Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wideodrom - 5/10
Body/Ciało - 6/10
Spectre - 6/10
Gra wstępna - 6/10
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 - 7/10
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Widziałam ostatnio inspirowany faktami film Elita zabójców, ze Stathamem. Dziś leci o 20.00 na Pulsie, więc polecam uwadze, bo fajny.

killer_elite_01.jpg
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Kurde, oglądałam ten film z dobrych kilka lat temu :D Dzięki za info. Na pewno dzisiaj obejrzę. Fajna rola De Niro.
 

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
Cukierniczka napisał:
pan k - Ciekawe spostrzeżenia, nie wiem tylko czy sama postać Kapitana Ameryki nie jest taką reklamową zabawą Amerykanów. :) Bohater jest przecież groteskowo amerykański z nazwy, wyglądu- stroju. Już Iron Man ma przynajmniej jakieś własne motywy, swoje państwo w państwie, bo przecież jest właścicielem wielkiego korpo.
Ja tam Kapitana nigdy nie lubiłem, do czasów nowych filmów.

Byłem w weekend na Listach do M2. Coś polskiego i fajnego, bo można było się wzruszyć i pośmiać. Trochę upiękniony film, albo taki z przepychem, ale wciąż familijny i dobry - jak "To właśnie miłość", tylko polskie i w drugiej części chyba nawet ambitniejsze niż "Love actualy". :)
Gdyby tak przyjrzeć się dokładnie postaci Kapitana Ameryki, to można nawet powiedzieć, że jest on nawet trochę bardziej europejski niż większości ludzi się zdaje :p
A tak swoją drogą, to nick mrówa85 przypomniał mi, że ostatnio oglądałam Ant-Mana i muszę przyznać, że to najgorszy film Marvela jaki widziałam... Ledwie dotrwałam do końca!!!

O! Ja się właśnie planuję wybrać do kina na Listy do M. 2! Tylko zastanawiam się czy mój ukochany nie będzie się nudził na tym filmie. Bo ja kocham świąteczne klimaty miłosne!! :D
Ej, ja uwielbiam AntMana! Myślałam, że film o człowieku mrówce musi być do niczego, ale... podczas seansu pozytywnie się rozczarowałam. Czekam, aż Scott Lang dołączy do Avengers :3
Co do Listów do M 2 - widziałam. Śmiało możesz zabrać faceta, to naprawdę film dla każdego :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
lillianna napisał:
Myślałam, że film o człowieku mrówce musi być do niczego, ale... podczas seansu pozytywnie się rozczarowałam
Ja też liczyłam na coś raczej średniego, a jednak film okazał się bardzo dobry, z dużą dawką humoru :)

Ostatnio oglądałam same klasyki :tongue: Siedmiu wspaniałych - 7/10, Koszmar z ulicy Wiązów - 8/10, Koszmar z ulicy Wiązów 2 i 3 - już nieco gorsze, oba 6/10
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Listy do M 2 i również miło mnie film zaskoczył, nie spodziewałam się, że będzie tak dobry ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Koszmar z ulicy Wiązów 4 - 4/10
Koszmar z ulicy Wiązów 5 - 6/10
Zapętleni - 6/10
Opętanie (1981) - 5/10
Mad Max - 6/10
Mad Max 2 - 7/10
Mad Max pod Kopułą Gromu - 6/10
Mad Max: Na drodze gniewu - 8/10
Sicario - 6/10
Młodość - 6/10
Marsjanin - 9/10 - super, muszę sięgnąć po książkę :)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ant man fabuła jest średnia i ocenił bym ją 5 na 10. Ostatecznie daje mu 7 na 10. Nasza postać ubiera strój który daje mu moc mrówki . Ten fragment jest ciekawy . Później nasza postać uczy się z niego korzystać i oswaja mrówki . To zwiększyło ocenę tego filmu. Ten film porównaniu z innymi filmami Marvela jest słaby a fabuła nic szczególnego.
Normalnie nie oglądam horrorów . Większości tych filmów fabuła jest bardzo słaba , przewidywalna i schematyczna . Nie które filmy są bardzo obrzydliwe i sadystyczne np Piła.
Mogę z tego gatunku polecić 30 dni mroku bardzo ciekawy film i trzyma napięciu do końca. Pomimo tego że opowiada o Wampirach i większość tych filmów prezentuje poziom dna. Nienarodzony też warto go obejrzeć i był to jedyny horror który był straszny i od początku jest taki . Droga bez powrotu też trzyma napięciu do końca i pomimo fabuły która jest schematyczna i polują na nich stworzenia przypominające Zombi. Fabuła jest ciekawa i emocję sporę .
Zmierzch najbardziej satyryczny film jaki widziałem. Wampir i Wilkołak mają wygląd współczesnych ludzi i jest to satyryczne w tym filmie. Nie polują na ludzi i są dobre .
 
M

MacaN

Guest
Gwiezdne wojny - przebudzenie mocy.

Film nowy, a już zalicza się do klasyki, nie ma sensu go oceniać. Jest świetny. Fani gwiezdnych wojen się nie zawiodą. Ja tylko odradzam oglądanie w 3D.

BTW. W tym filmie grali także : Harry Potter i James Bond ( zagrali szturmowców :) )
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Ostatnio oglądałam ''Duży zeszyt''. Jest to film wojenny. Nie jest to mój ulubiony gatunek filmowy, i zazwyczaj nie oglądam takich filmów. Jednak ten wywarł na mnie wyjątkowo dobre wrażenie. Został świetnie przedstawiony, i jest idealny dla młodszej części widowni. :)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
pan k napisał:
Ant man fabuła jest średnia i ocenił bym ją 5 na 10. Ostatecznie daje mu 7 na 10. Nasza postać ubiera strój który daje mu moc mrówki . Ten fragment jest ciekawy . Później nasza postać uczy się z niego korzystać i oswaja mrówki . To zwiększyło ocenę tego filmu. Ten film porównaniu z innymi filmami Marvela jest słaby a fabuła nic szczególnego.
Normalnie nie oglądam horrorów . Większości tych filmów fabuła jest bardzo słaba , przewidywalna i schematyczna . Nie które filmy są bardzo obrzydliwe i sadystyczne np Piła.
Mogę z tego gatunku polecić 30 dni mroku bardzo ciekawy film i trzyma napięciu do końca. Pomimo tego że opowiada o Wampirach i większość tych filmów prezentuje poziom dna. Nienarodzony też warto go obejrzeć i był to jedyny horror który był straszny i od początku jest taki . Droga bez powrotu też trzyma napięciu do końca i pomimo fabuły która jest schematyczna i polują na nich stworzenia przypominające Zombi. Fabuła jest ciekawa i emocję sporę .
Zmierzch najbardziej satyryczny film jaki widziałem. Wampir i Wilkołak mają wygląd współczesnych ludzi i jest to satyryczne w tym filmie. Nie polują na ludzi i są dobre .
Te Wampiry mogą wychodzić w dzień i słońce ich nie zabija . Warto obejrzeć film Wampiry i świry parodia tego filmu . Dobrze sparodiowali ten film. Warto go obejrzeć też Straszny Film który parodiuje głównie horrory i inne filmy. Polecam pierwszą część tego filmu bo idealnie parodiuje filmy których nasza postać ucieka przed seryjnym mordercą i parodiuje film Krzyk .
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Ostatnio oglądałam film ''Nieodwracalne''. Nie podobał mi się. Gwałt, brutalne sceny oraz duża niejasność filmu. Tak naprawdę trudno wywnioskować o co w tym filmie chodzi. Pokazanych jest kilka scen, które się przeplatają między sobą, tworząc niespójność.
 

haggis

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Agne napisał:
Ostatnio oglądałam film ''Nieodwracalne''. Nie podobał mi się. Gwałt, brutalne sceny oraz duża niejasność filmu. Tak naprawdę trudno wywnioskować o co w tym filmie chodzi. Pokazanych jest kilka scen, które się przeplatają między sobą, tworząc niespójność.
przyrzekłam sobie, że nigdy już nie obejrze tego filmu. Totalnie zrył mi banie. A jesli chodzi o ostatnio ogladany, to crimson peak, bardzo plastyczny i nasycony kolorami. Ogladałam z ciekawościa do końca, nie miałam wobec niego zadnych oczekiwan i może dlatego się nie zawiodłam, w przeciwieństwie do mojego męża ;)
 
Do góry