dam znać jak efekty:) Używała go któraś z Was? Podobno skóra ma być po nim nawilżona i miękka, zobaczymy.
 
J

jessi_ca

Guest
ja uzywalam loreala ale niestety efekty słabe... wiec dalam sobie spokoj. moja mama ( no co prawda ona jest starsza) uzywa od jakiegos czasu serii nano cell xtreme z bielendy- zaczela od plynu do demakijazu, tez miala sceptyczne nastawienie do kosmetykow tego typu, ale z czasem dolozyla jeszcze krem i jest zachwycona efektami. myslicie ze dla mlodej skory taki kosmetyk moze byc dobry?
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
jessi_ca napisał:
ja uzywalam loreala ale niestety efekty słabe... wiec dalam sobie spokoj. moja mama ( no co prawda ona jest starsza) uzywa od jakiegos czasu serii nano cell xtreme z bielendy- zaczela od plynu do demakijazu, tez miala sceptyczne nastawienie do kosmetykow tego typu, ale z czasem dolozyla jeszcze krem i jest zachwycona efektami. myslicie ze dla mlodej skory taki kosmetyk moze byc dobry?
A oprócz tego, że Twoja skóra jest młoda to jakieś jeszcze info..normalna, sucha, wrażliwa, pozbawiona blasku? Nie wiem czego poszukujesz w kremie by Ci doradzić..

tutti frutti napisał:
Ja zastanawiam się na zakupieniem jeszcze serum idealizującego. Mam nadzieję, że dodatkowo wzmocni to moją skórę. A może już ktoś używał i może coś powiedzieć na jego temat?
Ja mam krem rozświetlająco wygładzający i jestem bardzo zadowolona, podejrzewam, że na serum też nie powinnaś się zawieść. Vichy robi dobre kosmetyki, od lat mam zaufanie do tej marki. Wiesz jak ja chcę coś przetestować to pytam w aptece, czy mają bezpłatne próbki lub takie miniaturki do kupienia i zawsze dostaję jeszcze jakąś inną próbkę ekstra :)
 
J

jessi_ca

Guest
mam tyle lat co Ty i na dzien uzywam kremu cc bielendy- krem nawilzajacy i lekki podklad w jednym, mi on odpowiada :)
 
J

Jula92

Guest
jessi_ca napisał:
moja mama ( no co prawda ona jest starsza) uzywa od jakiegos czasu serii nano cell xtreme z bielendy- zaczela od plynu do demakijazu, tez miala sceptyczne nastawienie do kosmetykow tego typu, ale z czasem dolozyla jeszcze krem i jest zachwycona efektami. myslicie ze dla mlodej skory taki kosmetyk moze byc dobry?
Wydaje mi się, że kremy przeciwzmarszkowe nastawione są typowo do cery dojrzałej i używając go gdy jesteś jeszcze młoda i masz cerę pozbawiona zmarszczek, możesz sama przyspieszyć proces ich powstawania... A dodatkowo ten krem Nano cell xtreme ma silne działanie napinające i wygładzające zmarszczki, więc lepiej znajdź coś dla siebie, idealnie dopasowane do Twojego rodzaju cery :)
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiecie, że Vichy Idealia świetnie sprawdza się także u mężczyzn :) mój chłopak zaczął mi podbierać, bo skończył mu się jego krem (a leniem jest i nie chce mu się iść do sklepu). Jak zawsze miał taką lekko poszarzałą skórę, tak teraz tryska zdrowiem i witalnością :) Jestem na prawdę zaskoczona :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Myślę, że to z powodu tak optymalnego składu. :) Swoją drogą, ciekawe jak by podziałał na mojego. ;)
 
D

Dobrawa

Guest
Widzę, że dużo osób używa Vichy. ja mam z tej nowej serii Aqualia serum i krem do skóry suchej i bardzo suchej. Świetnie się to sprawdza. Odbudowuje, nawilża i genialnie uelastycznia. A też zbliżam się do magicznej 30 ;) więc najwyższy czas dbać o siebie odpowiednio.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
A kojarzycie tę serię Thermal SPA z Aqualia? Serio jest taka dobra jak piszą na forach? Chciałabym poznać opinie z pierwszej ręki. :)
 
J

Jula92

Guest
Dobrawa napisał:
Widzę, że dużo osób używa Vichy. ja mam z tej nowej serii Aqualia serum i krem do skóry suchej i bardzo suchej. Świetnie się to sprawdza. Odbudowuje, nawilża i genialnie uelastycznia. A też zbliżam się do magicznej 30 ;) więc najwyższy czas dbać o siebie odpowiednio.
A jaka jest mniej więcej cena tego kremu Vichy do twarzy? Też mam cerę bardzo suchą, do tego naczynkową i szukam czegoś odpowiedniego dla siebie. Pojawiają mi się juz pierwsze zmarszczki, wiec powinnam zacząć odpowiednio dbać o skórę.
Ostatnio w Rossmanie widziałam promocję na wszytskie kosmetyki bielendy z serii Nano Cell Xtreme, zasatanawiam się czy ich nie wypróbować. Macie jakieś opinie o tych kremach?
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Jula92 napisał:
Widzę, że dużo osób używa Vichy. ja mam z tej nowej serii Aqualia serum i krem do skóry suchej i bardzo suchej. Świetnie się to sprawdza. Odbudowuje, nawilża i genialnie uelastycznia. A też zbliżam się do magicznej 30 ;) więc najwyższy czas dbać o siebie odpowiednio.
A jaka jest mniej więcej cena tego kremu Vichy do twarzy? Też mam cerę bardzo suchą, do tego naczynkową i szukam czegoś odpowiedniego dla siebie. Pojawiają mi się juz pierwsze zmarszczki, wiec powinnam zacząć odpowiednio dbać o skórę.
Ostatnio w Rossmanie widziałam promocję na wszytskie kosmetyki bielendy z serii Nano Cell Xtreme, zasatanawiam się czy ich nie wypróbować. Macie jakieś opinie o tych kremach?
W granicach 70zł, więc to nie jest tak dużo na tak sprawdzoną markę. Seria idealia jest raczej do skóry zmęczonej, pozbawionej blaski, wrażliwej. Na naczynka i zmarszczki musisz poszukać czegoś innego. Do twarzy nie używałam nigdy Bielendy. W ciąży zaczeły mi pękać naczynka i super sprawdził się krem Ivostin.
 
Do góry