Jaki Krem Do Twarzy?

karolina_kot

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Fajne kremy ma też AA, używałam takiego niebieskiego, nawilżającego, i z tej samej serii płynu micelarnego do demakijażu. polecam
 

Aliba

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja kupuję sobie serii AA, są to dość małe pojemniczki, 50 ml, ale starczają naprawdę na bardzo długo. W sumie to sama jestem tym zdziwiona. Ze względu na to że się sprawdza, póki co nie planuję żadnych zmian. Mam dość wrażliwą cerę, także wszelkie eksperymenty mnie nie interesują.
 

olka0

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
Ja używa Dynamiczny Nawilżający Krem Dr Nona i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go na allegro. Poleciła mi go przyjaciółka która też go używa. Jest na bazie naturalnych składników. Używam go miesiąc a już widzę efekty, skóra stała gładka, delikatna i jędrniejsza. Używam go prawie miesiąc i już widzę efekty. Opłacało się zaryzykować. Gorąco polecam.
pozdrawiam
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Słyszałyście o takim kremie marki Skincode ?
Własnie byłam w aptece i widziałam na półce, podobno jakaś nowość.
Używałyście moze, albo słyszałyście coś o tym kremie ?
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
W konkursie nivea właśnie rusza druga tura. Jest nawet nowa nagroda: 5 dni w spa w hotelu Bryza dla dwóch osób :) Tutaj szczegóły: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/mezczyzna_marzen
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ja tam uzywam zwyklego kremu z kiosku, nie mam problemow z cera, ale moja siostra juz nie moze uzywac byle czego i uzywa bardzo delikatnego aqua rhythm kremu na dzien. Czesto sluzy jej nawet jako baza pod podklad. Na taka pogode jest w sam raz, bo ladnie nawilza buzie.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja używam maści nie dawno ją kupiłam i widze postępy na swojej skórze a mam straszne problemy ze skórą maść nazywa się termentiol polecam.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
od dosyc niedawna pozostawilam zwykly krem dla intensywnie nawilzajacego kremu aqua rhythm z oriflame. Jak narazie nie mam z nim zadnych problemow, skora jest bardzo ladnie nawilzona.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Oni mają fajne kremy do rąk na zimę, na mrozy są świetne, fajnie nawilżają :)
 

Klaudia Zajac

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja polecam krem Neutrogena Norweska, jest trochę drogi,ale naprawdę świetnie nawilża,jest lekki i nie tłusty,szybko sie wchłania
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Ostatnio zakupiłam sobie nawilżający z Dermiki. Oczywiście dobrany do mojej cery i wieku. Poprosiłam o pomoc kosmetyczkę. Jak ma się problemy z cerą to można też udać się do dermatologa czy zrobić testy na rodzaj skóry. Nigdy nie kupuję kremów z polecenia - koleżanka czy sąsiadka. Każdy z nas ma inne potrzeby.
 

polqa

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
dla młodszych kobietek - na pewno collagen hial od AA - ich kosmetyki nie uczulają, a ta seria z tego co wiem jest naprawdę skuteczna - zapobiega zmarszczkom i warto go stosować już od 25 roku życia... :) moja młodsza siostra stosuje i naprawdę sobie chwali, i dlatego też mi kupiła w prezencie inną serię tego AA - powoli się przekonuję do nich :)
 
J

Jula92

Guest
Ja mam bardzo wrażliwa cerę, naczynkową i sporo kremów nie nadaje sie do mojej skóry... Z tych łagodniejszych moge polecić krem Bielendy pharm naczynka, albo Bandi krem z algami morskimi. Oba dobrze nawilżają, ale ten pierwszy jest o tyle fajnieszy, że jest dodatkowo hipoalergiczny i pomaga zredukować zaczerwienienia:)
 
D

Dobrawa

Guest
Niedawno jak moja skóra zaczęła się robić problematycznie wrażliwa i mega sucha magisterka mi poleciła Cetaphil. Kupiłam taki i sprawdza się świetnie. Więc jako krem do twarzy polecam

10157112_814341618593372_8505534967271878704_n.jpg
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ja przez lata borykałam się z mieszaną cerą trądzikową (pomimo tego, że skóra była miejscami tłusta nie miałam poczucia właściwego jej nawilżenia). Na dzień dzisiejszy z trądzikiem mam nadziję uporałam się, ale moja skóra potrzebuje specjalnej troski. Długo szukałam kremów które wygładzą i rozświetlą skórę. Niedawno zaczęłam stosować Vichy Idealia i przyzam, że jestem zaskoczona wyglądem mojej buzi. Nareszcie mam równomierny koloryt :) :) Nawet koleżanki wspominały ostatnio, że zauważają pozytywną zmianę :)
 
Do góry