Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Away we go (polscy tłumacze wymyślili tytuł 'Para na życie' ;) ) - powiem szczerze, że początek nie porywa, miałam ochotę go wyłączyć ale później miło mnie zaskoczył. Bardzo ciekawy film, mówią, że to komedia i owszem ale nie jest to komedia z głupimi gagami. W każdym razie polecam bo to bardzo pozytywny film z przesłaniem ;)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Hannibal. Po drugiej stronie maski" - czyli film z którego dowiemy się skąd u Hannibala zamiłowanie do zjadania ludzi.
 

Passio_29

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
"Zabójcze ciało"- Bohaterką jest piękna cheerleaderka, która zostaje opętana przez piekielne moce i przeistacza się w bezwzględną zabójczynię mordującą z upodobaniem chłopców z małego miasteczka, w którym mieszka..
świetny jest ten film, polecm
ostatnio oglądałam też "Ostatni dom po lewej" ten film również warto zobaczyć.

2012- w ogóle mi się nie podobał...za bardzo przekombinowany, efekty ok, ale może gdyby odjęto trochę "dramatycznych scen" ( w stylu- uff w ostatnim momencie nam się udało :/) to bardziej by mi się podobał, a tak- szału nie ma :]

"1012" heh dobry fim, więcej się uśmiałam niż przestraszyłam .
dobre są te sceny gdzie udaje im się uciec w ostatniej chwili:) Można tylko pozazdrościć takiej zręczności :)
 

Passio_29

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
Oglądałam dziś dziwny film " Mikołajek"
dziwaczny, ale można się z niego trochę pośmiać. fajny na niedzielne popołudnie.
(szkoda, że dziś wtorek :p)
 

pikafka

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
widzialam przedwczoraj "Piksele" - bardzo, bardzo fajny film, zabawny, z fajnym pomyslem i swietnymi aktorami, super sprawa :) polecam jak najbardziej. duzo fajnych info o nim jest na facebooku na fanpage, wystarczy wpisac "piksele film" ;)
podr!
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
"Songcatcher"- trafiłam przypadkiem i chociaż początkowo wydawał mi się nudny, wciągnął mnie :) Generalnie można powiedzieć, że jest to film o muzyce, życiu i różnych odcieniach miłości :) Może wydawać się banalne, ale uważam że to całkiem niezły film :) No i fajne te piosenki ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja to jestem do tyłu z filmami... Chyba żadnego z wymienionych przez Was na ostatnich stronach nie oglądalam, 2012, Avatar - wszystko czeka :)Może jedynie "Ostatni dom..."

Ostatnio "Strzelec" i "28 tygodni później" - takie sobie...Ani jeden, ani tym bardziej drugi mnie nie zachwycił
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Ja
koorwa
znowu nadziałem się na jeden wielki demotywator a nie film.
"Mr. Nobody" opowiada o gościu, który nie istnieje. Nie istnieje też świat, w którym rozgrywa się akcja. Reżyser chciał nam dać do zrozumienia, że nasze życia to też jakaś bujda, wytwór wyobraźni
9-cio latka. Co tylko irytuje! W żadnym momencie nie jest wytłumaczone, o co chodzi. Nie ma tam żadnej puenty, żadnego pouczenia. Rozrywka też marna, bo wszystko utrzymane w klimacie jakiegoś
smęta o przemijaniu i kruchości ludzkiego życia (które tam nie występuję). Oglądało się tak, jak te głupawe symulacje powstania wszechświata. My musimy sobie sami wytłumaczyć, to, co widzieliśmy.
I tak jak naukowcy nie mają nawet cienia pewności co do początku "wszystkiego", tak twórcy filmu nie wiedzieli, co chcieli nam pokazać. Bujda na resorach, połączenie "Efektu motyla", "Matrixa",
"Donniego Darko" i innych zagmatwanych tytułów, których jeszcze nie oglądnąłem.

Ogląda się fajnie, nie mam nic do aktorów, muzyki, zdjęć, ale to wszystko nie szło w żadnym kierunku.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Polecam Pan i Pani Killer z Ashtonem Kutcherem. Wybrałem się wczoraj z dziewczyną w ramach śród z Orange i mogę powiedzieć tyle, że recenzje które były dość nieprzychylne się nie sprawdziły. Warto pójść w każdy dzień, bo ja wprawdzie zaoszczędziłem trochę na biletach z racji śród ale film godny polecenia, nawet płacąc 100% stawki biletowej.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
A ja obejrzałem "Metropię" - coś nowego, coś niezwykłego, coś interesującego.
Podobał mi się ten świat i zagadka, którą sam mogłem starać się rozwiązać. Może trochę za wolny, ale za to miałem więcej czasu na przyglądanie się szczegółom.
Wartość rozrywkowa jednak mierna, nie poszedłbym na to do kina ;)
 

mrmuscle

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Prosiłbym o wypełnienie ankietki na temat wpływu forów internetowych na decyzje zakupowe ok 2-3min., jest naprawdę krótka.

http://www.ankietka.pl/ankieta/39734/wplyw-forow-internetowych-na-decyzje-zakupowe.html


Ze względu na temat bez pomocy forumowiczów nie skończę mojej pracy magisterskiej ;) także dziękuję za wszelką pomoc :klaszcz:
 

hugo

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Zobaczyłem dużo filmów , Avatar 3d ^^,Pearcy Jackson,i oglądne 9 lipca na 3D w kinie Shrek Forever,znany również jako shrek 4

ja obejrzalam wczoraj "Piksele" - polska komedia. Bardzo fajny , bylam zaskoczona az, ze taki dobry. Mial moze kilka wad, ale w sumie nie mialy one w ogole zadnego znaczenia! Wszystkie watki wciagajace, caly film calkowicie spojny, swietna sprawa, Lusinski ma talent!
teraz dolaczylam do fanpage filmu na facebooku, jest tam duzo ciekawostek itp. no i konkursy :)
Hmm piksele za dobry film,jak na polskich aktorów ;D
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Adam
Krew jak Czekolada - miłość kobiety wilkołaka do zwykłego człowieka, niby banalne, ale jak dla mnie bardzo dobry.
Plan B - strasznie przeciętny, jedyne co mi się w nim podobało to aktor ^^
When in Rome - nawet interesujący, piękne widoki Rzymu, lekka komedia. Ogólnie polecam.

;)
 

3raider

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Requiem dla snu - bardzo ciekawie zrobiony, ale przerażający. niesamowicie ukazuje problem uzależnienia i samotności.
Podziemny krąg - genialny film, fantastyczne kreacje pitta i nolana. żałuję, że obejrzałem go dopiero teraz.
Precious - brutalna historia szesnastolatki, która drugi raz zaszła w ciążę z własnym ojcem. pokazuje straszliwą patologię, ale na szczęście kończy się w miarę dobrze. całkiem niezły obraz.
no i na koniec I love you Phillip Morris - oparta na faktach historia oszusta, który zakochuje się w koledze z celi. zjadliwe, ale szczerze mówiąc liczyłem na więcej.
 

marhwa

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
bb
Właśnie skończyłam oglądać Remember me - Twój na zawsze. Polecam...
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Wczoraj zaczęłam Porozmawiaj z nią, ale przez zbyt długie reklamy mi się przysnęło. Wkurza mnie, że jak dobry film to muszą w nocy emitować. :mruga:
 

gremix78

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" Jak ktoś lubi psychologiczne filmy to zapraszam
 
Do góry