Jaki Krem Do Twarzy?

N

nianiaSweet

Guest
pod uwagę trzeba wziąć przede wszystkim to jaką ma się skórę i jakie są jej potrzeby, jak już to określimy to wiemy jakiego kremu szukać.
 
D

Dorka123

Guest
tutti frutti napisał:
a dla mamy, która jest grubo po 50 myślisz, że będzie ok? Czy jakiś inny z linii Vichy? Ona bardzo lubi tą firmę.
Być może tak, ale popatrz też na Neovadiol Magistrale, do dojrzałej cery moim zdaniem będzie idealny.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Obecnie uzywam kremu liftingujaco-nawilzajacego z serii LIFT bielendy i bardzo jestem z niego zadowolona, bo rewelacyjnie w kilka chwil wygladza cere i ladnie napina skore dzieki czemu wszelkie bruzdy i zmarszczki staja sie mniej widoczne. Krem jest bardzo lekki i ma fajna konsystencje.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja sobie ponad tydzień temu kupiłam Garnier żel krem na dzień ten nowy... tyle sebum na twarzy jeszcze nigdy nie miałam.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
MalwaPiasek napisał:
Obecnie uzywam kremu liftingujaco-nawilzajacego z serii LIFT bielendy i bardzo jestem z niego zadowolona, bo rewelacyjnie w kilka chwil wygladza cere i ladnie napina skore dzieki czemu wszelkie bruzdy i zmarszczki staja sie mniej widoczne. Krem jest bardzo lekki i ma fajna konsystencje.
miałam z tej serii maske w płacie :) bardzo fajnie ściaga cere w sam raz przed jakimś wyjściem
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
U mnie dobrze sprawdza się krem-maska z Eveline, to jest seria Rose revita ;) bardzo intensywnie regeneruje i nawilża. Wbrew pozorom konsystencja nie jest ciężka, u mnie szybko się wchłania i skóra pozostaje delikatnie napięta bez efektu tłustości. Kupiłam go ze względu na wartościowy skład i fakt, że dodaje mojej poszarzałej jesienią/zimą cerze blasku, wyglądam promienniej, zdrowiej ;) no i chyba mam jakąś słabość do marki Eveline, bo to kolejny kosmetyk jaki kupiłam od tego producenta.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja od dłuższego czasu stosuję tylko naturalne kosmetyki, mam dość wszechobecnej chemii, niezdrowych dodatków jak silikony, pegi, oleje mineralne, formaldehyd czy parabeny. To wszystko nam szkodzi, nie ma co się oszukiwać. Dlatego stosuję ekologiczne kosmetyki oparte o dobre oleje i wyciągi roślinne. Co do kremów służy mi ostatnio Make Me Bio Beautiful Face na dzień a na noc Bema - Liftingujący krem z szafranem. Najczęściej kupuję w sklepie internetowym Piekno Natury bo są bardzo dobrze zaopatrzeni i mają moje ulubione marki.
 

anniekowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja polecam wizytę u tak zwanego skin eksperta. Ja dzięki temu w końcu mam dobrze dobrane kosmetyki.
 

Akiko

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2018
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja używam jedynie Nivea niebieski, ten natłuszczający. I moim zdaniem jest on najlepszy do mojej cery, ale dużo mi też pomogła zmiana podkładu matującego na naturalny, prosty w swej prostocie Annabelle Minerals, który odżywił moją skórę i doprowadził ją do stanu wyjściowego :]
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Ja staram się nawilżać swoją twarz przez różne peelingi, ale również smaruje kremem remescar na cienie i worki pod oczami, ponieważ używałam wcześniej troche kosmetyków i nic nie pomagało, a ten krem póki co się sprawdza, widzę różnicę więc jestem zadowolona.
 

Lagrusy

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Spróbuj kremy z Avon, nie są drogie a skuteczne :) Możesz kupić go u konsultantki AVON, lub po rejestracji możesz zamwić sobie sama i to ze zniżka
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Dużo zależy od typu cery - u mnie sprawdza się mixa lub eveline :)
 

kasina_333

Zbanowany
Dołączył
4 Lipiec 2019
Posty
43
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio używam tylko Enilome E Pro, jest dostępny na doz.pl. Mam wrażliwą cerę i ten krem sprawuje się u mnie świetnie, bo nie podrażnia, a wręcz ma działanie kojące, nawilża i odżywia. Do tego jest bardzo wydajny, bo opakowanie 50 ml starcza naprawdę na bardzo długo.
 
Do góry