Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Olka809

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Gwiezdne Wojny. Chłopak mnie wyciągnął i oglądałam pierwszy raz cokolwiek co jest związane z Gwiezdnymi Wojnami. Nie takie złe ;)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ted i Ted 2 filmy o tym misiu prezentują poziom a fabuła jest ciekawa. Mogły by dostać maksymalną ocenę ale dostaną 9 na 10 . Zawierają ohydne sceny i promują narkotyki . . Te dwie rzeczy obniżyły ocenę tych filmów .
Sezon na Misia 1 i 2 prezentują poziom i dostały maksymalną ocenę . 3 część tego filmu była słaba i oceniam ją 6 na 10. Początek ciekawy a później szybko robi się nudny.
Rozczarował mnie film Iron Sky i oceniłem go 5 na 10 . Fabuła i zwiastun są ciekawe . 1945 Naziści uciekają na księżyc i chcą powrócić na Ziemie.
Mordują kosmonautę który odkrywa ich bazę a Czarnego porywają i wybielają . Film zawiera sporo śmiesznych sytuacji ale fabuła jest nudna i nie dopracowana. Fabuła zniszczyła ten film.
Zawiera nielogiczny fragment bo nauczycielka na Księżycu uczy miłości do Hitlera z fragmentu filmu Dyktator. Film ten był zakazany w tym państwie . Muzyka była ciekawa w tym filmie i to zwiększyło ocenę bo bez niej dostał by 3 na 10 .Polecam zwiastun tego filmu bo jest dobrze zrobiony.
 
M

MacaN

Guest
pan k napisał:
Rozczarował mnie film Iron Sky i oceniłem go 5 na 10 . Fabuła i zwiastun są ciekawe . 1945 Naziści uciekają na księżyc i chcą powrócić na Ziemie.
Wybielanie murzyna jest dobre :D

Ale tak serio, to fakt, film mógł odnieść sukces... Gdyby nie był durną komedią.
 

lubczasopisma

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
pan k napisał:
Ted i Ted 2 (...) prezentują poziom a fabuła jest ciekawa
Naprawdę?


Notting Hill. No tak, co by to było za nieciekawe dziełko, gdyby nie nadprogramowe uzębienie uroczej Roberts i jeszcze bardziej uroczy Grant. I takie to słodkie, że oglądać mogę raz po raz.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Dosłownie przed chwilą skończyłam oglądać film ''Świąteczna pomyłka''. Cudowny! Piękny i bardzo romantyczny. Aż się rozmarzyłam. Heh ^.^
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
"Oko Proroka" świetny historyczno przygodowy film ze starej naszej szkoły filmowej. Polecam całym rodzinom.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
pamiętam ten film
ale była jeszcze druga część : Przeklęte oko proroka
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Herbatniczek napisał:
pamiętam ten film
ale była jeszcze druga część : Przeklęte oko proroka
Mam go na kompie... .

I dalej ciągnę filmy z RONu, serial "Kanclerz"... .
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ekspres polarny - 6/10
Opowieść wigilijna - 7/10
Wierny ogrodnik - 6/10
Udając gliniarzy - 4/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Beyond the Lights - nie spodziewałam się, że to taki fajny film. 8//10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Burnt/Ugotowany - można obejrzeć ale bez fajerwerków 7/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - 7/10
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Vana Helsinga. ;) A ja wiem...dom mu z 6/10. Nie grzeje, ale całkiem ładnie wykonany film, a może właśnie przestają mi się podobać paranormalne historie.

Czekam teraz na "Planetę singli" - sensownie się zapowiada i komedia na dodatek.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wstyd - 6/10
Odgłosy - 4/10
Supermarket - 6/10
Wizyta - 7/10
 
Do góry