Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dom - 7/10
Avengers: Czas Ultrona - 9/10
Irina Palm - 8/10
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Oglądałam "Szybcy i wściekli" czyli pierwszą część 7/10
A jutro zasiadam przed TV PULS aby zobaczyć "szybko i wściekle", strasznie się wciągnęłam w tą serie ;)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Trochę się uzbierało ;)

Ostatni obejrzałam szwedzką serię Millennium czyli Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, Dziewczyna, która igrała z ogniem i Zamek z piasku, który runął. Całą serię oceniam 8/10. Książki są o wiele lepsze od filmu (szczególnie trzecia część została nagrana po łebkach) ale ogólnie jestem pod wrażeniem całej trylogii.
Poza tym:
The Normal Heart/Odruch serca- 8/10
Aloha/Witamy na Hawajach - 7/10
The way we were/Tacy byliśmy - 7/10
Splendor in the grass/Wiosenna bujność traw - 8/10
 
T

TomaszTomasz

Guest
Lubię wracać do filmów Mela Brooksa więc nie był bym sobą gdybym po raz któryś nie obejrzał "Lęku wysokości" z 1977r. Z nowszych filmów to tak z ciekawości " Wykapany ojciec"
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Anatomia zła 8/10
zasłużona nagroda dla Stoińskiego w Gdyni - facet jest w tym filmie fenomenalny!
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
Zgadza się, bo kto by pomyślał, że facet/aktor o fizjonomii dobrego wujcia lub starego safanduły, to killer no nie? Lubię taki "klucz przy doborze aktorów.
 

Proper

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
38
Punkty reakcji
2
Bogowie 9/10
Mandarynki 9/10
Anatomia zła 8/10

Ostatnio bardzo polubiłem aktora Piotra Głowackiego. Świetne role w Bogach i Anatomii zła. Oba filmy zresztą bardzo dobre - polskie kino wraca do formy.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Oglądałam ostatnio z mężem, a teraz sobie właśnie odświeżam na Pulsie - "Mumia:Grobowiec Cesarza Smoka". Uwielbiam wszystkie części, więc z przyjemnością zerkam jednym okiem na forum, a drugim na Mumię właśnie. :)

7221253.3.jpg
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Księga krwi - 4/10
Hotel Marigold i Drugi Hotel Marigold - obie części 7/10
Kamienie na szaniec - 6/10, chociaż nie bardzo pamiętam książkę, więc nie miałam jak porównać
Carte Blanche - 8/10
Wilkołak (1941) - 6/10
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
A ja proponuję już teraz coś co wejdzie do kin w listopadzie. Generalnie polska produkcja. Akcja w pierdlu. Tytuł: GIT Zapowiada się ciekawie. Polecam na początek 2 wywiady
Trailer też już jest w sieci.
git_plakat.jpg
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Film Pingwiny Madagaskaru . Serial prezentuje poziom a Madagaskar warto oglądać jedynie dla pingwinów . Ten film oceniam 4 na 10. 1 Nie mieli pomysłów i pojawia się gadający pies . Wszystkich filmach który pojawia się gadający pies prezentują poziom dna i tak samo jest tym przypadku . 2 Pies opowiada dowódcy pingwinów cele organizacji którą reprezentuje . Pingwin przeszkadza mu bo je chrupki. Ta scena jest bardzo prymitywna.
3 Sowa która występuje tym filmie ma akcent Rosyjski i jest to bardzo prymitywne . 4 Wróg naszych postaci jest bardzo prymitywny i nudny. Walczą ośmiornicą i spodziewałem się bardziej interesującego wroga . 5 Szeregowiec tym filmie jest całkowitym debilem a jego drużyna jest bardzo słaba .
6 Pies dostaje dostaje piłkę i zachowuje się jak zwykły pies. Pozostałe postacie patrzą na niego i wtedy mówi że nic się nie stało. Poziom dna i sytuacja pojawia się często gdy występuje gadający pies. 7 Na początku jest ciekawy a później poziom spada a film robi się nudny.
Pszczółka maja w 3 D wygląd tej bajki w grafice 3 D ma poziom dna. Ten bajce zaszkodziła nowoczesna grafika . Fabuła nie ratuje tej bajki . Smerfy 3 D razi wygląd Smerfów ale fabuła prezentuje poziom i warto ten film obejrzeć. Pszczółka Maja prezentowała poziom a nowa wersja całkowite dno
Naruto filmy i seriale prezentują poziom a wszystkie filmy które powstały o Naruto prezentują bardzo wysoki poziom i żadnych wad nie widzę. Rock Lee i Przyjaciele wierzyłem że będzie prezentował poziom. Musiałem go ocenić na 1 . Ten serial jest bardzo prymitywny i jedynie może się podobać Japończykom lub innym Azjatą . Często pojawia się pies i robi kupę a nasza postać powinna ją ominąć a przewraca się o nią. Ta scena pojawia się kilka razy w odcinku . Rock Lee tym serialu jest całkowitym debilem. Po 3 odcinkach zrezygnowałem z tego serialu . 1 Powodu psa który robi kupę a nasza postać często się przewraca o nią . Jest to bardzo ohydne i prymitywne . 2 Grafika i muzyka poziom dna . 3 Fabuła dno .
 
Do góry