Jaki film ostatnio zobaczyliście?

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Zmierzch: Zaćmienie- jak dotąd to chyba najlepsza część, a przynajmniej najbardziej zgodna z książką ( w porównaniu z poprzednimi filmami) :lol: szału nie ma, ale jak komuś się podobały książki to polecam ;)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Alicja w krainie czarów - jakaś taka filmobajka, średnio mi się podobało. Przewidywalna, nie zaskoczyła mnie niczym. Taka jakaś nijaka. Jedynie Johnny Depp mnie nie rozczarował ;) i dubbing Katarzyny Figury też niezły :eek:k:
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
"Nos 18 Ans" aka "Nasza osiemnastka" - niby nic wielkiego, bo jest wiele komedii o zwariowanej, zboczonej i rozleniwionej młodzieży. Jednakże po każdej scenie byłem coraz bardziej nakręcony. Sam koniec filmu tak mnie cieszył, że aż skakałem na krześle. Przewidywalny, ale naprawdę dobrze zrobiony.
Tak jak dobre piosenki wpadają w ucho, tak ten film wpadł mi w oko ;) Polecam dla spragnionych rozrywki w te wakacje.
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ostatnio widziałam polski film pod tytułem "Moja krew" o bokserze, nadziei polskiego boksu, który dowiaduje się, że umrze niedługo. Cały film pokazuje jego drogę do akceptacji tego faktu, próbę ogarnięcia chaotycznego życia jakie prowadził. Świetnie jest to pokazane, bez banałów, bez ułatwień. Dodatkowym smaczkiem są dopracowane kadry, fotograficzne, statyczne. Film odbiega od tak modnej ostatnio konwencji kręcenia 'z ręki' co mi osobiście przypadło do gustu.
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
Prawdopodobnie amerykańska przeróbka (niedoróbka raczej).Duński pierwowzór polecam (ten sam tytuł)

obejrzałam i przyznaje racje, lepszy ;) chociaz ten amerykański tez niczego sobie.
a z dobrych filmów polecam przykladowo 'miedzy pieklem a niebem'.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
K-Pax, Uśpieni, Donnie Darko.
Wszystkie polecam, preferencje typów filmów nie powinny tu mieć znaczenia.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Lśnienie.
Ma dobry klimat, ale jednak znając książkę, można mieć pewien niedosyt.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
The lovely bones (tytuł polski: Nostalgia anioła :bag: ) - Film o dziewczynce zamordowanej przez własnego sąsiada, która obserwuje życie na ziemi po swojej śmierci. Podobał mi się. Może tylko zakończenie mnie trochę rozczarowało. Polecam.

Walentynki - film romantyczny z bardzo ciekawą obsadą(m. in. Jessica Alba, Jessica Biel, Ashton Kutcher, Anne Hathaway, Julia Roberts :eek:k: ) . Cała akcja dzieje się, jak tytuł mówi, w walentynki i w ten dzień właśnie przeplatają się historie bohaterów. Fajny nawet, polecam
 

rot_schwarz

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell :)
"Predators". Jako fanka kina s-f i fantastyki czuję się zawiedziona - czegoś mi w tym filmie brakowało...
Jutro na pocieszenie obejrzę "Amelię" :)
 

Privsand

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
1
Prestiż - mistrzowsko dopracowany film, intryga na najwyższym poziomie i póki co, moim zdaniem, najlepsza rola Christiana Bale'a.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Prestiż - mistrzowsko dopracowany film, intryga na najwyższym poziomie i póki co, moim zdaniem, najlepsza rola Christiana Bale'a.

Mnie także ten film bardzo wciągnął. A klimatem podobny jest Iluzjonista, też polecam. Wczoraj był na Filmbox HD to obejrzałam, a właściwie dziś skończyłam, Laleczka Chucky: Następne pokolenie. Straszny sentyment mam do tego horroru, niestety czar prysł wraz z kolejnymi częściami teraz bliżej mu do komedii lub parodii horroru.
 

korben

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Agora - nuda nuda i jeszcze raz nuda; z budżetem 75 milionów zrobiłbym to dużo lepiej.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Requiem dla snu - tyle się dobrego o tym filmie naczytałam więc w końcu postanowiłam obejrzeć.... i bez rewelacji, nie podobał mi się. Jedynie muzyka ratuje całość.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
The Runaways - jak sam tytuł wskazuje, film mówi o tym zespole, a właściwie o jego początkach oraz trochę o życiu dwóch głównych bohaterek, czyli Joan Jett i Cherrie Curie. Generalnie - sex, drugs and rock'n'roll :D
 
Do góry