Jaki film ostatnio zobaczyliście?

M

MacaN

Guest
pan k napisał:
Film Pingwiny Madagaskaru . Serial prezentuje poziom a Madagaskar warto oglądać jedynie dla pingwinów . Ten film oceniam 4 na 10. 1 Nie mieli pomysłów i pojawia się gadający pies . Wszystkich filmach który pojawia się gadający pies prezentują poziom dna i tak samo jest tym przypadku . 2 Pies opowiada dowódcy pingwinów cele organizacji którą reprezentuje . Pingwin przeszkadza mu bo je chrupki. Ta scena jest bardzo prymitywna. 3 Sowa która występuje tym filmie ma akcent Rosyjski i jest to bardzo prymitywne . 4 Wróg naszych postaci jest bardzo prymitywny i nudny. Walczą ośmiornicą i spodziewałem się bardziej interesującego wroga . 5 Szeregowiec tym filmie jest całkowitym debilem a jego drużyna jest bardzo słaba . 6 Pies dostaje dostaje piłkę i zachowuje się jak zwykły pies. Pozostałe postacie patrzą na niego i wtedy mówi że nic się nie stało. Poziom dna i sytuacja pojawia się często gdy występuje gadający pies. 7 Na początku jest ciekawy a później poziom spada a film robi się nudny.
Stałeś się moim idolem, Panie k ;)
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Ostatnio, czyli wczoraj oglądałem po raz drugi już "W głowie się nie mieści" :) GENIALNA komedia!! Ubawiłem się z narzeczoną bardzo! Polecam film parom, zwłaszcza tym którzy mają, lub spodziewają się dzieci :)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Avengers 2012 - bardzo dobry film. Największym jego plusem jest to że występują w nim Thorem, Iron Manem i Kapitan Ameryka. Filmy których występują Iron Manem i Kapitan Ameryka prezentują bardzo wysoki poziom. Te postacie są najciekawszymi postaciami superbohaterów jakie powstały . Nie mają szczególnych mocy jak inni i jest to największych plus tych postaci. Wadą tego filmu jest taka że występuje w nim razem z Hulkiem. Ta postać jest bardzo prymitywna i dodali ją by stworzyć efektowne rozwalanie budynków i pojazdów. Powinni dać im do pomocy Spider-Man który też jest wspaniałą postacią . Pomimo zielonego Olbrzyma ten film oceniam maksymalnie na 10. Fabuła prezentuje poziom. Razem walczą Iron Manem i Kapitan Ameryka dla tych postaci warto obejrzeć ten film.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Panie K takimi dziecinnymi filmami to mogą się interesować moje wnuki
 
M

MacaN

Guest
Herbatniczek napisał:
Panie K takimi dziecinnymi filmami to mogą się interesować moje wnuki
Herbatniczku, ale musisz przyznać, że Pan K robi najlepsze recenzje filmów na całym Forumowisku :) A co do Avengers - bardzo fajny, polecam, serio. To nie jest kreskówka, tylko bardzo dobrze zrobione kino fantasty.


Ja... Ja wziąłem na widelec ostatnio Gwiezdne wojny część I, II, III, IV, V i VI. Czekam na VII. Każdy film trochę inny, IV chyba najgorsza pod względem efektów, ale to z racji wieku. Ogólnie seria na 10 naturalnie :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wiesz że ja też oglądam to i czekam na premierę. Jak pojawiły się pierwsze części w latach 80 to oglądałem to z synami i teraz strasznie się wzruszam bo oglądam to z wnukami. Kolejne pokolenia Polaków
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Młodość - spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Zdjęcia piękne, muzyka tak samo ale filmowi według mnie brakowało trochę fabuły.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Kapitan Ameryka pierwsze starcie . Prezentuje bardzo wysoki poziom. Dowód na to że nawet filmach dla młodzieży można promować dumę własnego państwa i walkę za niego. Filmy promujące te wartości mogą prezentować poziom . Ma jedną wadę bo kreuje że Niemcy są dobrzy a Naziści źli np Naukowiec Niemiec pomaga mu zyskać moce . Pomaga wybielać się Niemcom .
Wielu Amerykańskich filmów od początku wojny do dziś wybielają Niemcy i kreują że działali przeciwko niemu. Wygrał wybory a później dokończa zyska wysokie poparcie. Pomimo tej wady warto go obejrzeć.
Szkoda że naszym kraju nie ma postaci promującej dumę z własnego państwa bo powstają seriale takie jak Klan i podobne. Które prezentują niski poziom i kreują że emeryci mają raj na ziemi a ich dzieci mają pracę i stać ich na mieszkanie. Bez problemu dostają pomoc medyczną a karetka pojawia się szybko a osoba która decyduje o wysłaniu pomocy robi to szybko a nie wymyśla że trzeba podać tabletkę lub zrobić zimne okłady . Zlikwidować te seriale a pieniądze dać na promowanie wartości Narodowych i stworzyć za nie postać wzorowaną na Kapitanie Ameryce. Kapitan Polska walczył by z komunizmem i zmasakrował by Stalina i Lenina . Uratował by Cara i jego rodzinę a władca za to uznaje graniczę przed rozbiorami.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i chyba musiałbyś wprowadzić nakaz oglądanie tego Kapitana Polaka, kogo by to interesowało ?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
i chyba musiałbyś wprowadzić nakaz oglądanie tego Kapitana Polaka, kogo by to interesowało ?
Kapitan Ameryka występuje wielu filmach i komiksach . Udało się USA to powinno się udać naszym państwie . Leciały naszym kraju a na filmwebie dostawały dobrą ocenę . Ma wiele fanów . Wielu Marzy by powstała podobna postać .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie wszystko co podoba się Amerykanom będzie się podobać Polakom, i na odwrót
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
pan k - Ciekawe spostrzeżenia, nie wiem tylko czy sama postać Kapitana Ameryki nie jest taką reklamową zabawą Amerykanów. :) Bohater jest przecież groteskowo amerykański z nazwy, wyglądu- stroju. Już Iron Man ma przynajmniej jakieś własne motywy, swoje państwo w państwie, bo przecież jest właścicielem wielkiego korpo.
Ja tam Kapitana nigdy nie lubiłem, do czasów nowych filmów.

Byłem w weekend na Listach do M2. Coś polskiego i fajnego, bo można było się wzruszyć i pośmiać. Trochę upiękniony film, albo taki z przepychem, ale wciąż familijny i dobry - jak "To właśnie miłość", tylko polskie i w drugiej części chyba nawet ambitniejsze niż "Love actualy". :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
U nas nie ma zakorzenionej kultury komiksu, a co za tym idzie ikon superbohaterów. Istnieje co prawda próba przeniesienia koncepcji superhero na nasze poletko jakim jest Biały Orzeł, ale póki co daje to marne efekty.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Prócz Kapitana Ameryki ciekawymi bohaterami są Iron Man , Batman i Spiderman. Filmy i seriale ich udziałem warto oglądać . Seriale animowane których występuje Batman i Spiderman prezentują bardzo wysoki poziom a fabuła serialu jest dobrze zrobiono i trzyma napięciu do samego końca.
Batman i Spiderman nie posiadają specjalnych mocy jak inni bohaterowie. Dlatego te postacie muszą mieć wysoką inteligencję i siłę fizyczną by pokonać wroga. Sami zrobili sobie sprzęt do walki i sami stworzyli własny strój.
Spiderman podoba mi się jego umiejętności pająka . Dzięki swoje mocy może latać po mieście i ma wspaniałe ubranie .Batman ma wspaniały ubranie i pojazd. Jak dostaje ostrzeżenie że miasto jest niebezpieczeństwie to pojawia się bardzo szybko. Robi nocne patrole i dzięki temu kryminaliści boją się łamać prawo bo nie chcą go spotkać . Iron Man - stworzył robota którym pozwala mu zyskać moce. Te roboty mogą same się poruszać . Za własne pieniądze broni świata a mógł prowadzić życie zwykłego bogacza ale postanowił bronić świata przed złem.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a znasz jakieś filmy gdzie aktorstwo polega na tym że główny bohater nie jest komiksową postacią a akcja nie polega na ratowaniu świata przed kosmitą ?
 

Cukierniczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mrówa85 napisał:
pan k - Ciekawe spostrzeżenia, nie wiem tylko czy sama postać Kapitana Ameryki nie jest taką reklamową zabawą Amerykanów. :) Bohater jest przecież groteskowo amerykański z nazwy, wyglądu- stroju. Już Iron Man ma przynajmniej jakieś własne motywy, swoje państwo w państwie, bo przecież jest właścicielem wielkiego korpo.
Ja tam Kapitana nigdy nie lubiłem, do czasów nowych filmów.

Byłem w weekend na Listach do M2. Coś polskiego i fajnego, bo można było się wzruszyć i pośmiać. Trochę upiękniony film, albo taki z przepychem, ale wciąż familijny i dobry - jak "To właśnie miłość", tylko polskie i w drugiej części chyba nawet ambitniejsze niż "Love actualy". :)
Gdyby tak przyjrzeć się dokładnie postaci Kapitana Ameryki, to można nawet powiedzieć, że jest on nawet trochę bardziej europejski niż większości ludzi się zdaje :p
A tak swoją drogą, to nick mrówa85 przypomniał mi, że ostatnio oglądałam Ant-Mana i muszę przyznać, że to najgorszy film Marvela jaki widziałam... Ledwie dotrwałam do końca!!!

O! Ja się właśnie planuję wybrać do kina na Listy do M. 2! Tylko zastanawiam się czy mój ukochany nie będzie się nudził na tym filmie. Bo ja kocham świąteczne klimaty miłosne!! :D
 
Do góry